Claude Bernard Gentlemen's Collection By TSF Kat覺l覺m / Bilgi

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Claude Bernard Gentlemen's Collection By TSF Kat覺l覺m / B

Mesaj Bond » 10 Oca 2018, 01:13

Nzmokur selam, u an konuya yaz覺p foruma hen羹z giri yapmam覺 bir 癟ok kii var ama dediin gibi ilk bir ka癟 g羹nl羹k fazda kat覺l覺m y羹zde 10 seviyesinde. Bildiim hen羹z kay覺t olmam覺 kiiler de var ama beklentinin alt覺nda g繹r羹n羹yor. D覺ar覺dan sahiplenilecek ve bayilere verilecek saatlerde olacak ve 5 ayl覺k teslim s羹recinde ekstra kat覺l覺m mutlaka olacakt覺r ama beklenti alt覺nda kal覺r m覺 hen羹z bilemiyorum. u an t羹m modellerin 羹retim konusu pozitif ancak k覺sa vadede belirleyici art覺 olmaz ise bir ekilde 癟繹z羹l羹r. Bir 癟ok kiiye hitap etmesi ad覺na m羹mk羹n olduunca artlar覺 zorlay覺p 癟ok model 羹rettirmeye 癟al覺t覺 Tempus ancak saatlerin 羹retim i癟in minimum adetler olduundan serilerde daha az say覺da saat olam覺yordu.

Asl覺nda yaz覺lanlar覺 referans al覺rsak modelleri 癟ou kii beenmi ve bir 癟ok kii kat覺laca覺n覺 belirtmi. Bir s羹re beklemek laz覺m

deme artlar覺 ve ekstralar覺 ile projede pek sorun g繹r羹nm羹yor. D繹viz kurunun y羹ksek olduu d繹nemde t羹m 繹zel 羹retim modeller liste fiyatlar覺n覺n alt覺nda ve hediyeli. Forumda aktif olan ve geneli 羹st segment saatler kullanan arkadalardan 癟ok kat覺l覺m olmamas覺 normal ve zaten beklenilen bir durumdu ancak dier 羹yelerden daha 癟ok isteyen var gibi duruyordu. Belki tek model olsa daha iyi olabilirdi ancak daha 癟ok kiiye hitap etmesini istemitik. u an i癟in modellerde iptal g繹r羹nm羹yor. Bakal覺m duruma, ben kat覺l覺mlar覺n artaca覺n覺 d羹羹n羹yorum gidiata g繹re deerlendirilir.
Kullan覺c覺 avatar覺
Bond
Administrator

Ya: 49
Kay覺t: 14 Eki 2009, 21:36

Mesaj AhmetDeniz » 10 Oca 2018, 09:11

Bond yazd覺:Nzmokur selam, u an konuya yaz覺p foruma hen羹z giri yapmam覺 bir 癟ok kii var ama dediin gibi ilk bir ka癟 g羹nl羹k fazda kat覺l覺m y羹zde 10 seviyesinde. Bildiim hen羹z kay覺t olmam覺 kiiler de var ama beklentinin alt覺nda g繹r羹n羹yor. D覺ar覺dan sahiplenilecek ve bayilere verilecek saatlerde olacak ve 5 ayl覺k teslim s羹recinde ekstra kat覺l覺m mutlaka olacakt覺r ama beklenti alt覺nda kal覺r m覺 hen羹z bilemiyorum. u an t羹m modellerin 羹retim konusu pozitif ancak k覺sa vadede belirleyici art覺 olmaz ise bir ekilde 癟繹z羹l羹r. Bir 癟ok kiiye hitap etmesi ad覺na m羹mk羹n olduunca artlar覺 zorlay覺p 癟ok model 羹rettirmeye 癟al覺t覺 Tempus ancak saatlerin 羹retim i癟in minimum adetler olduundan serilerde daha az say覺da saat olam覺yordu.

Asl覺nda yaz覺lanlar覺 referans al覺rsak modelleri 癟ou kii beenmi ve bir 癟ok kii kat覺laca覺n覺 belirtmi. Bir s羹re beklemek laz覺m

deme artlar覺 ve ekstralar覺 ile projede pek sorun g繹r羹nm羹yor. D繹viz kurunun y羹ksek olduu d繹nemde t羹m 繹zel 羹retim modeller liste fiyatlar覺n覺n alt覺nda ve hediyeli. Forumda aktif olan ve geneli 羹st segment saatler kullanan arkadalardan 癟ok kat覺l覺m olmamas覺 normal ve zaten beklenilen bir durumdu ancak dier 羹yelerden daha 癟ok isteyen var gibi duruyordu. Belki tek model olsa daha iyi olabilirdi ancak daha 癟ok kiiye hitap etmesini istemitik. u an i癟in modellerde iptal g繹r羹nm羹yor. Bakal覺m duruma, ben kat覺l覺mlar覺n artaca覺n覺 d羹羹n羹yorum gidiata g繹re deerlendirilir.
Mesela ben konuya iki defa yaz覺p kat覺laca覺m覺 belirtmitim. Amac覺m sadece bir saat edinmek deil Tsfnin emek verip y羹r羹tt羹羹 bir projede yer sahibi olabilmek. Tam nianl覺mdan hediye saati se癟mesini isterken "sen bu saati kullanmazs覺n hi癟 tarz覺n deil bouna para verme" bask覺s覺yla kar覺lat覺m ve kafam kar覺t覺. 襤kna 癟al覺malar覺m devam ediyor [emoji23]

MI 5 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
AhmetDeniz

Ya: 31
Kay覺t: 11 Oca 2017, 08:37

Mesaj B34 » 10 Oca 2018, 13:27

Hediye Saat al覺nmazsa ve 繹demeyi pein olarak yaparsak fiyatta bir deiiklik olabilir mi ?
Kullan覺c覺 avatar覺
B34

Kay覺t: 06 ub 2017, 19:55

Mesaj hlkshnr » 10 Oca 2018, 14:54

Bunu ben de soracaktim

B34 yazd覺:Hediye Saat al覺nmazsa ve 繹demeyi pein olarak yaparsak fiyatta bir deiiklik olabilir mi ?

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
hlkshnr

Kay覺t: 14 Au 2016, 01:07

Mesaj Bond » 10 Oca 2018, 16:25

Denizahmet yazd覺:Mesela ben konuya iki defa yaz覺p kat覺laca覺m覺 belirtmitim. Amac覺m sadece bir saat edinmek deil Tsfnin emek verip y羹r羹tt羹羹 bir projede yer sahibi olabilmek. Tam nianl覺mdan hediye saati se癟mesini isterken "sen bu saati kullanmazs覺n hi癟 tarz覺n deil bouna para verme" bask覺s覺yla kar覺lat覺m ve kafam kar覺t覺. 襤kna 癟al覺malar覺m devam ediyor [emoji23]

MI 5 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi

DenizAhmet d羹羹ncen i癟in 癟ok teekk羹rler. nemli olan beenilip saatlere kat覺l覺m olmas覺. Fikirler ve artlar deiebilir, duruma bakars覺n aciliyet gerektiren bir ey yok nas覺lsa. Bu projede amac覺m覺z Swiss Made dress konseptinde modelleri y羹ksek kurlara ramen hediyeleri ile bu tarz modeller isteyenlere alternatifli olarak iyi fiyatland覺rma ile haz覺rlamakt覺. rnek muadil moonphase saatler farkl覺 markalara 8.000 ve 羹zeri etiket fiyatl覺 iken fiyat seviyeleri gayet iyi diye d羹羹n羹yorum. Kat覺l覺mlar eklenecektir ilerleyen s羹re癟te zaten daha 癟ok yeni proje kat覺l覺m konular覺m覺z.
Kullan覺c覺 avatar覺
Bond
Administrator

Mesaj Bond » 10 Oca 2018, 16:39

hlkshnr yazd覺:Bunu ben de soracaktim

B34 yazd覺:Hediye Saat al覺nmazsa ve 繹demeyi pein olarak yaparsak fiyatta bir deiiklik olabilir mi ?

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi

Hediye kad覺n modelleri ge癟en sen 襤svi癟re Basel'de g繹r羹melerim sonucunda kat覺lacaklara Claude Bernard ve Tempus'un jesti olarak veriliyor. Elbette reklam ve tan覺t覺ma katk覺s覺 olaca覺 d羹羹n羹lerek proje modelleri ile beraber verilmesine karar verilmiti. Bunlar覺n b羹t癟elendirmesi saatlerin kat覺l覺m fiyatlar覺na eklenerek yap覺lm覺 deil ancak elbette Claude Bernard Tempus'un y覺ll覺k reklam ve tan覺t覺m b羹t癟esi i癟erisinde hediye edilecek olan modellerin firmaya maliyeti mutlaka vard覺r. Daha sonras覺 i癟in bu konuyu firma ile g繹r羹羹r羹m.

Daha proje 癟ok yeni 5 ayl覺k teslime kadar olan s羹re癟te kat覺l覺mlar zaten olacakt覺r. neri i癟in 癟ok teekk羹rler, saatler bir hayli ura覺 ve emek sonucu olutuundan modellerin 羹retilmemesi gibi bir durum s繹z konusu deil :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
Bond
Administrator

Mesaj neperliva » 10 Oca 2018, 19:19

Projedeki saatler ger癟ekten 癟ok iyi tasarlanm覺 herkesin eline sal覺k.

Acaba siyah dress yerine dier moonphase model mi olsayd覺 50 er limited 羹retilseydi? :roll:

羹nk羹 o rengi 癟ok beenmitim kald覺r覺l覺nca dier se癟enee y繹neldim.
"Hata yapmayan kii asl覺nda genel olarak hi癟bir ey yapm覺yor demektir".
Kullan覺c覺 avatar覺
neperliva

Kay覺t: 25 Ara 2015, 02:10

Mesaj Bond » 11 Oca 2018, 17:53

Neperliva kad覺n saatleri ile 繹zelden sorduun upgrade m羹mk羹nd羹r bireysel olarak al覺m s羹recinde g繹r羹羹p sorulabilir :thumbup: Ayr覺ca firma zaten 癟ok ilgili olduundan her konuda yard覺mc覺 olur farkl覺 saat al覺m s羹re癟lerinde. Limit minimum moon 100 Adet olarak 羹retiyor 襤svi癟re o sebeple ikinci bir renk alternatifli kadran m羹mk羹n olmad覺.

Proje hakk覺nda EFT, taksit say覺s覺, vade oran覺, kad覺n saati al覺nmamas覺 gibi 癟eitli isteklerle buradan fiyat g羹ncellemesi isteyen, telefonla veya 繹zel mesajla soran herkes i癟in firma ile son bir g繹r羹me yapt覺m az 繹nce. Kad覺n saati hediyelerinin durumunu yukar覺da a癟覺klam覺t覺m. Bence 癟ok g羹zel bir hediye ve verilmesi gayet ho olacak. Bunda deiiklik yok. Projeden b羹t羹n modelleri se癟enlere istedikleri modeller teslim edilecektir. T羹m saatler kat覺l覺mc覺 say覺s覺na bak覺lmaks覺z覺n 羹retilecektir :thumbup: Firma ile g繹r羹me sonras覺 proje teslimleri ard覺ndan bir hafta sonu 襤svi癟re seyahati i癟in 癟ekili iptal olmutur ve buna istinaden t羹m model proje fiyatlar覺 tekrar g羹ncellenmitir :thumbup: Tempus Nuri Bey'e bu konu i癟in 繹zellikle 癟ok teekk羹r ediyorum. Ayr覺ca fikirleri ve 繹nerileri ile katk覺da bulunan herkese teekk羹rler :champ:

Beyaz Kadran Dress: 2.200 ( 50 Limitli )

Siyah Kadran Dress: 2.200 ( 50 Limitli )

Chronograph : 4.400 ( 50 Limitli )

Moonphase: 3.700 ( 100 Limitli )

Wide Opening: 2.800 ( 50 Limitli )
Kullan覺c覺 avatar覺
Bond
Administrator

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 109 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners