Hangi Saati Denediniz / İncelediniz?

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Hangi Saati Denediniz / İncelediniz?

Mesaj eraslani » 12 Ara 2019, 18:13

cagatay1903 yazdı:
eraslani yazdı:Aikon diver..Kasa ve bilezigiyle kafa karıştırır.. Silikon kayış dahil set fiyatı 11 bin tl civarı (saat&saat).
ResimResim

Çok da şık durmuş bileğinizde
43 mm'lik kasa inanılmaz konforlu geldi bana,belki de bileziğin etkisi bilmiyorum.Mavisi yoktu o yüzden pek alıcı gözle bakmadım ama ciddi bir aquaracer alternatifi olabilir bence.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
eraslani

Mesaj anywhere » 12 Ara 2019, 19:06

Karşılaştırılabilecek tasarımda 2 tane aquaracer kullandım. Bence Aikon Venturer net daha iyi :)
Kullanıcı avatarı
anywhere

Mesaj Ankthas » 12 Ara 2019, 19:18

Bu ufak dokunuşlarla AP - RO homage'ı kimliğinden tamamen arınmış. Lükse giriş diver klasmanında ciddi bir rakip kazanmış oldu, Hydroconquest, Aquis ve Aquaracer.
Deniz
Kullanıcı avatarı
Ankthas

Mesaj Tolgi06 » 12 Ara 2019, 21:29

Ankthas yazdı:Bu ufak dokunuşlarla AP - RO homage'ı kimliğinden tamamen arınmış. Lükse giriş diver klasmanında ciddi bir rakip kazanmış oldu, Hydroconquest, Aquis ve Aquaracer.
Kesinlikle katiliyorum. Farkli bir saat olmus resmen. Ozellikle mavisini makul bir indirimle severek alip kullanmak isterim :)

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
Tolgi06

Mesaj Althor » 17 Ara 2019, 16:31

Rado Captain Cook 42mm deneme fırsatım oldu kanyon Times Square'de. Saati çok beğendim gerçekten, güzel bir vintage reissue olmuş. Yalnız keşke 40mm olsaymış biraz daha uygun olabilirmis bana kalırsa.

Fakat buradaki satış elemanının biraz kaba tutumu ve kullandığı azarlayıcı üslup nedeniyle bedava olsa dahi burdan almam herhalde [emoji28]

Yine de listeme ekledim bu saati de [emoji23]Resim

SM-G973F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
Althor

Mesaj eraslani » 17 Ara 2019, 16:46

ilkerhos57 yazdı:Rado Captain Cook 42mm deneme fırsatım oldu kanyon Times Square'de. Saati çok beğendim gerçekten, güzel bir vintage reissue olmuş. Yalnız keşke 40mm olsaymış biraz daha uygun olabilirmis bana kalırsa.

Fakat buradaki satış elemanının biraz kaba tutumu ve kullandığı azarlayıcı üslup nedeniyle bedava olsa dahi burdan almam herhalde [emoji28]

Geçenlerde bir vitrinde gördüm, baya ilgimi çekmişti.Bence boyut olarak sizin bilekte ideal durmuş.Erkek saati dediğin azıcık kalıplı olur dostlar,yapmayın etmeyin [emoji12]

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
eraslani

Mesaj moy » 17 Ara 2019, 18:20

ilkerhos57 yazdı:Rado Captain Cook 42mm deneme fırsatım oldu kanyon Times Square'de. Saati çok beğendim gerçekten, güzel bir vintage reissue olmuş. Yalnız keşke 40mm olsaymış biraz daha uygun olabilirmis bana kalırsa.

Orta yaş üzeri göbekli bi beyefendimiydi servis veren kişi.
Bende omegayı alma döneminde kendilerini ziyaret etmiştim po, moonwatch, 300m i incelemiştim.300 m için 5 puan daha İskonto yaparsanız alacağım demiştim olmaz vs dedi bakın ben ciddiyim goygoy yapmaya gelmedim kartta burda ıskontoyu yapıp karttan çekelim lütfen dedim.
Ciddi olmasaydınız zaten bu kadar çok saati çıkartıp göstermezdim demişti.
Bende servis için teşekkür edip 10 puanda yapsanız almayı düşünmüyorum diyerek çıktım.Sonra sami saatten poyu aldım.İnsan gibi insan esnaf gibi esnaflar.
O Gün bu gündür dükkandan içeri girmem times squerin kapısından girmem.Herkezede anlatırım

Saate gelince youtube reklamlarında bu ara çok karşıma çıkıyor Captain Cook 2 tane abi rögar kapağından bok çukuruna girip maceralara atılıyor vs. :lol: :lol: :lol:
Yeşil kadranlısı çok alınası duruyor.
Sanayi olmadan ekonomi, ekonomi olmadan bağımsızlık olmaz.
Kullanıcı avatarı
moy

Mesaj Umutt » 17 Ara 2019, 18:30

Bu mağaza sıkıntılı evet, daha önce ben de bir kaç olumsuz diyalog yaşadım, sanırım bahsettiğimiz kişi de aynı kişi.

Esas beyin yanması sadece bir kaç metre ötedeki Tevfik Aydın a girince yaşanıyor, insanın önünü ilikleyesi geliyor içeriye girerken.

LYA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
Umutt

ÖncekiSonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 178 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners