srpd 11k

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: srpd 11k

Mesaj Ankthas » 10 Ara 2019, 13:20

Tolgi06 yazdı:
TRajikomik yazdı:Bu yazdiklariniz çok iyi oldu akşam gideyim hallettireyim kısmet olursa yalnız Kadıköy'den oraya nasıl giderim Kadıköy sahil yada metrobüs olabilir ikiside yakin bu arada pim hala çıkıyor tirnagimla ittiriyorum Allah'tan motorun uzerindeyken falan düşmedi şayet Ankara yolunda bile kullanıyorum
Bu arada benim kastim Aydın Saat teknik servisi idi. Kanyon ABT Saat'i kast ediyor uyemiz, onlar da yardimci olabilir bence de. Kanyon'a ise metrobusle Zincirlikuyu'da inip, Levent yonune giden otobuslerle ulasabilirsiniz.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bağdat Caddesi'nde de var bir tane Aydın Saat. Bence tamamen halletmedikçe saati kullanmayın o küçük halka olmadığı sürece baklalar birbirinden ayrılacaktır.
Deniz
Kullanıcı avatarı
Ankthas

Mesaj Tolgi06 » 10 Ara 2019, 15:13

Ankthas yazdı:
Tolgi06 yazdı:
TRajikomik yazdı:Bu yazdiklariniz çok iyi oldu akşam gideyim hallettireyim kısmet olursa yalnız Kadıköy'den oraya nasıl giderim Kadıköy sahil yada metrobüs olabilir ikiside yakin bu arada pim hala çıkıyor tirnagimla ittiriyorum Allah'tan motorun uzerindeyken falan düşmedi şayet Ankara yolunda bile kullanıyorum
Bu arada benim kastim Aydın Saat teknik servisi idi. Kanyon ABT Saat'i kast ediyor uyemiz, onlar da yardimci olabilir bence de. Kanyon'a ise metrobusle Zincirlikuyu'da inip, Levent yonune giden otobuslerle ulasabilirsiniz.

Bağdat Caddesi'nde de var bir tane Aydın Saat. Bence tamamen halletmedikçe saati kullanmayın o küçük halka olmadığı sürece baklalar birbirinden ayrılacaktır.
Bence de, hizli hareket halindeyken koldan duserse ciddi hasarlar olusabilir.

Kullanıcı avatarı
Tolgi06

Mesaj orbay » 11 Ara 2019, 16:33

Pimlere müdehale ettiğiniz için sorun satıcı kaynaklı bile olsa kanıtlamanız zor olur. Saatin başka sıkıntısı yoksa başka bir saatçiye tüm pimleri iyice kontrol ettirip kullanmanızı tavsiye ederim.
Kullanıcı avatarı
orbay

Mesaj mustybs » 11 Ara 2019, 17:34

Geçmiş olsun. İyi bir saat ustası bence sorunun çözecektir.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
mustybs

Mesaj omrfrka » 11 Ara 2019, 19:58

İade almaları mümkün değildir,kullanıcı kaynaklı hata olduğu için

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
omrfrka

Mesaj TRajikomik » 11 Ara 2019, 23:50

Arkadaşlar birkaç gündür motora binmiyordum atladım gittim kanyona orada sağolsun arkadaş ayarladı oradan da tarihi yarimadayi gezdim oradan Karaköy,Ortaköy derken iyi bir tur attım saati iade etmeyi düşünmüyorum artık, şayet memnunum saati götürdüğüm arkadaş ta da aynı model vardı çok memnun olduğunu söyledi iyice sindi içime saat herkese çok teşekkür ederim. Ve saatforuma :thumbup:
iki şeyi saklayamazsın akıl ve koku
Kullanıcı avatarı
TRajikomik

Mesaj görkemk » 12 Ara 2019, 08:43

diğer arkadaşların dediği gibi saatçi resimdeki ufak içi boş parçayı ya baklayı çıkartırken düşürmüştür yada yanlış yerden zorlayıp takmaya çalışmıştır

Resim
Kullanıcı avatarı
görkemk

Mesaj TRajikomik » 16 Oca 2020, 08:36

Selam arkadaşlar pim yine yerinden çıktı bu sefer pim de görünmüyor hani tirnagimla iteyim durumu yok sadece bakla yatık duruyor diğer lerinden farklı duruyor ne yapılmalı acaba

1-kordona hiç güvenim kalmadı hepsini tek tek kontrol mu etmeleri gerekiyor acaba ( kanyonda yapılan sıkıştırma da düzelmişti şimdi başka pim oynuyor
2- başka kordon mu taksam direkt görüp alırım eğer alacaksam ve nereden almalıyim nato kayış mi almalı?
iki şeyi saklayamazsın akıl ve koku
Kullanıcı avatarı
TRajikomik

ÖncekiSonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: LynXMaSTeR ve 363 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners