Hangi Saati Denediniz / İncelediniz?

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Hangi Saati Denediniz / İncelediniz?

Mesaj moy » 01 Ara 2019, 15:42

Kadran içindeki desenleri ben beğendim, helyum çıkış valfinede gözümde alıştı ama 2 sene önce 12 binlere alındıkları aklıma geldikçe bir fena oluyorum

Akmerkezdeki siyah dj %100 satılmıştır bugün :D
Sanayi olmadan ekonomi, ekonomi olmadan bağımsızlık olmaz.
Kullanıcı avatarı
moy

Mesaj Merdo » 01 Ara 2019, 15:50

moy yazdı:Kadran içindeki desenleri ben beğendim, helyum çıkış valfinede gözümde alıştı ama 2 sene önce 12 binlere alındıkları aklıma geldikçe bir fena oluyorum

Akmerkezdeki siyah dj %100 satılmıştır bugün :D

Yeni seamaster 300 için fiyat anlaşılabilir fakat speedmaster moonwatch'lar 2 sene önce 10-12 binlerdeyken şimdi 24-28 binlerde olması bende aynı hissiyatı yaratıyor Sn.Moy :roll:
Kullanıcı avatarı
Merdo

Mesaj Althor » 01 Ara 2019, 17:49

eraslani yazdı:Bu sevda bitmez.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Resim
Ben de bu saatin panda versiyonunu çok beğeniyorum. Güzel de bir indirimi vardı saat saatte %30+15 olmak üzere. Umarım forumdan birilerine gider [emoji4]Resim

SM-G973F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
Althor

Mesaj eraslani » 01 Ara 2019, 19:15

ilkerhos57 yazdı:
eraslani yazdı:Bu sevda bitmez.

Resim
Ben de bu saatin panda versiyonunu çok beğeniyorum. Güzel de bir indirimi vardı saat saatte %30+15 olmak üzere. Umarım forumdan birilerine gider [emoji4]Resim

Her iki modeli de denedim bugün.Fiyatlari aynı 23.500 tl.Ben siyah olanı daha çok beğeniyorum. İlerleyen dönemde bu saati daha uygun fiyatlara bulabilme umudumu koruyorum.Monaco için heuer 02 mekanizmalı bir modelin çıkacak olması da başka bir bekleme sebebi tabii.

Kullanıcı avatarı
eraslani

Mesaj Althor » 01 Ara 2019, 19:24

Sizin beğendiğiniz versiyonun çelik bilezikli modeli always fashionda mevcut, saat saatte sadece deri kayışla vardı sanırım. Onu da paylaşmış olayım.

Saatle ilgili izlenimlerinizi de merak ettim, ben sadece uzaktan sevmekle yetiniyorum zira fiyatlardan dolayı [emoji28]Resim

Kullanıcı avatarı
Althor

Mesaj eraslani » 01 Ara 2019, 19:55

ilkerhos57 yazdı:Sizin beğendiğiniz versiyonun çelik bilezikli modeli always fashionda mevcut, saat saatte sadece deri kayışla vardı sanırım. Onu da paylaşmış olayım.

Saatle ilgili izlenimlerinizi de merak ettim, ben sadece uzaktan sevmekle yetiniyorum zira fiyatlardan dolayı [emoji28]Resim

Ben bu saate deri kayışı daha çok yakistiriyorum ama alsam kesin çelik bilezikle alırım.Fiyat farkı makul .
İlk çıktığı zamanlarda büyük beklentilerle denemiştim saati ,hayal kırıklığı hissetmedim desem yalan olur.Tasarim çok iyi ama kalite hissiyatı zayıf gelmişti.Belki beklenti değişti, belki ben alıştım şimdi daha iyi hissettiriyor.4000 usd a denk geliyordu fiyatı, ben kafamdan 2000 usd fiyat biçmiştim.Ben 3000'e revize ettim fiyatımı ,onlarda düşerse anlaşırız birgün [emoji12]

Kullanıcı avatarı
eraslani

Mesaj Umutt » 01 Ara 2019, 20:16

eraslani yazdı:
ilkerhos57 yazdı:Sizin beğendiğiniz versiyonun çelik bilezikli modeli always fashionda mevcut, saat saatte sadece deri kayışla vardı sanırım. Onu da paylaşmış olayım.

Ben bu saate deri kayışı daha çok yakistiriyorum ama alsam kesin çelik bilezikle alırım.Fiyat farkı makul .
İlk çıktığı zamanlarda büyük beklentilerle denemiştim saati ,hayal kırıklığı hissetmedim desem yalan olur.Tasarim çok iyi ama kalite hissiyatı zayıf gelmişti.Belki beklenti değişti, belki ben alıştım şimdi daha iyi hissettiriyor.4000 usd a denk geliyordu fiyatı, ben kafamdan 2000 usd fiyat biçmiştim.Ben 3000'e revize ettim fiyatımı ,onlarda düşerse anlaşırız birgün [emoji12]

Autavia bence TAG ın en güzel ve özgün serisi, ancak estetik başarısı sanırım fiyat etiketine yenik düşüyor ve bulunduğu fiyat aralığında başka markalara terfi edilmek isteniyor.

Zaten sanırım markanın satışlarının kabaca yüzde 80 i Aquaracer

LYA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
Umutt

Mesaj Caner1983 » 01 Ara 2019, 22:48

Mkaraturk yazdı:C.tesi günü Akmerkez rhodium da inceleme fırsatım oldu
Siyah op 39 mevcut
Mavi op 36 3-6-9 kadran mevcut
36 mm datejust mevcut
41 mm datejust mevcut resimleri mevcut değil
36mm datejust bilekte güzel dursada aynı durum op36 için geçerli değil malesef
Ne yazıkki 36mm her bilek için uygun değil denenip görülmesi lazım

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Mehmet in tüm yorumlarına katılıyorum önerim beyaz op 39 almanda yana sanki?
Kendim için ise şöyle bir yorum getirdim dj çok parlak çok şık geliyor sanki fiyattan da dolayı 369 mavi 36 mm kadran daha günlük daha az dikkat çeken daha sportif geliyor?
Nedersiniz?
Rolex’s don’t tick-tock
Kullanıcı avatarı
Caner1983

ÖncekiSonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 239 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners