Yalnızca Tissot 1853

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Yalnızca Tissot 1853

Mesaj prx » 05 Oca 2023, 21:16

[emoji6]dolunay mı gelmiş.Resim

SM-J610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Prx; Battı balık yan going.
Kullanıcı avatarı
prx

Mesaj BatuhanKLC » 06 Oca 2023, 13:31

Prx powermatic 80 kullananlar memnun mu ? Zaman tutmasının çok iyi olduğunu söylüyorlar . Sizce eksi yönleri var mı ?
Kullanıcı avatarı
BatuhanKLC

Mesaj Mtn » 06 Oca 2023, 14:34

BatuhanKLC yazdı:Prx powermatic 80 kullananlar memnun mu ? Zaman tutmasının çok iyi olduğunu söylüyorlar . Sizce eksi yönleri var mı ?

Saati alalı 6 ay kadar oldu. Zaman tutması o zaman -3sn civarı idi. Şimdi düzenli kullandığımda gerçekten -1sn nin altına indi. Bunu farkettiğimde ben de şaşırdım biraz. Çekmecede durunca yine -2/-3 sn oluyor ama :thumbup:

Mekanizmasında eksi yön olarak illa ki bulacaksam, kurma hissini çok sevemedim. Tepe hissi kıtırlı sert biraz.
Kullanıcı avatarı
Mtn

Mesaj Mtn » 06 Oca 2023, 16:06

Resim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Mtn

Mesaj BatuhanKLC » 07 Oca 2023, 00:55

Mtn yazdı:
BatuhanKLC yazdı:Prx powermatic 80 kullananlar memnun mu ? Zaman tutmasının çok iyi olduğunu söylüyorlar . Sizce eksi yönleri var mı ?

Saati alalı 6 ay kadar oldu. Zaman tutması o zaman -3sn civarı idi. Şimdi düzenli kullandığımda gerçekten -1sn nin altına indi. Bunu farkettiğimde ben de şaşırdım biraz. Çekmecede durunca yine -2/-3 sn oluyor ama :thumbup:

Mekanizmasında eksi yön olarak illa ki bulacaksam, kurma hissini çok sevemedim. Tepe hissi kıtırlı sert biraz.

Teşekkürler hocam yorum için , alım listemin başını çekiyor şu an , mavi ile beyaz arasında git geldeyim sadece . Siz mavi kadranı seçmişsiniz çok şık duruyor. Keyifli forumlar.
Kullanıcı avatarı
BatuhanKLC

Mesaj Mtn » 07 Oca 2023, 19:35

Tavsiye ederim. Genel olarak beğenilen dikkat çekici bir saat. Renk ise zevk meselesi. Mavi genelde koyu lacivert duruyor. Biran önce gönlünüzdeki saate kavuşursunuz umarım. Keyifli forumlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Mtn

Mesaj BatuhanKLC » 07 Oca 2023, 22:40

Güzel dilekleriniz için teşekkürler hocam :thumbup:
Kullanıcı avatarı
BatuhanKLC

Mesaj galtun24 » 20 Oca 2023, 12:23

Resim

Bende bu yakışıklı ile aranıza katıldım. Yeşil ile arasında çok gidip geldim sonunda mavide karar kıldım . Saat kadranı çok güzel ama bilezik de bi o kadar güzel . Yaklaşık olarak 18 saat de 3 saniye ileri attı . Herkez de geri kalırken bende ileri gidiyor saat :) normalmidir bilmiyorum ancak bi süre kullanıp ölçümler yapmaya devam edicem . Umarım tüm dostlar gönlündeki saatlere ulaşabilir iyi forumlar :thumbup:
Kullanıcı avatarı
galtun24

ÖncekiSonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 103 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners