Tissot heritage

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Tissot heritage

Mesaj pixma » 18 Şub 2020, 19:03

morningstar yazdı:
pixma yazdı:İyi günler arkadaşlar.İnternette saat modellerini incelerken Tissot'un heritage 1936 model dikkatimi çekti.Ve uzun zamandır o tarzda bir saat arıyordum.O saat hakkında ki görüşlerinizi merak ediyorum ve varsa o ayarda önerebileceğiniz marka ve model yardımlarınızı bekliyorum.Hepinize teşekkürler.
Selamlar heritage 1936 36mm modelini satın aldim bu hafta içinde teslim alacağım bir sorun olmazsa teslim aldıktan sonra detaylı bir inceleme yapacağım bakarsınız begenirseniz sizde sipariş edersiniz.Bir çok markada bu tarz modeller de mevcut fakat fiyatından dolayı tissot gayet alınabilir

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok iyi olur .O zaman saat elinize ulaştığında sizin yorumlarınızı bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
pixma

Mesaj pixma » 18 Şub 2020, 19:07

Ankthas yazdı:Bence gayet güzel bir saat pek tabi alınabilir. Bu bütçede vintage esintili saat alternatifi çok fazla yok zaten beğendiğiniz modeli alabilirsiniz. Alternatif olarak, Tissot - Petite Seconde, Tissot - Heritage 1948, Hamilton - Intramatic modellerine de bakabilirsiniz:

Resim

Resim

Resim

Önerdiğiniz saatlerde cok iyi.Zaten tissot 1946 takibime girmişti ama kadran bana biraz kalabalık geldiği icin vazgeçtim.Ama hamilton ı inceleyebilirim
Kullanıcı avatarı
pixma

Mesaj pixma » 18 Şub 2020, 19:09

Forumda bi ara cok fazla ikinci el Lld ilânı vardi ama şu sıralar denk gelmiyorum
Kullanıcı avatarı
pixma

Mesaj justaguy » 18 Şub 2020, 23:37

Resim

Bu saate her denk geldiğimde içimden "hastasıyız dedeeee" diyorum :lol: Yılda 1 veya 2 kere takım elbise giyen biri olmam ve fiyatı birleşince bana çok uzak kalıyor :(
Kullanıcı avatarı
justaguy

Önceki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Majestic-12 [Bot] ve 133 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners