İnternet Saat Satış Siteleri Yorum Ve Tecrübe

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: İnternet Saat Satış Siteleri Yorum Ve Tecrübe

Mesaj Cruciatus » 01 Şub 2020, 23:29

onur226 yazdı:Chrono24.com dan bir Omega saat beğendim. Mesaj attım genel bilgi almak amacıyla. Satıcı alwaysfashion.com muş.
Bu satıcıya güvenebilir miyim. Saati hangi site üzerinden alsam daha sağlıklı olur. Teşekkürler.

Alwaysfashion zaten Türk sitesi. Chrono24’ten alacağınıza kendi siteleri üzerinden alabilirsiniz. Ayrıca ben kendilerinden 3 saat ve birkaç dolmakalem aldım. Hiçbir sorun yaşamadım. Oldukça güvenilir bir site.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Cruciatus

Mesaj onur226 » 01 Şub 2020, 23:46

Cruciatus yazdı:
onur226 yazdı:Chrono24.com dan bir Omega saat beğendim. Mesaj attım genel bilgi almak amacıyla. Satıcı alwaysfashion.com muş.
Bu satıcıya güvenebilir miyim. Saati hangi site üzerinden alsam daha sağlıklı olur. Teşekkürler.

Alwaysfashion zaten Türk sitesi. Chrono24’ten alacağınıza kendi siteleri üzerinden alabilirsiniz. Ayrıca ben kendilerinden 3 saat ve birkaç dolmakalem aldım. Hiçbir sorun yaşamadım. Oldukça güvenilir bir site.

Bahsettiğiniz siteden sipariş verdim. Piyasanın %25 altına geldi. Merakla bekliyorum. Cevap veren arkadaşlara teşekkürler. Saat mavi deri kayışlı mavi kadranlı bir Longines. [emoji2]

ELE-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
onur226

Mesaj avbey » 02 Şub 2020, 10:41

onur226 yazdı:
Cruciatus yazdı:

Bahsettiğiniz siteden sipariş verdim. Piyasanın %25 altına geldi. Merakla bekliyorum. Cevap veren arkadaşlara teşekkürler. Saat mavi deri kayışlı mavi kadranlı bir Longines. [emoji2]

Yeni presence serisi mi yoksa :D
Kullanıcı avatarı
avbey

Mesaj onur226 » 02 Şub 2020, 10:47

avbey yazdı:
onur226 yazdı:
Cruciatus yazdı:

Yeni presence serisi mi yoksa :D
Master collection

Kullanıcı avatarı
onur226

Ga 2100 1a1dr ersa satısta

Mesaj receptuna5441 » 28 Eyl 2020, 21:41

Ersa saat satisa cikardi saati 1148. Tl.
Ulkemizde firsatcilik yapip 2500 tl ilan koyanlar oldu zaten elinde kaldi .takip ettigim bu firsatcilar saati satamadi.

ilgilenen aekadaslara duyrulur

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
receptuna5441

TicTacArea.com Nasıl Bilirsiniz ?

Mesaj casiodigital » 27 Oca 2021, 20:54

Merhaba aranıza yeni katıldım. Herkese iyi forumlar. İspanyol Tictacarea.com sitesinden bir saat almayı düşünüyorum. Güvenilir mi ? Ne kadar vergi öderim ?
Kullanıcı avatarı
casiodigital

Mesaj avbey » 27 Oca 2021, 21:30

Konu önüme gelmişken tecrübemi aktarayım. alwaysfashion.com isimli sitede eylül/2020'de longines saat aldim . Sipariş verdikten hatirladigim kadari ile 5-6 gün sonra kargoya verildi. Hatta bir kere aradim acaba tedarik edemeyecekler mi diye ancak herhangi bir sorun olmadigini kargoya en yakin zaman icerisinde verilecegini beyan ettiler. Ürün geldiğinde gayet özenli sekilde paketlenmisti. Dış kutu, iç kutu da deforme yoktu. Saatte herhangi bir hata, kılcal cizik yoktu , koruyucu bantları üzerindeydi . Gayet memnun kaldım.
Kullanıcı avatarı
avbey

Mesaj osmndogukann » 01 Şub 2021, 21:30

Edip Saati öneririm. Kendilerine buradan kolaylıklar ve başarılar diliyorum.
Kullanıcı avatarı
osmndogukann

ÖncekiSonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 151 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners