TSF GS - Grand Seiko Club

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: TSF GS - Grand Seiko Club

Mesaj Ankthas » 20 Eki 2018, 00:12

Resim
Deniz
Kullanıcı avatarı
Ankthas

Mesaj manil » 20 Eki 2018, 00:26

Ankthas yazdı:Resim
Hoş olmamış.

Sent from my E6633 using Tapatalk
“Some people feel the rain. Others just get wet.”

Bob Marley
Kullanıcı avatarı
manil

Mesaj manil » 20 Eki 2018, 00:37

Sigaralı olan benim, karşımdaki Hasan abi, köşedeki ground, yanımdaki khef. Koşarak geçen de kim olsun? Birisini bulalım.

Kendinize gelin. İnsanın yaptığı espriler, zeka ve kültür düzeyini gösterir ve aynı zamanda sosyalleşme düzeyinin anlaşılması konusunda karine teşkil eder.

Bayağılık, cıvıklık ve anonimitenin sağladığı özgüvene eşlik eden bu davranış tarzını kabul etmiyorum. Yazacaklarınızı, vereceğiniz örnekleri biraz ölçün tartın öyle yazın. Bu saate kadar bu forumda çok enteresan tipler gördüm, genellikle tartışma / laf çakma olaylarından titizlikle uzak kaldım. Fakat bunun farklı algılandığını görüyorum.

Bob Marley
Kullanıcı avatarı
manil

Mesaj Ankthas » 20 Eki 2018, 01:08

manil yazdı:Sigaralı olan benim, karşımdaki Hasan abi, köşedeki ground, yanımdaki khef. Koşarak geçen de kim olsun? Birisini bulalım.

Kendinize gelin. İnsanın yaptığı espriler, zeka ve kültür düzeyini gösterir ve aynı zamanda sosyalleşme düzeyinin anlaşılması konusunda karine teşkil eder.

Bayağılık, cıvıklık ve anonimitenin sağladığı özgüvene eşlik eden bu davranış tarzını kabul etmiyorum. Yazacaklarınızı, vereceğiniz örnekleri biraz ölçün tartın öyle yazın. Bu saate kadar bu forumda çok enteresan tipler gördüm, genellikle tartışma / laf çakma olaylarından titizlikle uzak kaldım. Fakat bunun farklı algılandığını görüyorum.

Konuyu okudum ve aklıma bu karikatür geldi istemsiz. Ufak bir takılma sizi niye bu kadar gerdi, hayırdır? ”anonimitem”de yok pek çok kişi tanıyor beni forumdan. “Anonimite”nin olmadığı bi yerde de aynı takılmayı yapardım şahsen. Grand seiko sizin aile şirketi midir o yüzden mi sarsıldınız bu kadar?
Deniz
Kullanıcı avatarı
Ankthas

Mesaj manil » 20 Eki 2018, 01:17

Beyefendi, sizin 'takılacağınız' bir durum yok. Burayı iyicene donanım haber forumlarına çevirdiniz. Hem maksadını aşan seviyesiz karikatür ile doğrudan buradaki insanları hedef alıyor, sonrasında muhataptan memnuniyetsizlik içeren tepki gelince özür dileyip konuyu kapatacağınız yerde zeytinyağı gibi üste çıkıp aile şirketimin olup olmadığını soruyorsunuz. Velev ki aile şirketim, buyur hadi.

Bob Marley
Kullanıcı avatarı
manil

Mesaj Maradona » 20 Eki 2018, 01:20

Bence gereksiz bir gerginlik bu... Aşırı alınganlık göstermeyin lütfen sevgili @manil... Sizin anladığınız gibi bir durumun olduğunu hiç sanmıyorum... Övgüyü her türlü hak eden saatler bunlar, fazla fazla hatta... Sevgili @Ankthas da bu minvalde bir karikatür paylaşmış olarak bakıyorum ben bu duruma... Diğer geçmiş mesajlarında da aksi yönde bir karakter göstermeyen, üslubuna son derece dikkat eden bir arkadaş kendisi... Yaşama dair başka herhangi bir şeye olan öfkenizin / kızgınlığınızın anlık bir dışavurumu olabilir mi yaşadığınız? Hepimiz insanız ve bazen böyle buluttan nem kapabiliyoruz... Forum üzerinden tanıdığım kadarıyla siz de son derece naif bir insansınız, yazdıklarınıza / tepkinize olan şaşkınlığım da bu nedenle zaten...

Umarım yanlış anlamazsınız beni... Severek takip ettiğim forumdaşlarımın birbirini yanlış anlayarak üzülmesini istemiyorum açıkçası... Bu da beni üzüyor çünkü... Şurada bir avuç saatseveriz, mutlu mesut geçinemedikten ve birbirimizin kalbini kırdıktan sonra yemişim tüm saat markalarını...
Kullanıcı avatarı
Maradona

Mesaj manil » 20 Eki 2018, 01:24

Güzel kardeşim, benim acaibime giden tek şey forumun tuhaflaşması. Zoraki takip ediyorum artık.

Bob Marley
Kullanıcı avatarı
manil

Mesaj Ankthas » 20 Eki 2018, 01:27

manil yazdı:Beyefendi, sizin 'takılacağınız' bir durum yok. Burayı iyicene donanım haber forumlarına çevirdiniz. Hem maksadını aşan seviyesiz karikatür ile doğrudan buradaki insanları hedef alıyor, sonrasında muhataptan memnuniyetsizlik içeren tepki gelince özür dileyip konuyu kapatacağınız yerde zeytinyağı gibi üste çıkıp aile şirketimin olup olmadığını soruyorsunuz. Velev ki aile şirketim, buyur hadi.

Ortada özür dilenecek bir durum yok, kendim de bir GS sever olarak bilek fotoğrafıyla katılamadığım başlığa ufak bir latife bırakayım dedim. Çirkin yorumunuzla başlığı kirlettiğiniz için esas siz forumdan özür dilemelisiniz bence. Maradona hocamın hatrına bu başlığa daha fazla bir şey yazmıyorum, benimle bir alıp veremediğiniz varsa özel mesajla iletişime geçebilirsiniz, isterseniz “anonimiteyi” de ortadan kaldırabiliriz hem.
Deniz
Kullanıcı avatarı
Ankthas

ÖncekiSonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: goblis, hknmtn, Neuvillette ve 88 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners