Saat kutusu önerirmisiniz?

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Saat kutusu önerirmisiniz?

Mesaj Mandos » 31 Eki 2018, 13:18

evsen81 yazdı:Mudo dan hiçbir şey almam bundan sonra stokta olmayan 5li saat kutusuna varmış gibi sipariş verdik.Site güncelleme stok kontrolü hak getire.Depo da yok mağazalardan tedarik ediyoruz diye mesaj geldi aradım bugün mağazalarınızda da yok bir tek mağazanız da tükenmek üzere görünüyor robot gibi aynı şeyleri söyleyip duruyorlar iptal ettirdim gitti.

Ben zaten anlamamıştım stoğa girince geçen sene bile zar zor bulunuyordu tek tük kalmıştı ellerinde.
Kullanıcı avatarı
Mandos

Mesaj tt59 » 31 Eki 2018, 13:32

evsen81 yazdı:Mudo dan hiçbir şey almam bundan sonra stokta olmayan 5li saat kutusuna varmış gibi sipariş verdik.Site güncelleme stok kontrolü hak getire.Depo da yok mağazalardan tedarik ediyoruz diye mesaj geldi aradım bugün mağazalarınızda da yok bir tek mağazanız da tükenmek üzere görünüyor robot gibi aynı şeyleri söyleyip duruyorlar iptal ettirdim gitti.

Geçen hafta ben verdim aynı siparişi 5 günde geldi 5 li saat kutusu,menteşelerini beğenmedim yavaşlatıcı yok,birden açılıp kapanıyor dikkatli açıp kapatmak lazım
En son tt59 tarafından 31 Eki 2018, 13:34 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
tt59

Mesaj evsen81 » 31 Eki 2018, 13:33

Mandos yazdı:

Ben zaten anlamamıştım stoğa girince geçen sene bile zar zor bulunuyordu tek tük kalmıştı ellerinde.

Hepsiburada Gittigidiyor bunlardan 10 kat iyi çalışıyor.Mağaza dışında bir şey alınmaz buralardan.Hoş bundan sonra mağazasına da uğramam.
Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol.
Kullanıcı avatarı
evsen81

Mesaj diesel » 28 Ara 2018, 16:44

Mudo ve Tchibo dışında tavsiye edebileceğiniz markalar var mı arkadaşlar?

Aliexpress'den satın almayı düşünüyorum, oldukça geniş bir ürün yelpazesi var fakat kalite anlamında tatmin edici midir bir fikrim yok. Buradan temin eden arkadaşların yorumlarını merak ediyorum.
Kullanıcı avatarı
diesel

Mesaj neperliva » 28 Ara 2018, 16:48

diesel yazdı:Mudo ve Tchibo dışında tavsiye edebileceğiniz markalar var mı arkadaşlar?

Aliexpress'den satın almayı düşünüyorum, oldukça geniş bir ürün yelpazesi var fakat kalite anlamında tatmin edici midir bir fikrim yok. Buradan temin eden arkadaşların yorumlarını merak ediyorum.

Buradaki saat kutusu müthiş. Dokusu yastıklar vs.

https://www.hepsiburada.com/chavin-15-li-siyah-diamond-deri-ahsap-camli-saat-kutusu-st15-27-p-SAYCST1527?magaza=Ehediye

Tavsiye ederim. :thumbup: İyi yıllar. :thumbup:
En son neperliva tarafından 30 Ara 2018, 13:03 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
"Hata yapmayan kişi aslında genel olarak hiçbir şey yapmıyor demektir".
Kullanıcı avatarı
neperliva

Mesaj diesel » 29 Ara 2018, 09:21

neperliva yazdı:
diesel yazdı:Mudo ve Tchibo dışında tavsiye edebileceğiniz markalar var mı arkadaşlar?

Tavsiye ederim. :thumbup: İyi yıllar. :thumbup:

Link vermek istemişsiniz muhtemelen ama linki göremiyorum :)
Kullanıcı avatarı
diesel

Mesaj Maradona » 29 Ara 2018, 11:13

diesel yazdı:
neperliva yazdı:

Tavsiye ederim. [emoji106] İyi yıllar. [emoji106]

Link vermek istemişsiniz muhtemelen ama linki göremiyorum :)
Oradaki işte... :-P
Kullanıcı avatarı
Maradona

Mesaj Mandos » 29 Ara 2018, 11:57

Mudo saat kutusu fiyatına göre (180-200) oldukça iyi.
Kullanıcı avatarı
Mandos

ÖncekiSonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 130 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners