Yeni longines hydroconquest dünyada 2022 adet limitli üretim

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Yeni longines hydroconquest dünyada 2022 adet limitli ür

Mesaj evsen81 » 04 Tem 2022, 15:00

tarabya28 yazdı:
mrtkrks yazdı:
tarabya28 yazdı:saati gerçek değerinden insanlara belli bir süre pahalıdan kakalayıp sonra alan kesim azalmaya başladıktan sonra kek müşterilere yönelik politika gütmüşler. ben elimden geldiği kadar swatch grubu saatlerinden uzak durmaya bakıyorum alayı kolpa aynı mekanizmaları kendi grubundaki diğer markalarında kullanıyorlar. ben omega longines tıssot alacaksam benim mekanizmam başka markalarda olmamalı düşüncesindeyim.
Rolex, “Daytona” modelinde yıllarca Zenith mekanizması kullandı. Ben hiçbir Zenith sahibinin çıkıp böyle bir yorum yaptığını sanmıyorum.

Sadece bizim insanımızda var bu hissiyat. Her para harcadığında kendisine özel muamele yapılsın isteniyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bana özel muamele yapılsın olayı değil ? ben para veriyorsam hem de yüksek miktarda para veriyorsam benim aldığım aldığım alacağım saat 10 saat marka mekanizmasında kullanılmamalı.. arkadaşım bu benim görüşümdür her şeye çok biliyoruz entellik havası katmayın. herkes gibi düşünmek zorunda değilim herkeste benim gibi burada herkes aynı düşünecekse burada durmanın yazmanın anlamı yok. aykırı ses her zaman iyidir.?

Katılıyorum madem limitli üretim fazladan para ödenecek özel bir saat olacak benzer modellerden farklı özelleştirilmiş bir mekanizma olması gerek diye düşünüyorum. Bunu Seiko da çok yapıyor saatlerinin yarısı limitli üretim ama seri üretimlerden ne mekanizma ne üretim ne de kalite kontrol anlamında pek fark yok :thumbup:
Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol.
Kullanıcı avatarı
evsen81

Mesaj fsinan » 23 Eyl 2022, 10:07

Limitli üretim patlayacak diye birşey yok. Oris TSF'e 1000 adet üretti patladı mı? Bu tamamen tüketici tabanının verdiği değerle koleksiyonerlerin tavrı ile ilgili. Saat alınıp saklanırsa, çok dolaşıma çıkmazsa yahut bir model tipinin ilkiyse ya da çok özel bir farklılığı varsa değer kazanıyor genelde. Satılan 1000 adet TSF Oris saatin 900 tanesi elden ele dolaşıyor hiçbir kıymet gösterilmedi ilk listeye girip alanlar tarafından.

Bu saatlerin de ne olacağı şimdiden kimse bilemez ama muhtemelen kıymet kazanmayacaktır.
"Money has no owners, has spenders". -Omar
Kullanıcı avatarı
fsinan

Mesaj agahbagrik » 23 Eyl 2022, 13:47

artık micro markalar bile limitli saatler üretiyor, halbuki normal satışları da o limit kadar zaten :D
limitli olmasa kaç tane üretilecekti ki? :lol:
Kullanıcı avatarı
agahbagrik

Mesaj mturann » 23 Eyl 2022, 16:26

agahbagrik yazdı:artık micro markalar bile limitli saatler üretiyor, halbuki normal satışları da o limit kadar zaten :D
limitli olmasa kaç tane üretilecekti ki? :lol:

:) :) :)
Kullanıcı avatarı
mturann

Önceki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Majestic-12 [Bot] ve 105 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners