u An Akl覺n覺zda Hangi Saat Var?

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: u An Akl覺n覺zda Hangi Saat Var?

Mesaj Mtn » 10 Kas 2022, 16:15

mecako52 yazd覺:bu s覺ralar saat bakmaktan kafay覺 yemi durumday覺m. orient kamasu saatimi 癟ok sevsem de yeil renkten beklediimi alamad覺覺m i癟in satt覺m. 15bin lira gibi bir b羹t癟e olutu elimde. se癟eneklerim 繹yle;
seiko gmt turuncu alabilirim. fakat o fiyata safir cam olmamas覺 beni soutan bir neden.

orient kamasu 2'nin yeili daha canl覺 gibi. onu al覺p yan覺nda bir bambino open heart alabilirim.

gmt sevdam覺 yat覺t覺rmak i癟in pagani design gmt al覺p yan覺na bir orient kamasu 2 alabilirim.

t羹m bunlar覺n d覺覺nda tissot prx de a覺r覺 cezbediyor. karar veremedim. fakat bir diver saate (veya en az覺ndan bezeli olan bir saate) daha yak覺n覺m. bunlar覺n d覺覺nda bu fiyat segmentinde saat tavsiyelerinize a癟覺覺m.

Hangimiz kafay覺 yemedik ki? :lol: Bolca bak覺yorum, istei azaltmak ad覺na deri kay覺 覺smarlad覺m. Zamanla daha hafif ve k羹癟羹k 癟apl覺 saatler houma gitmeye balad覺. Giri seviyesinden mekanik kurmal覺 bir saat almay覺 hedefliyorum. rnek, Hamilton khaki serisi :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
Mtn

Kay覺t: 07 May 2022, 16:05

Mesaj BlackEmperor » 10 Kas 2022, 17:22

mecako52 yazd覺:bu s覺ralar saat bakmaktan kafay覺 yemi durumday覺m. orient kamasu saatimi 癟ok sevsem de yeil renkten beklediimi alamad覺覺m i癟in satt覺m. 15bin lira gibi bir b羹t癟e olutu elimde. se癟eneklerim 繹yle;
seiko gmt turuncu alabilirim. fakat o fiyata safir cam olmamas覺 beni soutan bir neden.

orient kamasu 2'nin yeili daha canl覺 gibi. onu al覺p yan覺nda bir bambino open heart alabilirim.

gmt sevdam覺 yat覺t覺rmak i癟in pagani design gmt al覺p yan覺na bir orient kamasu 2 alabilirim.

t羹m bunlar覺n d覺覺nda tissot prx de a覺r覺 cezbediyor. karar veremedim. fakat bir diver saate (veya en az覺ndan bezeli olan bir saate) daha yak覺n覺m. bunlar覺n d覺覺nda bu fiyat segmentinde saat tavsiyelerinize a癟覺覺m.
Resim
ek tetii kamasu 2 [emoji41]

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
BlackEmperor

Kay覺t: 17 Oca 2019, 14:07

Mesaj haylo » 10 Kas 2022, 23:10

Resim

u an akl覺mda ama en k覺sa zamanda kal覺c覺 olarak bileimde olacak

Kullan覺c覺 avatar覺
haylo

Ya: 34
Kay覺t: 29 Au 2014, 10:47

Mesaj mecako52 » 11 Kas 2022, 15:32

BlackEmperor yazd覺:

Resim
ek tetii kamasu 2 [emoji41]

癟ok 覺k bi saat. bunu da yak覺n zamanda almay覺 癟ok istiyorum ger癟ekten. g羹le g羹le kullan覺n.
Kullan覺c覺 avatar覺
mecako52

Ya: 30
Kay覺t: 31 Au 2022, 10:13

Mesaj yunuseiko » 18 Mar 2024, 00:32

Yeni 癟覺kan g羹zel bir tasar覺ma sahip olan Mudmaster'覺 d羹羹n羹yorum, tabii ki u癟uk 30 bin tl'lik fiyat覺n覺 da d羹羹n羹yorum.. Resim

2201116SG cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
yunuseiko

Kay覺t: 27 Tem 2014, 23:48

nceki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 116 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners