Rolex Saatim al覺m覺yor

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Rolex Saatim al覺m覺yor

Mesaj sedir » 24 Eki 2019, 21:08

Xhantos yazd覺:Uur Saat'in 羹retim hatas覺 vida k覺r覺lm覺 deyip onard覺覺 saat mi bu? (Hani urada yazd覺覺n覺z http://forum.saatforumu.com/viewtopic.php?f=12&t=27867&p=526830#p526830 ). Rolex i癟in bana 癟ok garip bir durum gibi geldi. Ge癟mi olsun.

:thumbup:
Vakit nakittir.
Kullan覺c覺 avatar覺
sedir

Ya: 61
Kay覺t: 07 Nis 2010, 21:03

Mesaj sedir » 24 Eki 2019, 21:10

Rolex almad覺m, al-a-mad覺m, bundan sonra da almam, dolay覺s覺yla tecr羹bem yok, olmayacak da ama, ilk servisi veren firman覺n "羹retim hatas覺" "k覺r覺k vida" tehisleri ve "羹cretsiz yapt覺m al Abi" tarz覺 yakla覺m覺 bana biraz basit geldi.
Vakit nakittir.
Kullan覺c覺 avatar覺
sedir

Ya: 61
Kay覺t: 07 Nis 2010, 21:03

Mesaj zgrzr » 24 Eki 2019, 23:56

Can s覺k覺c覺 olmu, umar覺m yurtd覺覺nda bir 癟繹z羹m bulunur. Yoksa Rolex markas覺na mesafeli yaklamay覺 gerektirecek kadar ciddi bir sorun bu.

mc659 yazd覺:Arkadalar tekrar merhaba, 襤stanbuldaki malum servisle servis konusunda problem yaad覺k saatin garantisinin devam etmesine ramen 羹cret talep ediyorlar, 襤svi癟re genel merkez ile iletiime ge癟mek istiyorum bu sebeple 襤svi癟re genel merkezle nas覺l iletiime ge癟ebilirim mail adresini bilen var mi, internet sitesinden mail adresine ulaamad覺m.
Kullan覺c覺 avatar覺
zgrzr

Kay覺t: 01 Haz 2019, 15:30

Mesaj cengawer42 » 26 Eki 2019, 16:27

Rolex gibi bir firman覺n m羹teri memnuniyetine verdii deer bence bu olamamal覺.
Ancak bu bizim 羹lkemize de has olabilir. 繹yle ki, malesef bizim 羹lkemizde hereyi 癟abuk t羹ketiyoruz. Sanat覺, emei , itibar覺, ahla覺 vs. vs. Para h覺rs覺 bunlar覺n hepsini deersizletiriyor. Forumda daha yeniyim ve okuduklar覺m ve incelediklerimden 癟覺karda覺m saat hobisinin pahal覺 bir hobi olduu. Doal olarak bu hobi ile uraanlar覺n belli bir sosyo ekonomik d羹zeyi olmas覺 gerekiyor. Hele rolex, patek p. gibi 羹st d羹zey saatlere ulamak i癟in. Tabi bu durumu sizden 羹cret talep eden servis benden daha iyi biliyor. Bunu f覺rsata 癟evirmek istiyordur muhtemelen. Paras覺 var nas覺l olsa yapt覺r覺r 羹cret talep edeyim kazan癟l覺 癟覺kay覺m diye d羹羹nm羹t羹r. Para i癟in meslek ahla覺n覺 t羹ketmek ite.
Hi癟bir eye ihtiyac覺m覺z yok, yaln覺z bir eye ihtiyac覺m覺z vard覺r; 癟al覺kan olmak. (Mustafa Kemal ATATRK)

襤nstagram: cengcraft
Kullan覺c覺 avatar覺
cengawer42

Kay覺t: 10 Eyl 2019, 12:44

Mesaj mc659 » 27 Eki 2019, 20:05

Kesinlikle m羹teriyi yolmaya odakl覺 bir yerel servis tercihi olduunu d羹羹n羹yorum, belki uluslararas覺 kendisi taraf覺ndan y繹netilen servisler b繹yle deildir fakat yerel firmalara bal覺 servisin kalitesinden ciddi 羹pheliyim 襤stanbul servisinde yaad覺覺m olaydan sonra. M羹teri memnuniyeti a癟覺s覺 dan hi癟 yak覺t覺ramad覺m.
Kullan覺c覺 avatar覺
mc659

Kay覺t: 12 Nis 2017, 03:25

Mesaj zgrzr » 27 Eki 2019, 23:26

Grand Seiko, Patek Philippe, Panerai gibi markalar覺n T羹rkiye servisi nas覺l acaba?
Kullan覺c覺 avatar覺
zgrzr

Kay覺t: 01 Haz 2019, 15:30

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 130 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners