u An Akl覺n覺zda Hangi Saat Var?

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: u An Akl覺n覺zda Hangi Saat Var?

Mesaj beratd » 03 Eki 2022, 17:59

Son ve tek hedefim :)Resim

SM-N975F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
beratd

Kay覺t: 19 Kas 2017, 11:15

Mesaj IlkerK » 26 Eki 2022, 23:34

K覺sa vadede PRX auto, uzun vadede Sinn 556I

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
IlkerK

Kay覺t: 29 Eyl 2022, 08:15

Mesaj Heesh » 27 Eki 2022, 09:37

Yak覺n zaman Hamilton khaki uzun vade de omega smp300

Kullan覺c覺 avatar覺
Heesh

Kay覺t: 30 Eki 2015, 16:00

Mesaj mecako52 » 08 Kas 2022, 23:25

bu s覺ralar saat bakmaktan kafay覺 yemi durumday覺m. orient kamasu saatimi 癟ok sevsem de yeil renkten beklediimi alamad覺覺m i癟in satt覺m. 15bin lira gibi bir b羹t癟e olutu elimde. se癟eneklerim 繹yle;
seiko gmt turuncu alabilirim. fakat o fiyata safir cam olmamas覺 beni soutan bir neden.

orient kamasu 2'nin yeili daha canl覺 gibi. onu al覺p yan覺nda bir bambino open heart alabilirim.

gmt sevdam覺 yat覺t覺rmak i癟in pagani design gmt al覺p yan覺na bir orient kamasu 2 alabilirim.

t羹m bunlar覺n d覺覺nda tissot prx de a覺r覺 cezbediyor. karar veremedim. fakat bir diver saate (veya en az覺ndan bezeli olan bir saate) daha yak覺n覺m. bunlar覺n d覺覺nda bu fiyat segmentinde saat tavsiyelerinize a癟覺覺m.
Kullan覺c覺 avatar覺
mecako52

Ya: 30
Kay覺t: 31 Au 2022, 10:13

Mesaj minerval » 09 Kas 2022, 00:59

Omega po 600m 39.5mm

Kullan覺c覺 avatar覺
minerval

Ya: 33
Kay覺t: 19 Nis 2017, 16:59

Mesaj Heesh » 09 Kas 2022, 10:46

mecako52 yazd覺:bu s覺ralar saat bakmaktan kafay覺 yemi durumday覺m. orient kamasu saatimi 癟ok sevsem de yeil renkten beklediimi alamad覺覺m i癟in satt覺m. 15bin lira gibi bir b羹t癟e olutu elimde. se癟eneklerim 繹yle;
seiko gmt turuncu alabilirim. fakat o fiyata safir cam olmamas覺 beni soutan bir neden.

orient kamasu 2'nin yeili daha canl覺 gibi. onu al覺p yan覺nda bir bambino open heart alabilirim.

gmt sevdam覺 yat覺t覺rmak i癟in pagani design gmt al覺p yan覺na bir orient kamasu 2 alabilirim.

t羹m bunlar覺n d覺覺nda tissot prx de a覺r覺 cezbediyor. karar veremedim. fakat bir diver saate (veya en az覺ndan bezeli olan bir saate) daha yak覺n覺m. bunlar覺n d覺覺nda bu fiyat segmentinde saat tavsiyelerinize a癟覺覺m.
Kamasu yeil tam bir efsane takt覺m deneme i癟in bay覺ld覺m . Tissot prx otomatik yeil tak覺yorum 癟ok iyi ve dakik kaliteli bir saat . Ama diver seviyorsan覺z 10 K ya save the ocean serisi seiko manta ray kere bakman覺z覺 繹neririm i癟inde vatoz bal覺p覺 desenleri var safir cam l覺 harikalar

Kullan覺c覺 avatar覺
Heesh

Kay覺t: 30 Eki 2015, 16:00

Mesaj muratcan87 » 09 Kas 2022, 12:03

mecako52 yazd覺:bu s覺ralar saat bakmaktan kafay覺 yemi durumday覺m. orient kamasu saatimi 癟ok sevsem de yeil renkten beklediimi alamad覺覺m i癟in satt覺m. 15bin lira gibi bir b羹t癟e olutu elimde. se癟eneklerim 繹yle;

Orient kamasu ve yan覺na Citizen Tsuyosa alabilirsiniz. Hem bir 癟elik bileklikli hem de bir diver kombosu olur. Citizen'in renkleri de 癟ok g羹zel, farkl覺 bir deneyim olabilir.
Kullan覺c覺 avatar覺
muratcan87

Kay覺t: 17 Tem 2017, 14:20

Mesaj mecako52 » 10 Kas 2022, 15:51

amazon ingiltere'de seiko gmt 300 pounda indirime girince dayanamad覺m ald覺m :lol: . yan覺na da bi tane invicta pro diver ekledim bakal覺m.
Kullan覺c覺 avatar覺
mecako52

Ya: 30
Kay覺t: 31 Au 2022, 10:13

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: hknmtn ve 359 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners