Addiesdive Saat Al覺n覺r m覺? / NH35 in Mal覺 Saat

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Addiesdive Saat Al覺n覺r m覺? / NH35 in Mal覺 Saat

Mesaj sasuta » 08 Nis 2024, 23:03

manil yazd覺:Polemik i癟in s繹ylemedim, valla a癟覺k癟as覺 arkadalar bu saat konular覺nda geldiim nokta herkesin bir ekilde hakl覺 olduu. Bak覺 a癟覺s覺 ve 繹nceliklere g繹re tutarl覺 olunduktan sonra benim dediim doru, dierleri yanl覺 demek b羹y羹k hata.

Tek s繹ylediim ey, bu t羹r sat覺n al覺mlarda 癟ok beklentiye girmemek laz覺m. 襤yisi gelebildii gibi k繹t羹s羹 de 癟覺kabilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Sizin mesaj覺n覺z覺n alt覺na yazm覺 olmakla birlikte size cevap niteliinde yazmam覺t覺m asl覺nda. Genel fikrim bu y繹nde. 襤lk c羹mlenize kat覺l覺yorum 癟ok doru bir tespit.
"Bir f覺r覺ldak r羹zgar olmadan d繹n羹yorsa mutlak bir 羹fleyen vard覺r"
Kullan覺c覺 avatar覺
sasuta

Ya: 43
Kay覺t: 20 Kas 2016, 16:47

Mesaj LynXMaSTeR » 08 Nis 2024, 23:27

pagani design da nh35 kullan覺yor ve daha ucuza sat覺l覺yor.
Kullan覺c覺 avatar覺
LynXMaSTeR

Kay覺t: 04 Haz 2020, 09:16

Mesaj recepergun » 09 Nis 2024, 00:08

Farkl覺 markalardan edindiim tecr羹beler 覺覺覺nda fiyat fark覺n覺n temel sebepleri aras覺nda kullan覺lan mekanizman覺n kalite kontrol羹n羹n iyi yap覺lmas覺, kasa ve bilezikteki kalite uygulamalar覺.

rnekle gideceim, San Martinin bu g羹ne kadar elime ge癟en s覺f覺r saatlerinin hepsi 5 saniye alt覺nda zaman tutuyordu. 5 senelik San Martinin bile u anda 15 saniye zaman tutmas覺 var. Kullan覺lan kasa ve bileziin ilenmesi, hizalanmalar neredeyse kusursuz.

Dier markalarda hizalanma sorunu, kasa ve bilezikte keskin hatlar gibi sorunlar daha fazla. En 繹nemlisi ise neredeyse San Martine fiyat olarak yak覺n markalardan olan Seestern ve Cronos gibi markalarda zaman tutma 20 30 saniye civar覺nda olmas覺 standarta g繹re normal gibi dursada San Martin kullanan biri i癟in ger癟ekten beklentinin alt覺nda kal覺yor.

San Martinin kulland覺覺 t羹m mekanizmalar覺 elden ge癟irdiini ve iyiletirdiini d羹羹n羹yorum. ou bat覺l覺 mikrobrandlerden de daha iyi olduunu s繹yleyebilirim.

100 usd civar覺 ve alt覺 癟inli markalar ise balang覺癟 ve f/p i癟in ideal olacakt覺r.

CPH1951 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
recepergun

Kay覺t: 10 Oca 2020, 23:36

Mesaj sasuta » 09 Nis 2024, 00:49

LynXMaSTeR yazd覺:pagani design da nh35 kullan覺yor ve daha ucuza sat覺l覺yor.

PD'nin de pahal覺 modelleri var ama 羹lkemizde fiyat s覺n覺r覺ndan dolay覺 g繹sterilmiyor. lkeyi k覺s覺tlamas覺z bir b繹lgeden se癟erseniz muazzam modeller olduunu g繹receksiniz.
"Bir f覺r覺ldak r羹zgar olmadan d繹n羹yorsa mutlak bir 羹fleyen vard覺r"
Kullan覺c覺 avatar覺
sasuta

Ya: 43
Kay覺t: 20 Kas 2016, 16:47

Mesaj LynXMaSTeR » 09 Nis 2024, 14:35

sasuta yazd覺:
LynXMaSTeR yazd覺:pagani design da nh35 kullan覺yor ve daha ucuza sat覺l覺yor.

PD'nin de pahal覺 modelleri var ama 羹lkemizde fiyat s覺n覺r覺ndan dolay覺 g繹sterilmiyor. lkeyi k覺s覺tlamas覺z bir b繹lgeden se癟erseniz muazzam modeller olduunu g繹receksiniz.

https://www.paganidesignwatch.com/

hocam burada t羹m modeller var diye biliyorum?
Kullan覺c覺 avatar覺
LynXMaSTeR

Kay覺t: 04 Haz 2020, 09:16

Mesaj imdatbesikci » 09 Nis 2024, 16:31

Bir 癟ok yorumu okudum, elimden 癟ok saat ge癟ti, u an ki bilgim ve g繹r羹羹mle ben olsam bu fiyata bu saati alaca覺ma 羹zerine bir miktar daha ekler Seiko 5 Sports al覺rd覺m yada Orient in g羹zel bir modelini al覺rd覺m. 羹nk羹 ilerde s覺k覺l覺p satmak istediinizde bu markay覺 satmak 癟ok zor olacakt覺r.

in saatlerinde NH35 kullan覺l覺yor ama 癟ounun klonlanm覺 olduunu d羹羹n羹yorum.

Dier bir konu da Aliexpress e 癟ok g羹venmiyorum, saat kordonu alm覺t覺m, ayn覺 sat覺c覺dan farkl覺 羹r羹nler alsan覺z bile tek bir pakete koymay覺p her bir grubu ayr覺 ayr覺 paketleyip size ekstra kargo 羹creti 繹detiyorlar ayr覺ca T羹rkiyeye teslimat覺 PTT yap覺yor ve bir ka癟 kargom teslim edildi g繹sterildi bana ulamad覺, PTT'ye bu durumu bildirdiim halde hi癟 bir ey yapmad覺. Aliexpress'e de bildirdim, kargonuz teslim edilmi g繹r羹n羹yor dedi. Nedense b繹yle arka arkaya Aliexpress den bir ey ald覺覺n覺zda bir ekilde kargo kaybolmas覺 癟ok yaan覺yor, ge癟mite de ba覺ma gelmiti. Karar sizin.
Kullan覺c覺 avatar覺
imdatbesikci

Kay覺t: 29 Au 2023, 19:46

Mesaj Derici » 09 Nis 2024, 18:00

imdatbesikci yazd覺:Bir 癟ok yorumu okudum, elimden 癟ok saat ge癟ti, u an ki bilgim ve g繹r羹羹mle ben olsam bu fiyata bu saati alaca覺ma 羹zerine bir miktar daha ekler Seiko 5 Sports al覺rd覺m yada Orient in g羹zel bir modelini al覺rd覺m. 羹nk羹 ilerde s覺k覺l覺p satmak istediinizde bu markay覺 satmak 癟ok zor olacakt覺r.

in saatlerinde NH35 kullan覺l覺yor ama 癟ounun klonlanm覺 olduunu d羹羹n羹yorum.

Dier bir konu da Aliexpress e 癟ok g羹venmiyorum, saat kordonu alm覺t覺m, ayn覺 sat覺c覺dan farkl覺 羹r羹nler alsan覺z bile tek bir pakete koymay覺p her bir grubu ayr覺 ayr覺 paketleyip size ekstra kargo 羹creti 繹detiyorlar ayr覺ca T羹rkiyeye teslimat覺 PTT yap覺yor ve bir ka癟 kargom teslim edildi g繹sterildi bana ulamad覺, PTT'ye bu durumu bildirdiim halde hi癟 bir ey yapmad覺. Aliexpress'e de bildirdim, kargonuz teslim edilmi g繹r羹n羹yor dedi. Nedense b繹yle arka arkaya Aliexpress den bir ey ald覺覺n覺zda bir ekilde kargo kaybolmas覺 癟ok yaan覺yor, ge癟mite de ba覺ma gelmiti. Karar sizin.
Ben, 2010 dan beri aliexpress ten al覺 yapar覺m. imdiye kadar 750 nin 羹zerinde 羹r羹n ald覺m. Bir tane bile kargom kaybolmad覺.

Mi11t cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Derici

Kay覺t: 09 Mar 2021, 17:11

Mesaj kesikparmak » 09 Nis 2024, 18:35

Kargo kaybolma ihtimali her kargoda var ya. Mesela bizim b繹lgede de bu konuda Aras 癟ok s覺k覺nt覺l覺. Ama PTT gayet sistemli 癟al覺覺yor burada. Orient'in mineral caml覺 Bambino'sunun bile 15 bin tl lere ulat覺覺 u piyasada kesinlikle ben de Aliexpress taraf覺ndan yanay覺m.
Kullan覺c覺 avatar覺
kesikparmak

Kay覺t: 30 Kas 2020, 00:28

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: cet1905S, trgy ve 177 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners