Tissot PRX Ws Kod Bilgi

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Tissot PRX Ws Kod Bilgi

Mesaj JLocke » 29 Oca 2024, 19:14

sasuta yazdı:Çok geçmiş olsun. Pazar yerlerinin de bir kanunla müteselsil sorumlu tutulması gerekiyor.
Kesinlikle

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
JLocke

Mesaj otomatikadam » 29 Oca 2024, 19:35

sasuta yazdı:Çok geçmiş olsun. Pazar yerlerinin de bir kanunla müteselsil sorumlu tutulması gerekiyor.

Sağolun. İnsanın alacağı ürünü de iyi öğrenmesi lazım. Bu satıcı belki kaç kişiyi böyle dolandırdı insanlar da dikkat etmedi veya iş işten geçince farkına vardılar.
Kullanıcı avatarı
otomatikadam

Mesaj sasuta » 29 Oca 2024, 19:50

Pazar yerlerinden alışveriş yaparken genelde satıcının kendisi olmasına dikkat ediyorum ama n11 de böyle bir durum yok sanırım. Amazon ve hepsiburada için bu şekilde tercihimi kullanıyorum.
"Bir fırıldak rüzgar olmadan dönüyorsa mutlak bir üfleyen vardır"
Kullanıcı avatarı
sasuta

Mesaj otomatikadam » 29 Oca 2024, 21:01

sasuta yazdı:Pazar yerlerinden alışveriş yaparken genelde satıcının kendisi olmasına dikkat ediyorum ama n11 de böyle bir durum yok sanırım. Amazon ve hepsiburada için bu şekilde tercihimi kullanıyorum.

Çok bilinen satıcılar veya ürünün kendi satıcıları hariç alışveriş yapmamak lazım.
Kullanıcı avatarı
otomatikadam

Mesaj Cruciatus » 29 Oca 2024, 21:51

Çok geçmiş olsun. Neyse ki sorunsuz sonuçlanmış. İnternette şampuanın bile sahtesi satılırken bilinen satıcılar (alwaysfashion gibi) veya yetkili satıcılar dışında asla saat almamak gerekiyor.

Kullanıcı avatarı
Cruciatus

Mesaj otomatikadam » 29 Oca 2024, 22:11

Cruciatus yazdı:Çok geçmiş olsun. Neyse ki sorunsuz sonuçlanmış. İnternette şampuanın bile sahtesi satılırken bilinen satıcılar (alwaysfashion gibi) veya yetkili satıcılar dışında asla saat almamak gerekiyor.

Sağolun, aynen öyle. Alwaysfashion ı hiç duymamıştım. Daha önce deneyiminiz oldu mu güvenilir mi?
Kullanıcı avatarı
otomatikadam

Mesaj Cruciatus » 29 Oca 2024, 22:20

otomatikadam yazdı:
Cruciatus yazdı:Çok geçmiş olsun. Neyse ki sorunsuz sonuçlanmış. İnternette şampuanın bile sahtesi satılırken bilinen satıcılar (alwaysfashion gibi) veya yetkili satıcılar dışında asla saat almamak gerekiyor.

Sağolun, aynen öyle. Alwaysfashion ı hiç duymamıştım. Daha önce deneyiminiz oldu mu güvenilir mi?
Kesinlikle çok güvenilirdir. Zenith, Montblanc ve Oris marka saatler, Montblanc başta olmak üzere bir sürü dolmakalem aldım.

Kullanıcı avatarı
Cruciatus

Mesaj otomatikadam » 29 Oca 2024, 22:48

Cruciatus yazdı:
otomatikadam yazdı:

Kesinlikle çok güvenilirdir. Zenith, Montblanc ve Oris marka saatler, Montblanc başta olmak üzere bir sürü dolmakalem aldım.

Teşekkürler bilgilendirme için. Bir inceleyeyim siteyi. Malum sütten ağzım yanınca...
Kullanıcı avatarı
otomatikadam

Önceki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Ergİn, ErsinGS, hakannn, ibolution, Rhaegar25 ve 89 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners