Baselworld 2020 Rolex

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Baselworld 2020 Rolex

Mesaj debra » 21 Ağu 2019, 12:20

asuspc yazdı:
debra yazdı:Jubilee gmt'ye yakışmıyor ya. Oyster'a bakınca tekrar anladım.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Demek ki bir bende değilmişim. [emoji38] [emoji38]
Yani kötü olduğundan değil asla ama çok kalabalık yapıyor saati. Bezel kalabalık, kadran kalabalık en azından bilezikte rahatlayalım desek o da kalabalık :)

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
debra

Mesaj BeastLy » 22 Ağu 2019, 09:54

Milgauss, Sub, Explorer II, Explorer, yenilenicek. Ayrıca rose gold altın TT Submariner`ı piyasaya sürecekler.Bunun yanında aynı şekilde rose gold altın Air King bekliyorum.Ayrıca umarım Explorer 2`nin kasa çapını tekrardan 40 mm yaparlar.Çünkü 40 mm iken çok daha orantılı ve güzeldi bence.Veya onun yerine bir bakmışız Platinum Explorer II with ice blue dial :D :D :D Ayrıca mavi bezel gerçekten harika durmuş,çok beğendim
Eğer şimdi uyuyakalırsan rüya göreceksin. Eğer şimdi çalışırsan rüyanı yaşayacaksın.
Kullanıcı avatarı
BeastLy

Mesaj sieger » 22 Ağu 2019, 10:12

@BeastLy
benim de aldigim duyumlar explorer icin degisim gosteriyor, ve subla alakali, zaten subin artk senesi de geldi. Gerisini pek de bilmiyorm ama kesin yine acaip two tone lar gelir.
instagram.com/archpatek
Kullanıcı avatarı
sieger

Mesaj BeastLy » 22 Ağu 2019, 11:01

sieger yazdı:@BeastLy
benim de aldigim duyumlar explorer icin degisim gosteriyor, ve subla alakali, zaten subin artk senesi de geldi. Gerisini pek de bilmiyorm ama kesin yine acaip two tone lar gelir.

Aynen öyle sana katılıyorum abi.Zaten o two tone lar olmadan olur mu :D Ayrıca rose gold tt Submariner hiç olmamış,bence hiç çıkarıp zahmet etmesinler.Submariner gibi ikonik bir modelden soğudum diyebilirim.Umarım bu rose gold olayını Explorer 1 ve Air King gibi modellerden uzak tutarlar,tek temmenim bu.Ayrıca içimden bir ses Daytonaların kasa çaplarının 42 mm olucağını söylüyor ki birçok yabancı forumda bu söylenmiş.
Eğer şimdi uyuyakalırsan rüya göreceksin. Eğer şimdi çalışırsan rüyanı yaşayacaksın.
Kullanıcı avatarı
BeastLy

Mesaj sieger » 22 Ağu 2019, 11:05

DEME! 42MM daytona mi olur ya! ben eski 38mm olanina hala ozlemle bakarken hele.. Valla 42 yaparlarsa premium fiyati flaan umrumda olmaz direk alirim 40mm nerde varsa.
instagram.com/archpatek
Kullanıcı avatarı
sieger

Mesaj BeastLy » 22 Ağu 2019, 11:20

Umarım böyle birşey yapmazlar.Hayal bile edemedim,gözümde canlanmadı :D Bende bu sene veya önümüzdeki sene için almayı planlıyordum.Eğer böyle bir şey olursa aynı şekilde gözü karartıp 40 mm alırım direk.Explorer 2 yi 44 mm bile yapabilirler,korkmuyor değilim aslında ve şaşırmamda :D
Kullanıcı avatarı
BeastLy

Mesaj Serkanasn » 22 Ağu 2019, 17:03

Daytona ölçülerinde bir değişiklik olacağını sanmıyorum ama chrono bir kadranın 42 den aşağı olmaması gerekir bana göre, zaten daytonanın eleştirilen iki yanından biri vidalı chrono düğmeleri diğeri de küçük kadranın okunma güçlüğü, bi color gmt modellerinin çoğalacağını düşünüyorum lakin coke tanıtılırsa pepsi talebi azalır ve ikinciel almak isteyen lakin yüksek fiyatı sebebiyle almakta kararsız kalan arkadaşlar alır bu iyi bir gelişme olarak düşünülebilir, şahsım adına submariner de kadran yazı renk tonu haricinde bir değişiklik olacağını sanmam bir yada iki satırı mavi renkte yaparlar ve yüzyılın buluşu olarak lanse ederler gibi, benim asıl merak ettiğim daha önce Explorer 2 de yaptığı gibi üretimden kaldırdığı modeli çok kısa bir sürede tekrar üretim bandına alıp almayacağı, gmt master 2 base modelin jubile olarak uretilmesi bir temenni mi yoksa gerçekleşecek proje mi.
Kullanıcı avatarı
Serkanasn

Mesaj Archimed » 22 Ağu 2019, 17:32

Resimlerdeki modellerin hepsi birbirinden güzel görünüyor. Ancak Rolex'in fiyat ve satış politikalarını düşününce bu yeni modellerin de oldukça yüksek fiyatla piyasaya çıkacağını, ancak liste fiyatıyla bile satın almanın oldukça zor olacağını, alıcıların listeye bile girmesinin kolay olmayacağını düşünüyorum. Dağları delen Ferhat gibi misali, zor ve zahmetli yollarla Rolex sahibi olma fikri benim için geçerli değil. 3 günlük dünyada sevebileceğim bir şeye kavuşmak o kadar zahmetli ise almayayım, alana da engel olmayayım ;)
Kullanıcı avatarı
Archimed

ÖncekiSonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 107 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners