Tissot Prx kelebek toka sorunu

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Tissot Prx kelebek toka sorunu

Mesaj Mtn » 28 Eyl 2022, 14:57

Merhaba,

Kordonu bileğime uygun ayarlayınca kelebek toka açma klipsleri sert köşeli olduğu için bileğimi rahatsız ediyor, gevşek kullanmak istemiyorum. Daha önce böyle bir sorun yaşamamıştım. Fikri olan, aynı durumu yaşayan var mı?
Kullanıcı avatarı
Mtn

Re: Tissot Prx kelebek toka sorunu

Mesaj Mtn » 22 Eki 2022, 18:54

Merhaba,

Toka ve bilezik ayarsızlık problemimi çözdüm. Yarım bakla eklemek çıkartmak ya bol yapıyordu ya da sıkıyordu. Bunun için saatten tam bakla çıkartıp yerine iki yarım bakla takarak ayar hassasiyetini sağlamış oldum. Bu problemi yaşayanlar bir de böyle bir çözüm deneyebilirler. 3-4 gündür takıyorum tam anlamıyla konforu yakaladım :thumbup:
Kullanıcı avatarı
Mtn

Mesaj mturann » 23 Eki 2022, 10:07

:thumbup:
Kullanıcı avatarı
mturann

Mesaj Heesh » 23 Eki 2022, 13:21

Merhaba bende aldığımda bir ayar zorluğu yaşadım tesadüfen çözdüm normalde 5 bakla çıkardılar kolumu sıkıp bilek altına batma yaşamıştım sonra 4 bakla çıkardık bol oldu en son 1 küçük bakla çıkarınca tam güzel oldu 4,5 baklada . Bu arada kelebek kilit içinde ince şeffaf jelatinden var fark edilmiyor . Ve alt bilekte batma yapıyor aklınızda olsun çıkana kadar batıyor :) güle güle kullanın saati ayrı güzel olunca bilekte yok gibi oluyor cidden acayip konforlu bir Çelik saat .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Heesh

Mesaj Mtn » 23 Eki 2022, 20:06

Heesh yazdı:Merhaba bende aldığımda bir ayar zorluğu yaşadım tesadüfen çözdüm normalde 5 bakla çıkardılar kolumu sıkıp bilek altına batma yaşamıştım sonra 4 bakla çıkardık bol oldu en son 1 küçük bakla çıkarınca tam güzel oldu 4,5 baklada . Bu arada kelebek kilit içinde ince şeffaf jelatinden var fark edilmiyor . Ve alt bilekte batma yapıyor aklınızda olsun çıkana kadar batıyor :) güle güle kullanın saati ayrı güzel olunca bilekte yok gibi oluyor cidden acayip konforlu bir Çelik saat .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kontrol etmiştim yine baktım herhangi bir jelatin yok, uyarı için teşekkürler. Bir de kasayla birleşen yarı sabit baklalardan dolayı saat olduğundan biraz büyük duruyor. Bilezik bileğe tam oturduğu zaman küçük bileklerde bile bu problem bir miktar çözülecektir. Bu konuyla ilgili çok yorum var, ilgilenen arkadaşlar için faydalı olabilir.
Kullanıcı avatarı
Mtn

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 138 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners