Forumda覺m覺z Maradona' ya destek hakk覺nda

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Forumda覺m覺z Maradona' ya destek hakk覺nda

Mesaj gkarinca » 13 May 2020, 23:20

Tartisma hic olmadi ki grupta biri masturbasyon yapti gitti tatmin olmadi geldi...

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
gkarinca

Kay覺t: 06 Au 2011, 16:43

Mesaj KadirSeiko » 13 May 2020, 23:25

mlm yazd覺:Grubun amac覺 d覺覺nda payla覺m yap覺lmas覺na tepki verdiniz ve gruptan ayr覺ld覺n覺z, sonra buraya gelip sa癟ma vs diyerek buradaki grubun amac覺 d覺覺nda bir tart覺ma balatt覺n覺z.
Demeye 癟al覺t覺覺m oydu. Forumdalar覺m覺z bizim i癟in deerlidir, siz de 繹ylesiniz. L羹tfen 繹z羹r dileyin zira o grupta 癟ok kiinin sebepsiz yere moralini bozdunuz.

Evet burda tart覺may覺 ben balatm覺 oluyorum o ekilde bakmam覺t覺m hakl覺s覺n覺z. Sadece sizden 繹z羹r diliyorum. Gruptaki tart覺may覺 inan覺n uan hat覺rlam覺yorum tek bildiim beni 癟ok rahats覺z ettiiydi. Ayr覺ca uan yap覺lan yorumlar kadar da sert deildi. Ben kendi ad覺ma bunun 羹zerine birey yazmayaca覺m l羹tfen bakas覺 da yazmas覺n olay iyice 癟irkinlemeye balad覺. Siz yorum yazana kadar kimse g繹rmedi mi buraya yazd覺覺m eyi. Bir anda az覺na mast羹rbasyon benzetmesini alan buraya kotu. 襤lgin癟. 襤yi akamlar.

SNE-LX1 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
KadirSeiko

Kay覺t: 27 May 2019, 10:33

Mesaj gkarinca » 13 May 2020, 23:49

Amaci belli olan tamamen gonulluluk esasina dayanan bu guzel organisazyona katilacaksiniz. Corona gundeminden dolayi bir doktorun paylasimlari uzerine uzerine sacmalamayi basarabildiginizi soyleyip, terbiyesizligimizi ve bu sacmaliklari cekemeyecegi belirtip ayrilacaksiniz. Yetmeyip bu sayfaya gelip sacma sapan tartismalarla ayrildiginizi belirtip wp grubunu hayiflayacaksiniz. Snr utanmadan gelismelerden haberdar olmak isteyeceksiniz. Eksik olsun yapacaginiz yardim ben sizin adiniza da hallederim evelallah [emoji106]

Yazdiginiz gunden beri su guzelim sayfayi kirletmemek icin yazmiyordum emin olun.

Kullan覺c覺 avatar覺
gkarinca

Kay覺t: 06 Au 2011, 16:43

Mesaj hozburun » 07 Tem 2020, 13:09

Ankthas yazd覺:Arkadalar merhaba, yak覺n zamanda aatay abiyle ilgili g羹zel haberler var, 癟evresine tepki veriyor, hastaneden 癟覺k覺p evde bak覺ma ge癟ecek. Malum bu durum ciddi bir masraf kap覺s覺 a癟acak aile i癟in. Bildiiniz 羹zere bu hususta bir whatsapp grubu kurduk, amac覺m覺z TSF olarak d羹zenli bir ekilde ay balar覺nda(u anda her ay覺n ilk cumas覺) toplu bir paray覺 aileye ulat覺rmak. Herkes elinden geldii kadar bir miktar覺 forumca tan覺nan, g羹vendiimiz bir kii olan Hasan zburun(Hozburun) Bey'e iletiyor, o da toplanan paray覺 aileye g繹nderiyor. Bu cuma toplu bir para ulaacak aileye, imdilik 1500 TL'yi ge癟tik, sizlerin yard覺m覺yla bu miktar覺 daha da artt覺rmay覺 hedefliyoruz.

襤ster whatsapp grubuna kat覺larak, isterseniz direkt Hasan Bey'in aa覺da vereceim hesab覺na g繹ndererek ba覺覺n覺z覺 yapabilirsiniz. B繹ylece ailenin bir ayl覺k ev kiras覺n覺 ya da tutulacak bak覺c覺n覺n maa覺n覺 biz kar覺lam覺 olaca覺z ve ailenin omuzlar覺ndan bi tane bile olsa y羹k羹 al覺p hafifletmi olaca覺z. En az覺ndan d羹羹necekleri bir kalem eksilsin istedik. Eer aileye direkt yard覺m yapmak isterseniz de yine idem Han覺m'覺n hesab覺n覺 altta payla覺yorum. Haydi TSF olarak g羹c羹m羹z羹 g繹sterelim, bu zor zaman覺nda forumda覺m覺z覺n yan覺nda olal覺m!

TSF Whatsapp Grubu, kat覺l覺m linki:
https://chat.whatsapp.com/GFcEb7jHr2a9HRoZLx1Z3u

TSF ba覺 hesab覺:
襤sim soyisim: Hasan zburun
IBAN no: TR59 0003 2000 0000 0077 1287 97
NOT: Dekont a癟覺klamas覺na l羹tfen bu ibareyi ekleyelim: "aatay Akg羹n i癟in yap覺lan sal覺k yard覺m覺"

Maradona aatay Akg羹n'羹n einin hesap bilgileri:
襤sim soyisim: idem Akg羹n
IBAN no: TR04 0004 6000 6488 8000 2678 86

Konu g羹nceldir , desteklerimizi esirgemeyelim :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
hozburun

Ya: 50
Kay覺t: 08 Haz 2011, 17:02

Mesaj silahs覺zkuvvet » 07 Tem 2020, 15:58

up up up up up up up Allah ifa versin. Var m覺 bi gelime ?[
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Kullan覺c覺 avatar覺
silahs覺zkuvvet

Ya: 18
Kay覺t: 25 May 2020, 01:27

Mesaj hozburun » 24 Tem 2020, 12:39

Yava da olsa olumlu gelimeler var 癟ok 羹k羹r :thumbup: Destek olmak isteyenler i癟in detaylar yukar覺da mevcuttur, teekk羹rler.
Kullan覺c覺 avatar覺
hozburun

Mesaj Umutunal » 24 Tem 2020, 12:52

Bu s羹re癟 癟ok meakkatli ve masrafl覺 bir ekilde devam edecektir. Destek olanlar覺n kesesine bereket olsun.
@ugurla.kirksaat
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutunal

Ya: 42
Kay覺t: 08 Kas 2018, 20:12

Mesaj hozburun » 10 Au 2020, 16:51

G羹nceldir :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
hozburun

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 115 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners