Orient Kamasu green kordon/kayış önerileri

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Orient Kamasu green kordon/kayış önerileri

Mesaj merdkaan » 15 Nis 2022, 10:17

herkese bol selam.. ilk post'um. umuyorum devamı da gelir.

bundan birkaç gün önce orient kamasu edindim. tabi madden ciddi bi avantajı olduğu için amazon amerika'dan.. hızlı kargo da seçili, çok sabırsızlandırmadan gelir diye tahmin ediyorum. (hızlı kargoyla amazon amerika'dan alışveriş yapan varsa ortalama geliş süresi hk. bilgi verebilir mi?)

asıl konu, saatlere ta çocukluktan beri ilgi duysam da öyle çok da fazla mesai geçirmedim, özellikle kıymetli bi saati bundan birkaç sene önce kaybedince de baya bi uzaklaştırdım kendimi bu meraktan.

bi süredir aklıma düşen şeyi yaptım ve (maalesef) ilk maaşlarımın bi kısmını kapsayan bi orient kamasu green edindim. saatçide incelediğimde bilezik kalitesinden çok memnun kalmadım. saat takmaya müthiş alışkanlığı olmayan biri olarak da, daha gündelik bi kombinasyon için iyi bir deri ya da nato kayış daha uygun olur diye düşünüyorum. kayış baktığımda da fark ettim ki bu iş deneme-yanılma yapılamayacak kadar maliyetli. sizin önerileriniz neler?
Kullanıcı avatarı
merdkaan

Re: Orient Kamasu green kordon/kayış önerileri

Mesaj hknmtn » 15 Nis 2022, 20:19

Merhaba. Hoş geldiniz. Amazon ABD hızlı kargo kaç güne gelir sorusuna cevap vereyim. 7-10 güne gelir.
Kullanıcı avatarı
hknmtn

Re: Orient Kamasu green kordon/kayış önerileri

Mesaj SelAc » 15 Nis 2022, 22:43

Minimal dikişli el yapımı kızıl kahve ya da taba rengi deri bir kayış ile başlayabilirsiniz. Yeşil tonlarında bir rubber, bir de nato ile saat bambaşka kulvarlara yelken açar.
@zamankoleksiyoneri
Kullanıcı avatarı
SelAc

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: parlakvepas ve 108 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners