3000 TL civar覺 diver saat 繹nerisine ihtiyac覺m var

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: 3000 TL civar覺 diver saat 繹nerisine ihtiyac覺m var

Mesaj alihoca » 08 Oca 2020, 21:55

Davosa bakabilirsiniz, T羹rkiyede sat覺l覺yor fiyatlar da uygun.
Tempus erit auri pretium!
Kullan覺c覺 avatar覺
alihoca

Ya: 39
Kay覺t: 09 Eki 2016, 23:44

Mesaj Meng » 08 Oca 2020, 22:02

Resim

Ben yeni ald覺m. G繹rd羹羹mde hayran kald覺m ger癟ekten. Koldaki duruu, hissiyat覺 inan覺lmaz. Prospex seikolar zaten iyidir. Tavsiye ederim bunu veya dier modellerini.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Meng

Kay覺t: 18 Ara 2019, 18:22

Mesaj madeinswiss » 08 Oca 2020, 22:38

Meng yazd覺:Resim

Ben yeni ald覺m. G繹rd羹羹mde hayran kald覺m ger癟ekten. Koldaki duruu, hissiyat覺 inan覺lmaz. Prospex seikolar zaten iyidir. Tavsiye ederim bunu veya dier modellerini.

Alpina 38mm lik diver quartz modelini tavsiye edermisiniz. Genel olarak alpinalar nas覺ld覺r ? Teekk羹rler.. Fiyat覺 3100 TL .. Fakat bayan modeli olarak belirtilmi g繹rsel olarak erkeklerde kullanabilir gibi geldi bana.
https://www.kosovalisaat.com/urun/alpina-al240lb3v6b/

Redmi Note 7 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
madeinswiss

Kay覺t: 21 Ara 2019, 22:20

Mesaj Ankthas » 08 Oca 2020, 22:45

Beyefendinin 繹nerdii saat 癟ok g羹zel en yeni nesil monster, bence 癟ok g羹zel olmu. Siyah kadranl覺 model bitmi ama metal bilezikli mavi kadranl覺 modeli var hala b羹t癟enizin de alt覺nda. Bence quartz bi saate vereceinize ayn覺 fiyata otomatik al覺n:

https://urun.n11.com/erkek-kol-saati/seiko-prospex-srpd25k-dalgic-saati-P400390792

Boyut olarak da endie etmenize gerek yok monsterlar olduundan 癟ok daha ufak g繹steriyor, alpinan覺n 38'ine denktir yani.

Resim
Deniz
Kullan覺c覺 avatar覺
Ankthas

Ya: 34
Kay覺t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj madeinswiss » 08 Oca 2020, 23:58

Ankthas yazd覺:

Beyefendinin 繹nerdii saat 癟ok g羹zel en yeni nesil monster, bence 癟ok g羹zel olmu. Siyah kadranl覺 model bitmi ama metal bilezikli mavi kadranl覺 modeli var hala b羹t癟enizin de alt覺nda. Bence quartz bi saate vereceinize ayn覺 fiyata otomatik al覺n:

https://urun.n11.com/erkek-kol-saati/seiko-prospex-srpd25k-dalgic-saati-P400390792

Boyut olarak da endie etmenize gerek yok monsterlar olduundan 癟ok daha ufak g繹steriyor, alpinan覺n 38'ine denktir yani.

Resim
Teekk羹rler g羹zel modelmis. Tabi bileim 15 cm olunca biraz teredd羹tte kalm覺yor deilim.

Redmi Note 7 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
madeinswiss

Kay覺t: 21 Ara 2019, 22:20

Mesaj Meng » 09 Oca 2020, 09:18

Ankthas yazd覺:

Resim

Zaten 2 renk olarak geldi bu model. Her ikisi de 癟ok g羹zel. Kesinlikle tavsiye ederim. Ben al覺rken ikisine de bakm覺t覺m.

Kullan覺c覺 avatar覺
Meng

Kay覺t: 18 Ara 2019, 18:22

Mesaj mehmetlevent » 01 Tem 2020, 10:15

Tissot Cand覺r ;) :thumbup:

Resim
Mehmet Levent
Kullan覺c覺 avatar覺
mehmetlevent

Ya: 56
Kay覺t: 31 Eki 2019, 13:38

Mesaj fsenturk » 01 Tem 2020, 16:32

mehmetlevent yazd覺:Tissot Cand覺r ;) :thumbup:

Resim

Arkada diver saat istemi. Bu diver deil yanl覺z. Hem de fiyat覺 3000 liran覺n 癟ok daha 羹st羹nde. 4500 - 5000 lira civar覺nda diye biliyorum ben.
Kullan覺c覺 avatar覺
fsenturk

Kay覺t: 23 Ara 2015, 14:36

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Majestic-12 [Bot] ve 122 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners