u An Akl覺n覺zda Hangi Saat Var?

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: u An Akl覺n覺zda Hangi Saat Var?

Mesaj oxygene » 14 Tem 2020, 09:18

mbs1905 yazd覺:
oxygene yazd覺:Hayaller Omega Aqua Terra ama b羹t癟e Oris propilot'a yetiyor. 2020 modelinin T羹rkiye'ye gelmesini bekliyorum. Propilot gariban aqua terras覺d覺r :)

Resim
Resim

Benim de akl覺mda bir bir model. 2020 modelin de farkl覺l覺klar olacak m覺?

Resimdeki 2020 model. Eski modelden farkl覺 olarak y羹kseltilmi lume var, kadran覺 daha canl覺 g繹steriyor. Kordondaki endlinkler daha farkl覺, tepe daha ince, clasp deimi, kordonun ortadaki k覺sm覺 cilalanm覺. Ufak farklar ama bence genel olarak saatin kalite hissiyat覺n覺 daha yukar覺 癟ekmi. Eski model daha bir tool watch havas覺ndayken yeni model daha 癟ok sporty-dress watch izlenimi b覺rak覺yor.
Kullan覺c覺 avatar覺
oxygene

Kay覺t: 10 Tem 2016, 01:04

Mesaj mbs1905 » 14 Tem 2020, 12:10

oxygene yazd覺:
mbs1905 yazd覺:
oxygene yazd覺:Hayaller Omega Aqua Terra ama b羹t癟e Oris propilot'a yetiyor. 2020 modelinin T羹rkiye'ye gelmesini bekliyorum. Propilot gariban aqua terras覺d覺r :)

Resim
Resim

Benim de akl覺mda bir bir model. 2020 modelin de farkl覺l覺klar olacak m覺?

Resimdeki 2020 model. Eski modelden farkl覺 olarak y羹kseltilmi lume var, kadran覺 daha canl覺 g繹steriyor. Kordondaki endlinkler daha farkl覺, tepe daha ince, clasp deimi, kordonun ortadaki k覺sm覺 cilalanm覺. Ufak farklar ama bence genel olarak saatin kalite hissiyat覺n覺 daha yukar覺 癟ekmi. Eski model daha bir tool watch havas覺ndayken yeni model daha 癟ok sporty-dress watch izlenimi b覺rak覺yor.

Bilgilendirme i癟in 癟ok teekk羹r ediyorum. Bence de 癟ok 覺k bir model olmu. Akl覺ma yazd覺m. :D
Burak
Kullan覺c覺 avatar覺
mbs1905

Ya: 36
Kay覺t: 11 Oca 2019, 21:48

Mesaj copycat » 14 Tem 2020, 12:27

Ankthas yazd覺:

Resim
Resim

Bence Aqua Terra ile bu saatin pek alakas覺 yok, Big Crown Propilot nev-i ahs覺na m羹nhas覺r modern ve spor bir pilot saati, yeni versiyonlar覺n覺 繹zellikle 癟ok beeniyorum. Aqua Terra benzeri daha hesapl覺 saat ar覺yorsan覺z Tissot - Gentleman'e bakabilirsiniz:

Resim
Bu tissot 癟ok g羹zelmi, hi癟 g繹rmediim bir modeldi. Teekk羹rler bilgi i癟in.

nsanlar bu mekanizmadan uzak duruyor ancak tam tersine ben vuru frekans覺ndansa, rezerve 繹nem veriyorum. Hatta benim i癟in zaman tutmas覺ndan da 繹nemli. Zira saat ayarlamaktan, kurmaktan hem 癟ok b覺kt覺m, hem de ahsi tecr羹beme g繹re, 襤svi癟re mekanizmalar kurulmaya kar覺 japonlardan daha hassas. Kurarken zarar verdiim saatler oldu.

Bu saatin hem g繹r羹nt羹s羹 癟ok houma gitti, hem de 80 saat 癟ok iyi bir rezerv.

MI 6 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
copycat

Ya: 42
Kay覺t: 30 Mar 2015, 10:28

Mesaj Tolgi06 » 14 Tem 2020, 14:39

copycat yazd覺:
Ankthas yazd覺:

Resim
Resim

Bence Aqua Terra ile bu saatin pek alakas覺 yok, Big Crown Propilot nev-i ahs覺na m羹nhas覺r modern ve spor bir pilot saati, yeni versiyonlar覺n覺 繹zellikle 癟ok beeniyorum. Aqua Terra benzeri daha hesapl覺 saat ar覺yorsan覺z Tissot - Gentleman'e bakabilirsiniz:

Resim

nsanlar bu mekanizmadan uzak duruyor ancak tam tersine ben vuru frekans覺ndansa, rezerve 繹nem veriyorum. Hatta benim i癟in zaman tutmas覺ndan da 繹nemli. Zira saat ayarlamaktan, kurmaktan hem 癟ok b覺kt覺m, hem de ahsi tecr羹beme g繹re, 襤svi癟re mekanizmalar kurulmaya kar覺 japonlardan daha hassas. Kurarken zarar verdiim saatler oldu.

Ge癟enlerde bir inceleme yazm覺t覺m bu modele copycat, belki faydas覺 olur : http://forum.saatforumu.com/viewtopic.php?f=13&t=33348&hilit=gentleman#axzz6SAVMOw4g
Kullan覺c覺 avatar覺
Tolgi06

Ya: 34
Kay覺t: 03 Nis 2010, 23:20

Mesaj copycat » 16 Tem 2020, 09:18

Tolgi06 yazd覺:
copycat yazd覺:
Ankthas yazd覺:

Resim
Resim

Resim

Ge癟enlerde bir inceleme yazm覺t覺m bu modele copycat, belki faydas覺 olur : http://forum.saatforumu.com/viewtopic.php?f=13&t=33348&hilit=gentleman#axzz6SAVMOw4g
Valla 癟ok faydal覺 oldu. Elinize sal覺k. Saat yeniden hay覺rl覺 olsun hakikaten g羹zelmi.

Kullan覺c覺 avatar覺
copycat

Ya: 42
Kay覺t: 30 Mar 2015, 10:28

Mesaj fulhamx5 » 27 Tem 2020, 12:16

Erwin Creed in burada kulland覺覺 saat nedir sizce?

https://youtu.be/V_Ye6rBzA8M
Kullan覺c覺 avatar覺
fulhamx5

Kay覺t: 11 Mar 2015, 15:40

Mesaj eyimen » 27 Tem 2020, 16:59

Erwin Creed sadaki ise saat Batman..
Kullan覺c覺 avatar覺
eyimen

Ya: 43
Kay覺t: 13 Tem 2015, 22:54

Mesaj odeon » 22 Au 2020, 22:42

0.00% indirim oraniyla beraber dusununce... bilemiyorum, Altan, bilemiyorum.

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
odeon

Kay覺t: 04 May 2016, 13:32

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Google [Bot] ve 127 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners