Forum Farelerine Dikkat / Doland覺r覺c覺 Uyar覺s覺

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Forum Farelerine Dikkat / Doland覺r覺c覺 Uyar覺s覺

Mesaj Skywalker87 » 12 Tem 2018, 14:51

inliler Tudor BB lerin 癟akmas覺n覺da yapm覺lar, orijinalinden daha iyi desem yeridir [emoji16] farketmek neredeyse imkans覺z, hem mekanizma hem kasa [emoji16] bilezikte ele verir kendisini diye d羹羹n羹yorum ama..

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
Skywalker87

Ya: 35
Kay覺t: 19 May 2014, 23:08

Forum Farelerine Dikkat / Doland覺r覺c覺 Uyar覺s覺

Mesaj Moccstudio » 15 Tem 2018, 12:57

MrOzcan yazd覺:
mturann yazd覺:
MrOzcan yazd覺:Ben de 癟ok bilindik bir al覺veri sitesinden PRS 516 alm覺t覺m. ok b羹y羹k bir indirim olmamas覺na ramen sahte 羹r羹n g繹nderdiler. Forumda konu a癟t覺m siteyi ve sitenin tedarik癟isisi g繹nderdikleri 羹r羹n羹 yay覺nlad覺m ama konu kald覺r覺ld覺. Takip ediyorum bu tedarik癟i iki farkli irket 羹zerinden hala tissot seiko marka sahte saatleri orjinal fiyatina satiyor.

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk

Bu siteyi a癟覺k olarak buraya da yazmal覺s覺n覺z bence.
Merhaba

O kadar ura覺yorum foto ekliyorum siliniyor. Tekrar silineceini d羹羹nd羹羹m i癟in yazmad覺m. Bu konular neden kapat覺l覺yor bilmiyorum bakalar覺 da doland覺r覺lmasin diye yaziyoruz sonucta. Ben 1v1y 羹zerinden ald覺m. Ama sat覺c覺 savran saat ayrica star saat uzerinden de bircok al覺veri sitesi 羹zerinden sat覺 yap覺yor. Zaten Tissot markasinin yetkili saticisi degil. Marka sahibine de sikayet ettim hem Turkiye hem 襤svi癟re'ye saati gondermedim ama parami geri alabilmek icin.

Kendilerince kullanim k覺lavuzu garanti belgesi hazirlamislar birde. Anlamayan insan cok rahat inanir. Mekanizma in mal覺 zaten.ResimResimResimResimResimResimResimResim

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
as覺l sahtekarl覺k ve doland覺r覺c覺l覺k bu ite.
Forumda sat覺l覺k saatler k繹esindeki saatlere ait bilgi ve fotolar覺 al覺p sahibinden.com da kar ama癟l覺 sat覺 yapmaya 癟al覺an forum 羹yesi kiinin (tabiki saat sahibinden izin alaayd覺 daha 覺k olurdu hatta sizinle pazarl覺k edip sizden alaca覺 fiyat覺 bilerek sat覺a koyduu fiyat覺 belirleyerek belki indirim oran覺n覺 bile belirleyerek kendisine bir maaza bile a癟m覺 olabilirdi. Doland覺r覺c覺l覺k diyemiyorum ama etik deil) yapt覺覺n覺n yan覺nda SAVRAN saatin yapt覺覺 tam bir DOLANDIRICILIK, dier saat firmalar覺nda al覺anlar覺n Hakk覺na girmek, saati alan覺n Hakk覺na girmektir....

Bu firman覺n yapt覺覺n覺 duyurmal覺 piyasaya... ahs覺m ad覺na zerre iim olmaz ve bu olay覺 herkese paylaaca覺m. Ge癟mi olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Moccstudio

Kay覺t: 18 Eki 2017, 22:19

Mesaj yusufdemir55 » 27 Au 2018, 06:07

Skywalker87 yazd覺:inliler Tudor BB lerin 癟akmas覺n覺da yapm覺lar, orijinalinden daha iyi desem yeridir [emoji16] farketmek neredeyse imkans覺z, hem mekanizma hem kasa [emoji16] bilezikte ele verir kendisini diye d羹羹n羹yorum ama..

"orjilaninden ay覺rt edilmesi 癟ok zor" deseniz tamamda, "orijinalinden daha iyi desem yeridir." deyince, 癟akma bir 羹r羹n羹n reklam覺n覺 yapm覺 gibi olursunuz. elbetteki 繹yle bir niyetiniz yoktur ama maalesef istemeden de olsa o sonu癟 癟覺kar. sayg覺lar..
Y/D
Kullan覺c覺 avatar覺
yusufdemir55

Ya: 69
Kay覺t: 14 Oca 2015, 01:04

Mesaj Skywalker87 » 09 Eki 2018, 23:06

yusufdemir55 yazd覺:
Skywalker87 yazd覺:inliler Tudor BB lerin 癟akmas覺n覺da yapm覺lar, orijinalinden daha iyi desem yeridir [emoji16] farketmek neredeyse imkans覺z, hem mekanizma hem kasa [emoji16] bilezikte ele verir kendisini diye d羹羹n羹yorum ama..

"orjilaninden ay覺rt edilmesi 癟ok zor" deseniz tamamda, "orijinalinden daha iyi desem yeridir." deyince, 癟akma bir 羹r羹n羹n reklam覺n覺 yapm覺 gibi olursunuz. elbetteki 繹yle bir niyetiniz yoktur ama maalesef istemeden de olsa o sonu癟 癟覺kar. sayg覺lar..

Baz覺lar覺 fiyat performans olarak daha iyi doru demiim, ac覺 ama ger癟ek bende birka癟 dier forum sayesinde 繹rendim onlar覺nda ismini verip reklam yapmayay覺m imdi, bir yanl覺l覺k yok sonu癟 olarak. AP yada IWC gibi bir saat bozulunca yapt覺rmas覺 ne kadar s羹r羹yor, ka癟 para fatura 癟覺kart覺yorlar? Hadi paras覺n覺 ge癟tim aylarca beklemek nedir? Servis paras覺n覺n i癟ine 襤svi癟reli saat ustas覺 kardelerimizin Starbucks kahvesi ve y覺ll覺k 30 g羹n tatilide dahil etmeyi unutmuum pardon...
Kullan覺c覺 avatar覺
Skywalker87

Ya: 35
Kay覺t: 19 May 2014, 23:08

Mesaj Maradona » 09 Eki 2018, 23:42

Eyvah eyvah... Buralar kar覺acak... ;-)
Kullan覺c覺 avatar覺
Maradona

Ya: 46
Kay覺t: 30 May 2010, 05:43

Mesaj SEmre » 10 Eki 2018, 00:29

Savran saat kesinlikle sahte saat sat覺yor. Lidyana.com dan alm覺t覺m savran saat garantili 癟akma olduunu anlad覺m geri verdim.
Kullan覺c覺 avatar覺
SEmre

Ya: 33
Kay覺t: 28 Eyl 2018, 16:37

Mesaj ibrahim223 » 10 Eki 2018, 11:10

SEmre yazd覺:Savran saat kesinlikle sahte saat sat覺yor. Lidyana.com dan alm覺t覺m savran saat garantili 癟akma olduunu anlad覺m geri verdim.
[emoji50]

LG-H815 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
ibrahim223

Kay覺t: 12 Oca 2018, 22:11

Mesaj zodiac » 27 Oca 2019, 18:10

Kullan覺c覺 avatar覺
zodiac

Kay覺t: 09 Ara 2013, 23:16

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 115 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners