Akasya Swatch maazas覺nda enteresan tav覺rlar

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Akasya Swatch maazas覺nda enteresan tav覺rlar

Mesaj peugeot206wrc » 03 Kas 2023, 15:39

KKaraku yazd覺:Swatch'un Mall Of 襤stanbul'daki ubesinden kendime alm覺 olduum MoonSwatch Pluto modeli ad覺na da 繹ncesinde hangi modeller var diye sorduumda "Siz belirtin, elimizde varsa 癟覺karal覺m" demilerdi ve Pluto'nun var olduunu 繹renince 癟覺kart覺p kutu i癟inden g繹stermilerdi.

Sahi ; ben bilekte deneme ad覺na bir ricada bulunmam覺t覺m.

Anlad覺覺m kadar覺yla Swatch bu modelleri ad覺na hi癟 bir ubesinde tehir 羹r羹n羹 bulundurmuyor. Bu fiyat band覺nda bir 羹r羹n ad覺na bu durum tabii ki garip ve kabul edilemeyecek bir durum.

Redmi Note 9 Pro cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi

Tehir 羹r羹n羹 diye bir durum yok zaten ben imdiye kadar denetip de satmayan (Rolex) g繹rd羹m ama normalde alaca覺n覺z saati denersiniz, biraz kolunuzda tutars覺n覺z, hounuza gidiyorsa bir ba kuruyorsan覺z vs. o saati al覺rs覺n覺z zaten. Tehir ve sat覺lacak saat diye bir ayr覺m覺 hi癟 g繹rmemitim ben.
Saat Ka癟?
Kullan覺c覺 avatar覺
peugeot206wrc

Ya: 43
Kay覺t: 20 Eki 2009, 22:59

Re: Akasya Swatch maazas覺nda enteresan tav覺rlar

Mesaj cemhk » 20 Ara 2023, 10:53

Resim

Dubai'den ald覺m, enteresan bi癟imnde moon serisi denetilmezken (hepsi kapal覺 kutu), Blancpain serisinin kutular覺 a癟覺k ve deneme ans覺 vard覺.
Kullan覺c覺 avatar覺
cemhk

Kay覺t: 17 Au 2020, 15:35

nceki

• Similar topics
    Cevaplar
    G繹r羹nt羹leme
    Yazar

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: hknmtn, imdatbesikci ve 352 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners