Sıfır Araçlarımızı İnceleyin

Blancpain X Swatch

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Blancpain X Swatch

Mesaj HknDrsn » 09 Eyl 2023, 21:57

Ben insanları değil çıkan yada çıkacak olan ürünü eleştiriyorum ve bu benim görüşüm. Arkadaşlar yazılanları beğenmiyorsanız konu falan açmayın gidin bir whatsap grubu kurup orada paşa gönlünüz nasıl istiyorsa öyle devam edin. Yok o öyle yazmış yok bu böyle yazmış derdinizde olmasın.
Ayrıca markanın yada grubun savunuculuğunu, temsilciliğini yapmak insana nasıl bir haz veriyor bende bunu merak ediyorum. Arkadaşlar hisseniz varsa bilelim ve kelimelerimizi ona göre seçelim olur mu?
referans
http://forum.saatforumu.com/viewtopic.php?f=244&t=22863
Kullanıcı avatarı
HknDrsn

Mesaj Derici » 09 Eyl 2023, 22:29

HknDrsn yazdı:Ben insanları değil çıkan yada çıkacak olan ürünü eleştiriyorum ve bu benim görüşüm. Arkadaşlar yazılanları beğenmiyorsanız konu falan açmayın gidin bir whatsap grubu kurup orada paşa gönlünüz nasıl istiyorsa öyle devam edin. Yok o öyle yazmış yok bu böyle yazmış derdinizde olmasın.
Ayrıca markanın yada grubun savunuculuğunu, temsilciliğini yapmak insana nasıl bir haz veriyor bende bunu merak ediyorum. Arkadaşlar hisseniz varsa bilelim ve kelimelerimizi ona göre seçelim olur mu?
+1

Mi11t cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
Derici

Mesaj copycat » 09 Eyl 2023, 23:11

CptOz yazdı:Yapar plastik bir blancpain benzeri system 51 saat; basar kadrana ''SwatchPain'' olur biter... [emoji846] Bulur gene dalgıç çakmasına atlayacak bol çinekop...

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
Birileri gelip bu saati alacak kişiye "dalgıç çakmasına atlayacak çinekop" diye aklınca hakaret ederse ben de rahatsız olduğumu ifade ederim.

Milleti hakir görüp hakaret etmek isteyenler asıl kendilerine WhatsApp grubu kurup millete hakaret etsin.

İnsanların yüzüne edemeyeceği hakareti sanaldan etmek de geçer akçe oldu bu arada.

CPH2113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
copycat

Mesaj mancho » 10 Eyl 2023, 00:01

Keşke sistem51 yerine quartz olarak gelseymiş. Hem daha ucuz hem de daha sağlam olurdu.Yıllar önce Jean-Claude Biver asla quartz bir Blancpain olmayacak dediği için bunu dandik bir mekanizmayla çıkarıyorlar. Aslında Quartz olsa yine de sözden dönülmüş olmazdı, nasıl ki Moonswatch bir Omega değilse bu da Blancpain değil. Aslında saatler güzel duruyor ama 3-5 sene sonra çöp olacak bir saate bu kadar para vermek bana mantıksız geliyor. Moonswatch çok daha alınası kalıyor bunun yanında. Ömür boyu ücretsiz pil değişimi bence Swatch’un en güzel özelliği. Sistem51’lere de en az bir on yıl garanti vermeliler ki istedikleri parayı hak etsin.
Kullanıcı avatarı
mancho

Mesaj HknDrsn » 10 Eyl 2023, 13:17

copycat yazdı:
CptOz yazdı:Yapar plastik bir blancpain benzeri system 51 saat; basar kadrana ''SwatchPain'' olur biter... [emoji846] Bulur gene dalgıç çakmasına atlayacak bol çinekop...

Birileri gelip bu saati alacak kişiye "dalgıç çakmasına atlayacak çinekop" diye aklınca hakaret ederse ben de rahatsız olduğumu ifade ederim.

Milleti hakir görüp hakaret etmek isteyenler asıl kendilerine WhatsApp grubu kurup millete hakaret etsin.

İnsanların yüzüne edemeyeceği hakareti sanaldan etmek de geçer akçe oldu bu arada.

Kim kimden rahatsızsa muhatabına iletin lütfen.

Bir kısım ürün hakkında fikrini belirtiyor diğer kısım ise ne yazmışlar bir saldırma çabasında, saatlere nasıl bir anlam yüklüyorsunuz ve bu sizi nasıl bir kişiliğe sokuyor bilmiyorum ama bunu yapmayın insanları germeyin Lütfen!
referans
http://forum.saatforumu.com/viewtopic.php?f=244&t=22863
Kullanıcı avatarı
HknDrsn

Mesaj copycat » 10 Eyl 2023, 15:10

HknDrsn yazdı:
copycat yazdı:

Kim kimden rahatsızsa muhatabına iletin lütfen.

Bir kısım ürün hakkında fikrini belirtiyor diğer kısım ise ne yazmışlar bir saldırma çabasında, saatlere nasıl bir anlam yüklüyorsunuz ve bu sizi nasıl bir kişiliğe sokuyor bilmiyorum ama bunu yapmayın insanları germeyin Lütfen!
Beyefendi kim kimi geriyor? Hırsızın hiç mi suçu yok?

Biz yeni çıkacak bir saat hakkında bilgi almak için foruma bakıyoruz, görüyoruz ki birkaç kişi saate veya saati üreten firmaya değil SAATİ ALACAK KİŞİLERE hakaret ediyor dalga geçiyor.

Siz otomobil forumlarına girip Opel alanlar gerizekalıdır, Renault'ya atlayanlar çinekoptur yazan insanlar görüyor musunuz? Neden bu forumda yazılsın.

Tepki gösterecekseniz evrensel bir ahlâk anlayışına sahip şekilde insanlara hakaret edenlere verin.

Hakaret edenlere cevap verenlere git kendine WhatsApp grubu kur demektense hakaret edenlere bunu demek gerekmiyor mu?

Hakaretamiz konuşan insan foruma yazıyorsa ben de ona özel mesaj atmam buraya yazarım.

Gerçi bu da bu konuda son mesajım olsun. Zira bu memlekette saygılı konuşmak, özellikle yazışmak ile ilgili bir kazanım elde edilebileceğine dair herhangi bir umudum yok.

Kullanıcı avatarı
copycat

Mesaj prx » 10 Eyl 2023, 15:23

Fikirler çatışıyor biraz ama bana felsefe yapma diyebilirsiniz ama o saatler omega×swatch ve blanchpain×swatch benim düşüncem omega da değil swatch ta değil yeni blanchpain de değil swatch ta değil yeni bir ürün.yeni kitleye hitap eden bir imalat[emoji6]

SM-J610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Prx; Battı balık yan going.
Kullanıcı avatarı
prx

Mesaj eskiserkan » 10 Eyl 2023, 16:10

Ben basarili buldum saatleri. Uzun yillardir Blancpain dogru duzgun bir Fifty Fathoms cikaramadi, cikardiklari da hep limited edition TR’ye gelmeyen modeller oldu. Mevcut saatlerin fiyati, boyutu, tasarimi, mekanizmasi hepsi ayri
telden caliyor. Marka tarihi vs. tartismasiz ama satis konusunda basarisiz bir marka bana gore. Plastigine mekanizmasina cok takilmadan en az bir tane alirim :) Sonrasinda mevcut modelleri aslina uygun hale yaklastirip dogru duzgun saatler cikartirlarsa pazarlama acisindan bu hamlenin markaya buyuk katkisi olacaktir. Bu firsati bence iyi kullanmasi lazim artik Blancpain’in.
Kullanıcı avatarı
eskiserkan

ÖncekiSonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 39 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners