Glycine Hakkındaki Düşünceleriniz?

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Glycine Hakkındaki Düşünceleriniz?

Mesaj mertk » 14 Haz 2020, 09:43

Reczebb yazdı:
mertk yazdı:Evet airman de karar kıldım,ama yeni bir saat sipairş verdim onun gelmesini bekliyorum ondan sonra bu saate yöneleceğim ve tabi birde ikinci el tag heuer aquaracer Wan2110 arayışındayım.

https://www.chrono24.com.tr/glycine/air ... 881138.htm

Bu ilandan saati almayı düşünüyorum ama gümrükte takılırda hiç haber gelmez falan böyle yalan olma durumu var mı?

Birde vergi %20 mi %40 mı daha hala emin olamadım.
Guzel bir tercih. Ben de o modeli teecih ederdim.
Gümrükte sikinti olmaz. Belki corona vs bir miktar gecikebilir ama habersiz kalmazsiniz. Zaten size takip numarası gelecektir gondericiden. Forumdan takip ettigim kadari ile yuzde 20 vergisi de.

SM-M205F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Amazondan Tarot kartı almıştım , hiç elime ulaşmadı , bilgi de gelmedi ama o galiba yasaklı ürüne giriyor omdan oldu herhalde.

O zaman güvenerek alabilirim sıkıntı gözükmüyor.
IVAN BEBEK BİR GÜN TÜRKİYE'YE YOLUN DÜŞECEK!!!
Kullanıcı avatarı
mertk

Mesaj mertk » 14 Haz 2020, 09:44

Ama bu ashford amerikaysa gümrükte daha fazla vergi anlamına gelmiyor mu?
Kullanıcı avatarı
mertk

Mesaj mertk » 14 Haz 2020, 09:50

https://www.ashford.com/us/watches/glyc ... 1180&so=17

Bu ikisi arasında sadece kadran farkı var fiyat niye bu kadar oynuyor snlamadım?

https://www.ashford.com/us/watches/glyc ... 1180&so=42
Kullanıcı avatarı
mertk

Mesaj mertk » 14 Haz 2020, 10:12

Kakefe yazdı:
mertk yazdı:Evet airman de karar kıldım,ama yeni bir saat sipairş verdim onun gelmesini bekliyorum ondan sonra bu saate yöneleceğim ve tabi birde ikinci el tag heuer aquaracer Wan2110 arayışındayım.

https://www.chrono24.com.tr/glycine/air ... 881138.htm

Bu ilandan saati almayı düşünüyorum ama gümrükte takılırda hiç haber gelmez falan böyle yalan olma durumu var mı?

Birde vergi %20 mi %40 mı daha hala emin olamadım.
Ben purist versiyonu tercih ederdim. saatin orjinali 24 saat mekanizmali ve kadranlı çünkü. bir de bu fiyat yuksek. asford.com u takip edin daha iyi fiyatli gormustum ben ` 600$ civarında..

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Onu okuyamam diyordum ama şimdi daha aklıma yattı mekanizma da farklı herhalde yani nasıl çalışıyor yarı zamanlımı işliyor mekanizma ?
Kullanıcı avatarı
mertk

Mesaj slhgzl » 14 Haz 2020, 11:41

@mertk ashford da fiyatlar zamanla değişiyor.Ornek olarak 600 usd ilk bir saat bir hafta ongün sonra 350-400 usd ye düşebiliyor.Arada bir girip takip etmenizde fayda var.Bazen sitede dolaşırken ekstra %5 bazen de nadirde olsa %10 indirim kodu geliyor. Vergi olayına gelince ben haziran başında GL0078 combat sub aldım ürün beş gün sonra Istanbul daydı.Gümrük vergisi olarakta %20 aldılar.Sanırsam hafta ici elimde olur.UPS kargoyla geliyor.
Civil Engineer
Kullanıcı avatarı
slhgzl

Mesaj Mandos » 14 Haz 2020, 13:19

slhgzl yazdı:@mertk ashford da fiyatlar zamanla değişiyor.Ornek olarak 600 usd ilk bir saat bir hafta ongün sonra 350-400 usd ye düşebiliyor.Arada bir girip takip etmenizde fayda var.Bazen sitede dolaşırken ekstra %5 bazen de nadirde olsa %10 indirim kodu geliyor. Vergi olayına gelince ben haziran başında GL0078 combat sub aldım ürün beş gün sonra Istanbul daydı.Gümrük vergisi olarakta %20 aldılar.Sanırsam hafta ici elimde olur.UPS kargoyla geliyor.
Sizin koleksiyonu görmek lazım sayı kaça ulaştı :champ:

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Mandos

Mesaj slhgzl » 14 Haz 2020, 15:15

mandos bizimki koleksiyondan çıktı aldı başını gitti.
Civil Engineer
Kullanıcı avatarı
slhgzl

Mesaj mertk » 16 Haz 2020, 23:31

slhgzl yazdı:@mertk ashford da fiyatlar zamanla değişiyor.Ornek olarak 600 usd ilk bir saat bir hafta ongün sonra 350-400 usd ye düşebiliyor.Arada bir girip takip etmenizde fayda var.Bazen sitede dolaşırken ekstra %5 bazen de nadirde olsa %10 indirim kodu geliyor. Vergi olayına gelince ben haziran başında GL0078 combat sub aldım ürün beş gün sonra Istanbul daydı.Gümrük vergisi olarakta %20 aldılar.Sanırsam hafta ici elimde olur.UPS kargoyla geliyor.

Gümrük vergisini nerede ödediniz yani kargoyla eve gelince ödenmiyor muyudu?Ben öyle biliyordumda.

Ashforddan mı aldınız?
Kullanıcı avatarı
mertk

ÖncekiSonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: parlakvepas ve 53 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners