Creationwatches hakkında

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Creationwatches hakkında

Mesaj caglarkns » 24 Eyl 2021, 00:18

Selamlar..
Son zamanlarda creationwatches sitesinden alışveriş yapan oldu mu? Buradan saat alacaktım ama Youtube yorumlarında birçok yorumcu saatlerin sahte olduğunu yazıyor. Üretimi olmayan saatlerin hala satılıyor olması, Singapur menşeili bir site olması beni şüphelendirdi. Oradan saat alıp, uzman bir saatçiye, uzman bir kolleksiyoncuya orjinal olup olmadığını onaylatan var mıdır?
Kullanıcı avatarı
caglarkns

Re: Creationwatches hakkında

Mesaj ynsarsln » 24 Eyl 2021, 09:09

Merhaba, bahsettiğiniz siteden alış veriş yapmadım ama kısa bir göz gezdirdim. Kargo ve gümrük vergilerini ekleyince fiyatlar bana pek makul gelmedi. Güncel modelleri alacaksanız Türkiye'den almanızı öneririm. Üretimi olmayan modeller için takdiri size bırakırım. Forumda araştırırsanız saatçi önerilerinin konusu mevcut. İyi günler.
Kullanıcı avatarı
ynsarsln

Mesaj ErsinGS » 28 Eyl 2021, 13:55

yıllar önce Seiko 5 almıştım gayet memnun kalmıştım.
Kullanıcı avatarı
ErsinGS

Mesaj slhgzl » 28 Eyl 2021, 15:46

Birçok kez alışverış yaptım bir sıkıntı yaşamadım.
Civil Engineer
Kullanıcı avatarı
slhgzl

Mesaj selfwinder » 28 Eyl 2021, 19:52

Ben de daha önce alışveriş yaptım herhangi bir sorun yaşamadım. Forumda arama yaparsanız daha detaylı bilgi paylaşımları da bulabilirsiniz.
less is more
Kullanıcı avatarı
selfwinder

Mesaj crimson75 » 30 Eyl 2021, 10:53

Ben de en son 3 sene once Seiko Flightmaster almistim, daha eskisinde de aldigim Seikolar olmustu. Hic bir sorun yasamadim. Bence guvenilir bir site, alisveris yaparsaniz sorun yasayacaginizi zannetmiyorum, ozellikle orjinallik konusunda[emoji1360]

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
crimson75

Mesaj Halitkin » 05 Eki 2021, 20:12

Birkaç sene şu Citizen'ı almıştım: https://www.creationwatches.com/product ... -3648.html

Herhangi bir sıkıntı çıkmadan kapıma geldi ve sahte değil. Zaten pek çok modelde review bulunmakta, onları okuyup son kararı vermenizi öneririm.
Kullanıcı avatarı
Halitkin

Creationwatches hakkında

Mesaj Osman38 » 25 Kas 2023, 15:12

Merhaba, creationwatches sitesinden 200 dolarlık bir saat almak istiyorum, lakin sınırı aşıyor siparişin üzerine daha düşük bir rakam yazılıyormuş galiba. Aranızda bu siteden 150 dolar üzeri alışveriş yapanlar varmı? Bir sıkıntı çıkarmı acaba?
Kullanıcı avatarı
Osman38

Sonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot], ImpureZiggurat ve 162 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners