Casio Titanium ve Safir cam Saat ? Titanyum saat Nas覺ld覺r ?

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Casio Titanium ve Safir cam Saat ? Titanyum saat Nas覺ld覺r ?

Mesaj parlakvepas » 02 ub 2024, 21:52

Casio Lineage Saat Bir videoda Saatin cam覺n覺n Safir olduu ve kasas覺n覺n ve kordonunun Titanyum olduu s繹yleniyor ve bu saatte Tough Solar ve Multi Band var Yani saat kendi kendini kurabiliyor ve arj edebiliyor ve 羹st羹nde Dijital bir ekran var
Titanyum kasal覺 saatler hakk覺nda ne d羹羹n羹yorsunuz bu saat sizce nas覺l vergiler ve kargo ile yakla覺k 6-7k oluyor
Saat linki:
https://www.discovery-japan.me/category/select/pid/2084
Kullan覺c覺 avatar覺
parlakvepas

Kay覺t: 14 Ara 2023, 18:53

Re: Casio Titanium ve Safir cam Saat ? Titanyum saat Nas覺ld覺

Mesaj Eterna » 02 ub 2024, 22:09

Titanyum 癟elik gibi salam ama 癟ok daha hafiftir. Ama y羹zey sertliinden dolay覺 癟elie g繹re k覺lcal 癟izikler daa fazla oluabiliyor. Bir de polisaj yap覺lam覺yor diye biliyorum.

Ama antialerjiktir, a覺r saatleri sevmeyenler i癟in s羹perdir. Hafiflik/salaml覺k olarak 癟ok 繹nde olduundan uzay teknolojileri vs pek 癟ok yerde kullan覺l覺yor.

Ama linkini verdiiniz saatin baz覺 繹zelliklerinin eskiden 羹lkemizde 癟al覺mad覺覺n s繹yleyenler olmutu. Benim 6-7k 癟ok i癟ime sinmedi. ok ucuz Casio lar varya onlara benziyor :)
Kullan覺c覺 avatar覺
Eterna

Ya: 49
Kay覺t: 28 May 2010, 13:44

Mesaj parlakvepas » 02 ub 2024, 22:13

Eterna yazd覺:Titanyum 癟elik gibi salam ama 癟ok daha hafiftir. Ama y羹zey sertliinden dolay覺 癟elie g繹re k覺lcal 癟izikler daa fazla oluabiliyor. Bir de polisaj yap覺lam覺yor diye biliyorum.

Ama antialerjiktir, a覺r saatleri sevmeyenler i癟in s羹perdir. Hafiflik/salaml覺k olarak 癟ok 繹nde olduundan uzay teknolojileri vs pek 癟ok yerde kullan覺l覺yor.

Ama linkini verdiiniz saatin baz覺 繹zelliklerinin eskiden 羹lkemizde 癟al覺mad覺覺n s繹yleyenler olmutu. Benim 6-7k 癟ok i癟ime sinmedi. ok ucuz Casio lar varya onlara benziyor :)

Titanyum olmayan model ise 3k band覺nda
https://www.discovery-japan.me/category/select/pid/4247
Kullan覺c覺 avatar覺
parlakvepas

Kay覺t: 14 Ara 2023, 18:53

Mesaj morningstar » 02 ub 2024, 22:18

Kendim farkl覺 titanyum saatler kulland覺m.Titanyumlar覺n kalitesi saatlerde farkl覺l覺k g繹steriyor.En b羹y羹k art覺s覺 hafiflik ancak ki 癟izii 癟ok belli ediyor.Att覺覺n覺z model bana g繹r羹nt羹 olarak hitap etmiyor ben olsam farkl覺 modellere bakard覺m.Birde eerki japonyadan kargo ile sipari verecek iseniz 150 euro luk bir ithalat s覺n覺r覺 var.Bu limite vergiler ve g繹nderim 羹creti dahil deil diye biliyorum.zeri fiyatlara y羹ksek vergi 羹cretleri 癟覺kartt覺klar覺n覺 duydum buna dikkat etmekte fayda var.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
morningstar

Ya: 28
Kay覺t: 25 Au 2018, 23:45

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: imdatbesikci ve 269 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners