Strapcode sitesinden miltat siparişi?

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Strapcode sitesinden miltat siparişi?

Mesaj orhuns » 28 Eyl 2020, 12:08

Eğer yanlış anlamadıysam Amazon usa üzerinden şu an alınabiliyor. Kargo ve vergi dahil 83 dolar yapıyor gözüküyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
orhuns

Mesaj 12kalibre » 28 Eyl 2020, 16:12

orhuns yazdı:Eğer yanlış anlamadıysam Amazon usa üzerinden şu an alınabiliyor. Kargo ve vergi dahil 83 dolar yapıyor gözüküyor.

Link atabilir misiniz?
Kullanıcı avatarı
12kalibre

Strapcode sitesinden miltat siparişi?

Mesaj orhuns » 28 Eyl 2020, 16:16

MiLTAT 22mm Watch Band for Seiko Turtle SRP775 SRP777 SRPA21, Super-J Solid Screw-Links https://www.amazon.com/dp/B01H0BPO7K/re ... CFb33BFRD0

MiLTAT 22mm Watch Band compatible with Seiko SKX007 SKX009 SKX011, Angus-J Solid Screw-Links https://www.amazon.com/dp/B01N5VHCE7/re ... CFbDY96H1Q

Sanırım fiyatlarda oynama olmuş ya da ben yanlış görmüşüm. Ancak her türlü kargo + vergi 35 dolar çıkıyor. Kusura bakmayın biraz yanlış bilgi verdim.

Kullanıcı avatarı
orhuns

Mesaj 12kalibre » 28 Eyl 2020, 17:52

Amazondan miltat marka satan yeri buldum. Ürün yorumlarına baktım kimisi çok beğenmiş, bazılarıda 5 yıldız üzerinden tek yıldız vermiş yani hiç beğenmemişler. Genelde kasaya bağlantı (endlink) kısmı ya aralıklı boşluklu kalmış ya çeşitli tesviye kusurları varmış. O kadar para ödeyip 20-30 gün hevesle kargo bekleyip sonunda kusurlu ürün elde etme riski bana fazla geldi. Sanırım ben bu miltat macerasına son veriyorum. :) Belki ileride üzerinde miltat olan bir skx007 denk gelir ilanlarda. :)
Kullanıcı avatarı
12kalibre

Mesaj mustybs » 28 Eyl 2020, 20:09

Arkadaşlar merhaba. Ben de bir tane var. Alpinist için. 20mm super-o boyer. Sanırım siz skx için arıyordunuz ama yine de söylemek istedim. İyi forumlar...ResimResim

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
mustybs

Mesaj syndrome23 » 28 Eyl 2020, 21:36

Bu FedEx ısrarı de ne anlamadım, Hong Kong'da DHL yok mu acaba? 60 dolar kargo parası İsviçre standartlarında bile fazla bence. Amazon globalden arkadaşın attığı ürünlerde kargo + vergi, FedEx'in sadece kargosunun yarı fiyatına geliyor. İlginç
Kullanıcı avatarı
syndrome23

Mesaj cagataycelik » 07 Eki 2020, 10:51

Kargo o kadar yüksek çıkmıyor sitesinden alınca. Ben getirtmiştim sanırım. Bilezikler de iyidir ama süper düper değildir, yine de Seiko'lar için orijinalinden iyi olduğundan tercih edilebilir eğer saatinizi sevip elde tutmak istiyorsanız
Kullanıcı avatarı
cagataycelik

Önceki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 112 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners