Stowa İnternet Sitesi

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Stowa İnternet Sitesi

Mesaj pureman » 17 May 2010, 10:11

Arkadaşlar belki konu olarak yanlış yere açtım ama inanın en çok nereye açılabilir diye çok düşündüm..

Ben Stowa'nın sitesinden saat siparişi vermek istiyordum.. Ama gönderiliyor mu, güvenli mi bilmediğim için sizlere sormak istedim..
Kullanıcı avatarı
pureman

Re: Stowa İnternet Sitesi

Mesaj Clk » 17 May 2010, 10:24

Alman firmalarin resmi internet sitelerin'den yapilacak alisverislerin hicbir tanesinde göndermeme gibi bir durum söz konusu olamaz. 100% güven ile siparisinizi verebilirsiniz.

Not: Mümkün ise sigortali gönderi isteyin. Saat calinirsa yada kaybolur ise basiniz agrimasin.
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj pureman » 17 May 2010, 10:29

Ama öyle bir seçenek yoktu sipariş aşamasında..

Eğer benim göremediğim bir yerde varsa söylerseniz sevinirim..

Birde Hamilton mı yoksa Stowa mı tercih etmeliyim..
Kullanıcı avatarı
pureman

Mesaj Clk » 17 May 2010, 10:38

Ebay'de Stowa olarak satis yaptiklarini zannediyorum. www.ebay.de adresinden arastirarak bulma sansin var. Kataloglarinda da yaziyor olmasi lazim. Ebay'den alirsan ve pay-pal ile ödersen bedelsiz olarak 500 Euro'ya kadar sigortali geliyor ürün.

Hamilton ve Stowa iki ayri dünya. Hamilton imaji ile öne cikan marka, tarihi belli ve ürettikleri ürünler yabana atilacak cinsten degil. Stowa ise alternatif olarak kabul edilebilecek yine tarihi ve kalitesi ile kendisini ispatlamis bir marka. Herkeste olan bende olmasin mantigi ile hareket edersen Stowa, ismi olsun, havasi olsun, servisi olsun dersen Hamilton. Kalite 3 asagi 5 yukari ayni.
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj Frax » 17 May 2010, 10:41

Ebay.de adresine de bakın fiyat farklılıklarını inceleyin.Gümrükten kurtulmak isterseniz de Ebay satıcılarına düşük ücretli gösterterek saatinizi alabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Frax

Mesaj Clk » 17 May 2010, 10:42

Ok. Siteye baktim. Zaten paypal ile ödeyebiliyorsun. Bu durumda zaten 500 Euro'ya kadar otomatik olarak sigortalanmis oluyor. Birde fedex ile gönderiyorlarmis. Buda demektir ki satin alma islemini yapmadan önce fedex-Türkiye ile temasa gecip sigorta olayini sorabilirsin.
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj pureman » 17 May 2010, 10:47

Teşekkür ederim arkadaşlar..

Sipariş verdim ama ön siparişmiş bunlar.. Sanırım ürünler ellerinde yok..

Birde bu ürünlerin hepsinde COSC varmı? (Stowa için soruyorum)

Şu Cosc soruma bilen bir arkadaş cevap verirse sevineceğim...
Kullanıcı avatarı
pureman

Mesaj Frax » 17 May 2010, 13:55

Stowa ların hepsinde COSC yok.Zaten COSC mekanizma Stowa'nın sitesinde 240 Euro.Aynı sitede 300 küsur Euro'ya da saat var.Bu açıdan da mantıksız.En ucuz COSC saatler 1500ün üstünde diye biliyorum.
Kullanıcı avatarı
Frax

Sonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: btelgezer, Google [Bot] ve 76 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners