Longines Conquest Automatic Durma Sorunu

T├╝m Genel Saat Konular─▒ ├ťzerine Payla┼č─▒mlar
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B├Âl├╝m├╝m├╝zde Saatlerle ─░lgili Di─čer Spesifik Konu Ba┼čl─▒klar─▒m─▒z Haricideki Sohbet ve Payla┼č─▒mlar─▒n─▒z─▒ Yapabilirisiniz. D├╝zenli ve Anla┼č─▒labilir Bir Ortam Olmas─▒ Amac─▒ ile L├╝tfen Mesajlar─▒n─▒z─▒ Yaz─▒m Kurallar─▒na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Longines Conquest Automatic Durma Sorunu

Mesaj chiefofficer » 26 Nis 2022, 14:15

Merhabalar,

1 ay ├Ânce alm─▒┼č oldu─čum Longines Conquest saatim kurduktan sonra bile─čimden ├ž─▒kard─▒ktan 1-2 saat sonra durmakta. ─░lk ba┼čta az kurdu─čumu d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝mden ve her g├╝n takmad─▒─č─▒mdan ┼č├╝phelenmemi┼čtim. D├╝n tam kurduktan sonra t├╝m g├╝n saatim bile─čimde tak─▒l─▒ idi ak┼čam eve girdi─čimde ├ž─▒kar─▒p koydum ve yakla┼č─▒k 2 saat sonra tekrar durmu┼č bir vaziyette bug├╝n g├Ârd├╝m.

Yeni al─▒nan ve Longines marka bir saatte b├Âyle bir terslik olmas─▒ san─▒r─▒m b├╝y├╝k bir ┼čanss─▒zl─▒k diye d├╝┼č├╝nmekteyim.
Bug├╝n ald─▒─č─▒m yere saati g├Ât├╝rd├╝m ve ├Ânce Ankara K─▒z─▒layÔÇÖda bulunan yerlerinde mekanizman─▒n ├Âl├ž├╝m yap─▒laca─č─▒n─▒ sonras─▒nda hata var ise ─░stanbulÔÇÖa gidece─čini s├Âylediler. Benim kafama tak─▒lan konu ise b├Âyle bir ┼čeyin ne oranda ya┼čanabilece─či ? Ayr─▒ca saate herhangi bir i┼člem ─░stanbulÔÇÖda m─▒ yap─▒l─▒yor yoksa yurtd─▒┼č─▒nda m─▒ bu konuda yard─▒mc─▒ olabilirseniz ├žok sevinece─čim te┼čekk├╝rler.

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
chiefofficer

Ya┼č: 31
Kay─▒t: 18 Nis 2022, 23:15

Re: Longines Conquest Automatic Durma Sorunu

Mesaj danGerfuLL » 26 Nis 2022, 15:18

Zemberekte s─▒k─▒nt─▒ ├ž─▒km─▒┼č olabilir. ┼×ayet zemberek kaynakl─▒ ise al─▒nd─▒ktan sonra k─▒sa vadede ba┼ča gelecek bir s─▒k─▒nt─▒ de─čil.

M2007J20CG cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
danGerfuLL

Ya┼č: 38
Kay─▒t: 16 Ara 2015, 14:45

Mesaj prx » 26 Nis 2022, 15:52

chiefofficer yazd─▒:Merhabalar,

1 ay ├Ânce alm─▒┼č oldu─čum Longines Conquest saatim kurduktan sonra bile─čimden ├ž─▒kard─▒ktan 1-2 saat sonra durmakta. ─░lk ba┼čta az kurdu─čumu d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝mden ve her g├╝n takmad─▒─č─▒mdan ┼č├╝phelenmemi┼čtim. D├╝n tam kurduktan sonra t├╝m g├╝n saatim bile─čimde tak─▒l─▒ idi ak┼čam eve girdi─čimde ├ž─▒kar─▒p koydum ve yakla┼č─▒k 2 saat sonra tekrar durmu┼č bir vaziyette bug├╝n g├Ârd├╝m.

Yeni al─▒nan ve Longines marka bir saatte b├Âyle bir terslik olmas─▒ san─▒r─▒m b├╝y├╝k bir ┼čanss─▒zl─▒k diye d├╝┼č├╝nmekteyim.
Bug├╝n ald─▒─č─▒m yere saati g├Ât├╝rd├╝m ve ├Ânce Ankara K─▒z─▒layÔÇÖda bulunan yerlerinde mekanizman─▒n ├Âl├ž├╝m yap─▒laca─č─▒n─▒ sonras─▒nda hata var ise ─░stanbulÔÇÖa gidece─čini s├Âylediler. Benim kafama tak─▒lan konu ise b├Âyle bir ┼čeyin ne oranda ya┼čanabilece─či ? Ayr─▒ca saate herhangi bir i┼člem ─░stanbulÔÇÖda m─▒ yap─▒l─▒yor yoksa yurtd─▒┼č─▒nda m─▒ bu konuda yard─▒mc─▒ olabilirseniz ├žok sevinece─čim te┼čekk├╝rler.

silikon pand├╝lm├╝yd├╝ biliyormusunuz sonsuz kurma kolu var m─▒ yoksa bi noktada sertlesiyormu.
Prx; Batt─▒ bal─▒k yan going.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
prx

Ya┼č: 35
Kay─▒t: 29 Eyl 2021, 22:28

Mesaj castilla » 26 Nis 2022, 16:06

K─▒sa s├╝re ├Ânce bvlgari otomatik saat ald─▒k, saat 1 gece ├žal─▒┼čt─▒ ertesi g├╝n koldayken saat durdu.El ile kurulmas─▒na ra─čmen saat 5-6 saniye ├žal─▒┼č─▒p tekrar duruyordu, ald─▒─č─▒m─▒z yere geri g├Ât├╝rd├╝k ve ayn─▒ model ba┼čka s─▒f─▒r saat ile de─či┼čim yap─▒ld─▒. S─▒f─▒r saatin i├žinin a├ž─▒l─▒p tamir olmas─▒ insan─▒n i├žine sinecek bir durum de─čil. Umar─▒m sizin ald─▒─č─▒n─▒z yerde ayn─▒s─▒n─▒ yapar
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
castilla

Kay─▒t: 22 Oca 2017, 19:28

Mesaj prx » 26 Nis 2022, 18:06

Bende katiliyorum e─čer sonsuz kurma kolu varsa 10 15 kere kurmayla bisey olmaz.bence de─či┼čim talep edin
Prx; Batt─▒ bal─▒k yan going.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
prx

Ya┼č: 35
Kay─▒t: 29 Eyl 2021, 22:28

Mesaj chiefofficer » 26 Nis 2022, 18:41

danGerfuLL yazd─▒:Zemberekte s─▒k─▒nt─▒ ├ž─▒km─▒┼č olabilir. ┼×ayet zemberek kaynakl─▒ ise al─▒nd─▒ktan sonra k─▒sa vadede ba┼ča gelecek bir s─▒k─▒nt─▒ de─čil.

M2007J20CG cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Yani alal─▒ daha 20 g├╝n olmu┼č hocam bakt─▒m ┼čimdi de ilk ba┼čta ├Ânemsemedim ama d├╝n ilk defa kullanay─▒m dedim kurdum g├╝zelce t├╝m g├╝n ├žal─▒┼čt─▒ eve geldim koyduktan 2 saat sonra durmu┼č

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
chiefofficer

Mesaj chiefofficer » 26 Nis 2022, 18:41

prx yazd─▒:
chiefofficer yazd─▒:Merhabalar,

silikon pand├╝lm├╝yd├╝ biliyormusunuz sonsuz kurma kolu var m─▒ yoksa bi noktada sertlesiyormu.

Sonsuz kurma hocam

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
chiefofficer

Mesaj chiefofficer » 26 Nis 2022, 18:42

castilla yazd─▒:K─▒sa s├╝re ├Ânce bvlgari otomatik saat ald─▒k, saat 1 gece ├žal─▒┼čt─▒ ertesi g├╝n koldayken saat durdu.El ile kurulmas─▒na ra─čmen saat 5-6 saniye ├žal─▒┼č─▒p tekrar duruyordu, ald─▒─č─▒m─▒z yere geri g├Ât├╝rd├╝k ve ayn─▒ model ba┼čka s─▒f─▒r saat ile de─či┼čim yap─▒ld─▒. S─▒f─▒r saatin i├žinin a├ž─▒l─▒p tamir olmas─▒ insan─▒n i├žine sinecek bir durum de─čil. Umar─▒m sizin ald─▒─č─▒n─▒z yerde ayn─▒s─▒n─▒ yapar
─░┼čte bende bundan dolay─▒ sordum hocam yani yeni bir saatin i├ži a├ž─▒lacaksa ne anlam─▒ var ki ben istemiyorum i├žinin a├ž─▒lmas─▒n─▒ de─či┼čim hakk─▒m var m─▒d─▒r acaba ?

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
chiefofficer

Sonraki

D├Ân TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: insatiable, kilimanjaro, Merdo ve 28 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners