Saatin kutudan 癟al覺覺r bir vaziyette 癟覺kmas覺 normalmi ?

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Saatin kutudan 癟al覺覺r bir vaziyette 癟覺kmas覺 normalmi ?

Mesaj sasuta » 15 ub 2024, 14:05

Eterna yazd覺:Baz覺 oyuncak, radyo benzeri pilli eyalarda pil kapa覺n覺n orada sert, effaf bir plastik vard覺r. Pil temas etmesin, 癟al覺mas覺n diye konur. Sat覺n ald覺覺n覺zda onu tutup 癟ekersiniz ve pil temas salar. B繹ylece 癟al覺maya balar. Herhalde b繹yle bir ey d羹羹nd羹n羹z. Ama saatlerde bu m羹mk羹n deildir.

Sadece baz覺 analog pilli saatlerde tepe a癟覺k konumdad覺r ve kasa ile tepe aras覺na plastik par癟a koyarlar. B繹ylece saat 癟al覺maz. Ama bu durumda bile pil bitmiyor mu emin deilim. 羹nk羹 temas salan覺yor normalde..

Ayr覺ca endie etmeyin. O saatin pili yaz覺landan 癟ok daha uzun gidiyor. Benim saatim 6-7 sene gitmiti diye hat覺rl覺yorum.

Ekran korumak i癟in 繹yle bir 羹r羹n var. 襤nceleyin isterseniz.

Resim

G-Shock'un en belirgin 繹zellii sonradan tak覺labilir olan bu koruma kafesi. Kendi saatime de al覺p takm覺t覺m saatin havas覺n覺 deitiriyor bence.
"Bir f覺r覺ldak r羹zgar olmadan d繹n羹yorsa mutlak bir 羹fleyen vard覺r"
Kullan覺c覺 avatar覺
sasuta

Ya: 43
Kay覺t: 20 Kas 2016, 16:47

Re: Saatin kutudan 癟al覺覺r bir vaziyette 癟覺kmas覺 normalmi ?

Mesaj hknmtn » 16 ub 2024, 01:48

parlakvepas yazd覺:
hknmtn yazd覺:Bir sorun olmaz. Allah baka dert vermesin.

Anlad覺m saolun bu saati beendim analog gibi tan覺d覺k olmasada g羹venilir bir tercih. :thumbup:
Bu saatin ekran koruyucu kaplamas覺n覺 nerden bulabilirim biliyormusunuz hi癟 癟izilsinistemem

Dediim gibi ben iteyken bu saati kullan覺yorum. Alt yap覺 ileri de yap覺yoruz. Dar alanlara elimi de sokuyorum yeri geliyor duvara vs saati s羹rtt羹羹m de oldu. Ya k覺sacas覺 ben bu saati harbiden 癟ok zorlad覺m. Ben 癟izemedim. izilir mi -tabi, denk gelirse 癟izilir. Ben y覺llard覺r saat kulland覺覺m i癟in al覺k覺n覺m saate onun etkisiyle asl覺nda bir yandan o ii yaparken bir yandan da koruyor olabilirim.
繹yle bir ey buldum san覺r覺m i g繹r羹r.
https://www.trendyol.com/winex-mobile/c ... tId=126501
Kullan覺c覺 avatar覺
hknmtn

Kay覺t: 24 Au 2018, 23:47

nceki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: MrFerhat ve 106 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners