L羹ks saatlerin tissot hamilton longines ten ne art覺lar覺 var

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: L羹ks saatlerin tissot hamilton longines ten ne art覺lar覺

Mesaj Tlg » 15 Oca 2022, 11:11

Zaten en 繹nemlisi bu. Hangi saatle mutlu iseniz en iyi saat odur.

prx yazd覺:Tissot longines hamilton rado vs hatta diger otomatik veya quartz saatlere de insan duygusal olarak balan覺yor ve mutlu oluyor en az覺ndan ben mutlu hissesiyorum
Kullan覺c覺 avatar覺
Tlg

Kay覺t: 18 Haz 2014, 00:05

Mesaj eskiserkan » 15 Oca 2022, 11:56

Egea - Golf - A3 - BMW 3 - 911 vs. arasindaki fiyat farklari gibi dusunun. Hepsinin dort tekeri direksiyonu var o da araba bu da araba diye karsilastirmiyorsaniz saatler arasindaki fiyat farki gayet anlasilir bir durum.
Kullan覺c覺 avatar覺
eskiserkan

Kay覺t: 16 May 2010, 23:37

Mesaj mrtkrks » 18 Oca 2022, 00:12

eskiserkan yazd覺:Egea - Golf - A3 - BMW 3 - 911 vs. arasindaki fiyat farklari gibi dusunun. Hepsinin dort tekeri direksiyonu var o da araba bu da araba diye karsilastirmiyorsaniz saatler arasindaki fiyat farki gayet anlasilir bir durum.
911 ile 300 km s羹rat ile viraj d繹nersiniz. Egea ile 150 km s羹ratle kaza yapars覺n覺z ayn覺 virajda. Saat ile araba kar覺lat覺rma i癟in 癟ok doru deil. Belki l羹ks semtteki ev ile daha m羹tevazi semtteki ev kar覺lat覺rmas覺 daha doru olabilir. 襤kisinde de ayn覺 miktarda demir, beton vs kullan覺lm覺t覺r b羹y羹h ihtimalle. Ufak farklar olarak birinde franke kullan覺lm覺t覺r birinde vitra. As覺l fiyat fark覺n覺 oluturan evin semti ve o semtte oturman覺n size salad覺覺 prestijdir.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
mrtkrks

Kay覺t: 04 Ara 2019, 16:48

Mesaj prx » 30 Oca 2022, 23:10

Tmm ben size katiliyorum da teknoloji olarak 1.bence tissot daha dokunmatik telefonlar yokken bile tissot dokunmatik g羹ne enerjisiyle 癟al覺an saat yapt覺 baka cesaret eden varmi bu sahada ben g繹remedim istese bence d羹nyan覺n 1 numaras覺 olur ama wolkvagen 繹rnei gibi benzetme olarak
Prx; Batt覺 bal覺k yan going.
Kullan覺c覺 avatar覺
prx

Kay覺t: 29 Eyl 2021, 22:28

Mesaj prx » 30 Oca 2022, 23:12

Bu arada sevgili kardelerim yanl覺覺m varsa affedin fiat ferrariyide uretiyor
Kullan覺c覺 avatar覺
prx

Mesaj rolexcollector » 31 Oca 2022, 22:55

prx yazd覺:Bu arada sevgili kardelerim yanl覺覺m varsa affedin fiat ferrariyide uretiyor
Swatch ile longines de ayn覺 grubun.
Ya da lange ile baume mercier de mesela.
Fiat 癟ok para kazan覺p Ferrari markas覺n覺 ald覺 diye ferrari de fiat tan izler arayamazs覺n覺z.

Yani fiat bir Ferrari 羹retemez. Ancak paray覺 bas覺p markay覺 sat覺n al覺r. Bug羹nlerde lv un pp yi alaca覺 s繹ylentileri var 繹rnein.
Bizim gibi horoloji a覺klar覺n覺 羹zse de PP yine ayn覺 kalitede saatler yapmaya ayn覺 fabrikalar覺 kullanmaya devam edecek. Sadece ka覺t 羹st羹ndeki sahipleri ve pazarlama politikalar覺 el deitirecek gibi d羹羹n羹n.

Vs vs vs...

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
The best , or nothing..
Instagram : rolex.collector
Kullan覺c覺 avatar覺
rolexcollector

Ya: 41
Kay覺t: 31 Mar 2010, 23:14

Mesaj Mehmet45 » 01 ub 2022, 00:52

Bana g繹re aradaki fiyat farki, kalite farkiyla doru orant覺l覺 olabilicek durumda deil. Fiyatlarda gereksiz ekilde u癟urum cok artti. Bizde bu tiyatroya uymak zorunda deiliz tabiki. :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
Mehmet45

Kay覺t: 09 Kas 2012, 11:41

Mesaj prx » 01 ub 2022, 06:16

Dedigim ferrari icin deil ama bugatti veyronun belgeselini izlemistim wv muhendisleri calisiyodu bu sirket evliliklerinde illaki bi yerinden tutarlar diye dusunuyorum suanda metadan daha fazla para 繹nemli dediginiz gibi ona diyecek s繹z羹m olamaz tabi.
Kullan覺c覺 avatar覺
prx

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 106 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners