Dede Yadigar覺 Rus Saat Onar覺m neri

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Dede Yadigar覺 Rus Saat Onar覺m neri

Mesaj Inyotef » 16 Eki 2023, 01:34

Merhabalar abilerim kardeslerim benim icin manevi degeri yuksek dedemden kalma 2 rus saati var bunlari duzgun temizleyip orjinal kordonlar覺n覺 bulabilecegim bir yer varm覺d覺r hafif camda catlak var wastokta yard覺mc覺 olursan覺z 癟ok sevinirim teekk羹rler

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
Inyotef

Ya: 28
Kay覺t: 30 Au 2018, 07:43

Re: Dede Yadigar覺 Rus Saat Onar覺m neri

Mesaj peugeot206wrc » 16 Eki 2023, 11:00

Merhaba, eklediiniz fotoraflar覺 ben g繹remedim. Saatlerin revizyonlar覺 i癟in iyi bir tamirat癟覺ya g繹t羹rebilirsiniz. Forumda 癟eitli konularda farkl覺 ehirlerden usta 繹nerileri var. Orijinal kordon 繹zellikle eski saatler i癟in bulabileceinizi sanm覺yorum. Piyasada bir 癟ok kay覺 se癟enei var.
https://cnswatchbands.com
Bu sitede T羹rkiye fiyatlar覺na g繹re uygun ve kaliteli se癟enekler var. Daha 繹nce forumda buradan sipari veren arkadalar oldu. Ben de ge癟en hafta sipari verdim, son g羹mr羹k d羹zenlemelerinden sonra gelecek mi, gelirse nas覺l bir g羹mr羹k masraf覺 癟覺kacak isterseniz geldiinde bilgilendiririm. 39 dolarl覺k bir sipari ge癟tim bu arada.
Saat Ka癟?
Kullan覺c覺 avatar覺
peugeot206wrc

Ya: 43
Kay覺t: 20 Eki 2009, 22:59

Mesaj Inyotef » 16 Eki 2023, 11:19

tavsiyelerin i癟in 癟ok teekk羹r ederim resimler i癟in 羹st羹ne bas覺l覺 tuttuunda g繹rebilirsin
Kullan覺c覺 avatar覺
Inyotef

Mesaj Inyotef » 18 Eki 2023, 12:38

Resimler burada kusura bakmay覺n k覺r覺lm覺 linkler

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
Inyotef

Mesaj Inyotef » 26 Eki 2023, 18:07

onerileri olan abilerim kardeslerim yokmudur
Kullan覺c覺 avatar覺
Inyotef

Mesaj hknmtn » 27 Eki 2023, 00:55

ncelikle orijinal kordonlar覺n覺 bulabileceiniz bir yer yok hatta orijinal kordonu diye bir ey olmayadabilir. 羹nk羹 bir 癟ok Rus saati kordonsuz sat覺l覺rm覺 eskiden. Yani orijinal kordon aramakla vakit harcamay覺n. G羹zel uygun fiyatl覺 kordon yapanlar var onlara yapt覺r覺rs覺n覺z.
Cam 癟izikleri, 癟atlaklar覺 fazla bir masraf tutmaz yazmaya deecek bir kalem bile deil. Orijinal cam覺 muhtemelen mikad覺r. Maliyeti d羹羹k malzemedir. Bulunmas覺 da daha kolayd覺r. Silinebilir camlard覺r. T覺rnaa gelen 癟izik yoksa siz de polywatch vb. uygulamalarla kendiniz temizleyebilirsiniz. Ama yenisi de dediim gibi ucuzdur. Bak覺m覺 yapan usta onu da halleder.
Temizlik olay覺na gelirsek. Bence kaplama yenileteceim diye uramay覺n. G繹r羹nen o ki kaplamalar覺 癟ok k繹t羹 deil. Neticede eskimi saatler. Kaplaman覺n eskimesi de doald覺r.
Makine bak覺mlar覺n覺 da bulunduunuz ehirde g羹venilir bir ustaya vererek halledebilirsiniz. Bulunduunuz ehirdeki ustay覺 da forumda a癟覺lan ortak referans listesi bal覺覺ndan bulabilir ya da oradan sorabilirsiniz.
viewtopic.php?f=12&t=33156&hilit=referans#p617707
Kullan覺c覺 avatar覺
hknmtn

Kay覺t: 24 Au 2018, 23:47

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: imdatbesikci ve 302 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners