Ony覺l覺n ve 2019 Sonu Koleksiyon Durumu

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Ony覺l覺n ve 2019 Sonu Koleksiyon Durumu

Mesaj mbs1905 » 25 Ara 2019, 12:28

rtalhaustun yazd覺:
mbs1905 yazd覺:Koleksiyon 襤癟in tebrikler, payla覺m i癟in teekk羹rler.

Benimde forumda 1. y覺l覺m olacak. Ocak 2019 giriliyim. Bu s羹re zarf覺nda d羹羹n saatim hari癟 pilli saatlerim ile vedalat覺m. Hi癟 bilmediim bir konu olduundan sizin de tavsiyeleriniz ve desteiniz ile na癟izane otomatik saat koleksiyonu oluturdum.

-Tissot Visodate (siyah)
-Tag Heuer Aquaracer
-Seiko Presage
-Seiko Skx007
-Oris Aquis TSF
-Hamilton Jazzmaster
-Seiko Yeni 5
-Maurace Lacroix MP Chrono
-Seiko Military
-Longines Conquest
-Laco Augsburg Taupe

Bunun yan覺nda gidenler de oldu tabi. Alpina Pilot, Visodate (beyaz), Orient Mako, mako 2 ve mako 3, Steinhart Oceanone GMT, Seiko Yeni 5 gibi. Forum bana baya pahal覺ya mal oldu ama iyi ki 羹ye olmuum ve sizi tan覺m覺覺m. :D imdiden herkese iyi y覺llar, g羹zel zamanlar. :champ:

Sizin koleksiyonda da her markadan birer pop羹ler par癟a var. Gidenler de g羹zel saatlermi. Merak ettim, bu koleksiyonu 1 senede mi yapt覺n覺z yoksa ge癟mite de bilginiz var m覺yd覺?

Bu y覺l覺n ocak ay覺nda balad覺 ilgi ve merak覺m. Zaten foruma da ocak ay覺nda 羹ye olmutum. Ondan sonrada koleksiyon olumaya balad覺. Son hali de listelediim gibi. Onun 繹ncesinde pilli saatler kullan覺yordum. Teekk羹r ediyorum.
Burak
Kullan覺c覺 avatar覺
mbs1905

Ya: 36
Kay覺t: 11 Oca 2019, 21:48

nceki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: MrFerhat ve 106 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners