Hamilton Khaki Lume

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Hamilton Khaki Lume

Mesaj Eterna » 29 Mar 2024, 17:58

@slhgzl ben iki saati de koluma taktım. Hiç öyle küçük olduğu gibi bir hissiyata kapılmadım. İkisini de çok beğendim. Teşekkürler yardımınız için.

@kaanknv dostum çok teşekkür ederim. Evet sizlerin desteği sayesinde emin olduk.

Ayrıca mağazada başka bir modele daha baktık. Sorun yok. Ayrıca Hamilton da zaten bunu ifade ediyor.

Firmanın cevabı aşağıda

[b]HAMİLTON
Yanıtımız - Ticket No:

Değerli müşterimiz,

Akrep ve yelkovan üzerine indexlere göre çok daha fazla miktarda Luminova materyali uygulanmaktadır.

Eğer daha fazla sormak istediğiniz konu varsa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Mutlu günler dileriz,[/b]
Kullanıcı avatarı
Eterna

Mesaj Heesh » 01 Nis 2024, 21:22

Hamilton en iyi askeri saat olmasına rağmen artık atlaması gereken eksileri var bence. Her videoda Hamilton çıkıyor ve her videosunda da öven cama ve fosfora laf etmeden de geçmiyor :) ban anca anti refle cami güzel olan expediton ile kavuştum.
Zaten markanın bu seride fosforları zayıf ama burda indekslerin daha zayıf olması baskı tekniği ile fosforun uygulamasından

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Heesh

Mesaj seamad » 01 Nis 2024, 23:09

Merhaba bende Hamilton khaki king var ve ondada durum aynı, seiko saatlerim vardı onlarda el feneri gibiydi :D
seamad

Önceki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: hknmtn, LynXMaSTeR ve 360 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners