Forumda覺m覺z Maradona' ya destek hakk覺nda

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Forumda覺m覺z Maradona' ya destek hakk覺nda

Mesaj coolfire » 13 Mar 2020, 13:33

Ben de kat覺ld覺m whatsapp grubuna. Bu konuyu benim gibi farketmeyenler i癟in de uplayayim.
Kullan覺c覺 avatar覺
coolfire

Ya: 47
Kay覺t: 16 Mar 2013, 14:53

Mesaj Oblomov » 08 Nis 2020, 02:14

Up up
Kullan覺c覺 avatar覺
Oblomov

Kay覺t: 22 Ara 2013, 06:20

Mesaj CptOz » 12 May 2020, 14:47

Bir bilgi bir gelime var m覺 acaba?

Sent from my SM-C7000 using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
CptOz

Kay覺t: 01 Au 2018, 11:27

Mesaj KadirSeiko » 12 May 2020, 15:20

Wp grubundaki sa癟ma sapan bir tart覺ma sonras覺 gruptan ayr覺lm覺t覺m her ay d羹zenli olarak verilen hesaba g繹nderiyorum. Bir deiiklik, gelime olmas覺 durumunda buradan da duyurursan覺z sevinirim.

SNE-LX1 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
KadirSeiko

Kay覺t: 27 May 2019, 10:33

Mesaj mlm » 13 May 2020, 20:58

O grupta hi癟 tart覺ma olmad覺 ki.
襤yi niyetle destek ama癟l覺 arkadalar aras覺nda kurulmu bir grubun kendinizi ilgilendirmediini d羹羹nd羹羹n羹z mesajlar覺n覺 g繹rmemek 羹zere sessize almak ya da sessizce ayr覺lmak gibi bir se癟eneiniz varken herkesin g繹recei ekilde orta yere masturbasyon yap覺p gruptan ayr覺ld覺n覺z. Tatmin olmam覺 olacaks覺n覺z ki burada devam ediyorsunuz.
Bana kal覺rsa tepki koyduunuz ey her ne ise bu tavr覺n覺z sa癟mal覺k konusunda onu bir hayli geride b覺rak覺r.
Sal覺cakla.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Instagram:
watchtron
anatoliastraps
Kullan覺c覺 avatar覺
mlm

Ya: 43
Kay覺t: 03 Au 2010, 02:59

Mesaj rolexcollector » 13 May 2020, 22:49

mlm yazd覺:O grupta hi癟 tart覺ma olmad覺 ki.
襤yi niyetle destek ama癟l覺 arkadalar aras覺nda kurulmu bir grubun kendinizi ilgilendirmediini d羹羹nd羹羹n羹z mesajlar覺n覺 g繹rmemek 羹zere sessize almak ya da sessizce ayr覺lmak gibi bir se癟eneiniz varken herkesin g繹recei ekilde orta yere masturbasyon yap覺p gruptan ayr覺ld覺n覺z. Tatmin olmam覺 olacaks覺n覺z ki burada devam ediyorsunuz.
Bana kal覺rsa tepki koyduunuz ey her ne ise bu tavr覺n覺z sa癟mal覺k konusunda onu bir hayli geride b覺rak覺r.
Sal覺cakla.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Az覺na sal覺k[emoji1319][emoji1319][emoji1319][emoji1319]

SM-G973F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
The best , or nothing..
Instagram : rolex.collector
Kullan覺c覺 avatar覺
rolexcollector

Ya: 41
Kay覺t: 31 Mar 2010, 23:14

Mesaj KadirSeiko » 13 May 2020, 22:56

Siz grubun s繹zc羹s羹 m羹s羹n羹z? Neden bu kadar al覺nd覺n覺z yazd覺klar覺ma. Heralde o sa癟ma tart覺man覺n bir taraf覺 sizdiniz diye d羹羹n羹yorum ve tart覺may覺 buraya da ta覺yacaks覺n覺z anla覺lan. Ger癟ekten grubun amac覺yla alakas覺 olmayan bir tart覺ma vard覺. Ayr覺ca sessize almam gelen mesajlar覺 g繹rmediim anlam覺na gelmiyor. Ne haber var diye girip mesajlar覺 okuyoruz haliyle. Kimsenin b繹yle bir terbiyesizlik yapmaya hakk覺 yok. Rahats覺zl覺覺n覺z覺 aray覺p dile getirseydiniz numaram覺 g繹rm羹s羹n羹zd羹r o s覺rada. Beni itham ettiiniz durumu siz yarat覺yorsunuz uan. Yapmay覺n.

SNE-LX1 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
KadirSeiko

Kay覺t: 27 May 2019, 10:33

Mesaj Umutt » 13 May 2020, 23:07

Mesaj覺n覺z覺 hayretle okuyan 癟ok say覺da grup 羹yesinden biriyim herhalde ben de. Tavr覺n覺zla ilgili rahats覺zl覺k belirtmek i癟in, grubun s繹zc羹s羹 olmaya gerek yok, Zira verdiiniz rahats覺zl覺k birimize ya da bir ka癟覺m覺za deil grubun tamam覺nayd覺.

Tart覺ma diyerek grubu da t繹hmet alt覺nda b覺rakm覺s覺n覺z. Cengiz Bey in de dedii gibi, grupta hi癟 bir zaman tart覺ma gibi, birden fazla taraf覺 olan bir eylem yaanmad覺. Gruptaki doktor arkadalar覺m覺z覺n, Corona salg覺n覺 ile ilgili iyi niyetli mesleki uyar覺lar覺ndan rahats覺z olup (???), nezaket s覺n覺rlar覺n覺 fazlas覺yla aan ve arkadalar覺m覺z覺 da rencide eden bir mesaj att覺n覺z ve sonras覺nda kimseye s繹z hakk覺 da tan覺madan gruptan ayr覺ld覺n覺z. imdi de bu konu 羹zerinden gerilim yaratmaya devam ediyorsunuz.

Konunun a癟覺l覺 amac覺n覺 sapt覺rmamak ve kutsiyetine zarar vermemek ad覺na, tavr覺n覺z ile ilgili yorum yapmamay覺 tercih ediyorum, zira her ey ortada.

Umar覺m siz de konuyu daha fazla uzatmamay覺 tercih edersiniz, 癟羹nk羹 an itibari ile, susman覺n edep olduu yere gelmi bulunuyorsunuz.

LYA-L09 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutt

Kay覺t: 01 Oca 2011, 23:13

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: bilalkayakir, Proscd ve 202 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners