Rolex beklemekten b覺kt覺m...

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Rolex beklemekten b覺kt覺m...

Mesaj fsinan » 20 May 2023, 23:54

Aylard覺r bekliyorum ama ses yok. S羹rekli de milletin 2 ay bekledim ald覺m, 4 ay bekledim ald覺m muhabbetleri. elik spor saatler bunlar. Presentable, d羹zg羹n g羹venilir vs. hepsi hikaye. Bunlar kimi tan覺yorsa kimin tan覺d覺覺 varsa ona veriyorlar saatleri herhalde ger癟ekten s覺k覺c覺.
"Money has no owners, has spenders". -Omar嚜
Kullan覺c覺 avatar覺
fsinan

Ya: 48
Kay覺t: 11 Mar 2010, 17:35

Re: Rolex beklemekten b覺kt覺m...

Mesaj manil » 21 May 2023, 08:31

Bi ara sevkiyat h覺zlanm覺t覺, yine kapad覺lar.

Sent from my CLT-L09 using Tapatalk
Some people feel the rain. Others just get wet.

Bob Marley
Kullan覺c覺 avatar覺
manil

Kay覺t: 14 ub 2014, 12:33

Mesaj fsinan » 21 May 2023, 09:20

Muhtemelen patlayacak ekonomi sonucunda yap覺lmas覺 zorunlu olan deval羹asyonu bekliyorlar. Saat olmad覺覺n覺 asla inanm覺yorum, saat istedikleri adama var.
Kullan覺c覺 avatar覺
fsinan

Mesaj eyimen » 21 May 2023, 10:44

fsinan yazd覺:Aylard覺r bekliyorum ama ses yok. S羹rekli de milletin 2 ay bekledim ald覺m, 4 ay bekledim ald覺m muhabbetleri. elik spor saatler bunlar. Presentable, d羹zg羹n g羹venilir vs. hepsi hikaye. Bunlar kimi tan覺yorsa kimin tan覺d覺覺 varsa ona veriyorlar saatleri herhalde ger癟ekten s覺k覺c覺.

En az pop羹ler olan modellerden birini bir y覺ldan fazla s羹redir bekliyorum, film kopal覺 epey oldu bence bayilerde..
Kullan覺c覺 avatar覺
eyimen

Ya: 43
Kay覺t: 13 Tem 2015, 22:54

Mesaj designer » 21 May 2023, 15:18

Ge癟tiimiz haziran ay覺, 41mm oyster perpetual'e yaz覺ld覺m hala bekliyorum. Daha 繹nce gerek rolex'ten gerekse tudor'dan al覺veri yapm覺 olmama ramen, d羹md羹z 41 mm op i癟in bile 1 seneye yak覺nd覺r bekliyorum. 10 sene 繹nce zeytinburnu sahildeki storks'tan, istediin her model rolex'i liste fiyat覺ndan %5 indirimli ve kredi kart覺na taksitli alabiliyorken imdi geldiimiz durum saat severler i癟in tam bir eziyet halini ald覺. Bu devran elbet bir g羹n d繹ner. Borsa da bir laf vard覺r. Trendler sonsuza kadar devam etmez..
Paray覺 koyaca覺n覺z yer cebinizdir, kalbiniz deil...
Kullan覺c覺 avatar覺
designer

Ya: 36
Kay覺t: 26 May 2014, 00:41

Mesaj fsinan » 21 May 2023, 23:48

Rolex beklemeyi b覺rak覺rsak trend d繹ner. Daha k繹t羹 mekanizmaya daha az 繹zellie daha 癟ok para veriyoruz. Ben de OP bekliyorum ama neden Aqua Terra alm覺yorum hi癟bir mant覺kl覺 a癟覺klamas覺 yok. Tek sebebi beynimizin y覺kanm覺 olmas覺 san覺r覺m.
Kullan覺c覺 avatar覺
fsinan

Mesaj eyimen » 22 May 2023, 09:13

fsinan yazd覺:Rolex beklemeyi b覺rak覺rsak trend d繹ner. Daha k繹t羹 mekanizmaya daha az 繹zellie daha 癟ok para veriyoruz. Ben de OP bekliyorum ama neden Aqua Terra alm覺yorum hi癟bir mant覺kl覺 a癟覺klamas覺 yok. Tek sebebi beynimizin y覺kanm覺 olmas覺 san覺r覺m.

襤kinci el deeri de bence 繹nemli bir etken ama yeni Aqua Terra'lar 癟ok g羹zel ger癟ekten:

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
eyimen

Ya: 43
Kay覺t: 13 Tem 2015, 22:54

Mesaj Tolgi06 » 22 May 2023, 10:38

eyimen yazd覺:
fsinan yazd覺:Rolex beklemeyi b覺rak覺rsak trend d繹ner. Daha k繹t羹 mekanizmaya daha az 繹zellie daha 癟ok para veriyoruz. Ben de OP bekliyorum ama neden Aqua Terra alm覺yorum hi癟bir mant覺kl覺 a癟覺klamas覺 yok. Tek sebebi beynimizin y覺kanm覺 olmas覺 san覺r覺m.

襤kinci el deeri de bence 繹nemli bir etken ama yeni Aqua Terra'lar 癟ok g羹zel ger癟ekten:

Resim

Engin Hocam ger癟ekten g羹zel renkleri var bence de ama dediiniz gibi
-2.el deeri
-Aquaterra'n覺n hatta genel olarak Omega'n覺n birka癟 model hari癟 arzu nesnesine d繹nememi olmas覺
-Renkli OP'ler tan覺t覺ld覺 bak覺n tuttu biz de AT'ye renk getirelim denmi gibi bir izlenim olumas覺

Bir s羹r羹 madde daha ekleyebiliriz tabi. zet: Birka癟 modelde bekleme olsa anlar覺m ama cidden her modelde bekleme listesi olay覺 imkan覺 olan i癟in can s覺k覺c覺 ve heves k覺r覺c覺
Kullan覺c覺 avatar覺
Tolgi06

Ya: 34
Kay覺t: 03 Nis 2010, 23:20

Sonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: hknmtn, imdatbesikci ve 346 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners