İnternet Saat Satış Siteleri Yorum Ve Tecrübe

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

İnternet Saat Satış Siteleri Yorum Ve Tecrübe

Mesaj kint » 10 Tem 2011, 14:33

Arkadaşlar merhaba,

Foruma yeni üye oldum, açıkçası bu kadar detaylı yazılar ve incelemeler bulabileceğimi beklemiyordum. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık.

Şu aralara 2 adet saat almayı düşünüyorum seiko marka. Spor kullanım ve deri kayışlı günlük işte takabileceğim saatler. Fiyat araştırması yaparken internette hızlısaat.com diye bir siteye rastladım. Özellikle seiko saatlerde büyük indirimler söz konusu piyasaya göre. Ancak piyasada çok fazla sahte saat olunca kesinlikle emin olamıyor insan. Bu siteden hiç alışveriş yapana var mı ? Ürünler, hizmet güvenilir midir ?

Özelikle aşağıdaki 2 model hem fiyat hem de şıklık açısından çok ilgimi çekti ancak siteyi daha önce hiç duymadım için emin olmıyorum.

http://www.hizlisaat.com/Seiko-SNP037P,PR-23056.html

http://www.hizlisaat.com/Seiko-SNAE67P1,PR-31362.html
Kullanıcı avatarı
kint

Re: Hızlısaat İnternet Sitesi Hakkında Görüşleriniz

Mesaj asymptote » 10 Tem 2011, 15:16

gayet güvenilir bir sitedir, gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.
Edit: sitenin ismini hizlial.com olarak okumuşum, hizlisaat.com u hiç duymadım bilimiyorum :)
"Evrende en büyük ziyan, sorgulama yeteneğini yitirmiş bir beyindir." - A. Einstein
Kullanıcı avatarı
asymptote

Mesaj kint » 10 Tem 2011, 15:22

asymptote yazdı:gayet güvenilir bir sitedir, gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.
Edit: sitenin ismini hizlial.com olarak okumuşum, hizlisaat.com u hiç duymadım bilimiyorum :)

:)

Ona benzer bir site daha buldum yine hayli uygun fiyatlar var ama internette bu sitelerle ilgili hiç yorum bulamııyorum. :?

http://www.hediyesaati.com/product_info ... .16.051.00

Moderasyon: Uzun linkleri url koduna alınız
Kullanıcı avatarı
kint

Mesaj mikitv » 22 Tem 2011, 11:55

Hediye saatinden alışveriş yapabilirsiniz, hatta nakitte pazarlıkta yapabilirsiniz, İstanbulda iseniz durum kolay , bizzat işyerine gider veya saatin size teslimini istersiniz , saati inceleyip ödemeyi yaparsınız, saatler yasal TR temsilcisi çıkışlı oluyor, şirket için ihtiyaç olmuştu, 10 adet saati oradan almıştık.
Kullanıcı avatarı
mikitv

Mesaj alperince » 11 Eyl 2011, 00:02

Merhaba Arkadaşlar. Bu yorumun aynısını diğer online forum sitelerinede ekledim (forum.donanimhaber.com gibi)

Bu mesajı atarken firma ile kesinlikle uzaktan yakından bir ilişkim olmadığını belirtmek isterim.Bende hizlisaat sitesinden alışveriş yaparken çok araştırdım. Benim yazacağım gibi bir açıklama bulamadım. Ancak güvenli gördüm ve alışveriş yaptım.
14.08.2011 tarihinde, hizlisaat sitesinden TISSOT marka T039.417.16.057.00 ürün kodlu saat aldım. Piyasaya göre fiyat oldukça cazipti.Siparişim 000002593 kodu ile onaylandı ve 3 gün sonra ürünümü orijinal kutusunda, garanti belgesi onaylanmış şekilde teslim aldım. Saat tıkır tkır çalışıyor. Kesinlikle replika değil.

Demek istediğim bu internet sitesinden güvenle ürün alabilirsiniz. Test edildi onaylandı. Dediğim gibi, bu firma ile alışveriş dışında hiçbir bağım bulunmamaktadır. Bilgilerinizi rica ederim. Daha detaylı bilgi için bana özel mesaj atabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
alperince

Mesaj sezertiryaki » 11 Kas 2011, 15:41

Kesinlikle tavsiye etmiyorum 11.11.2011 tarihinde tw steel marka ce1047 model saat satın aldım 2 saat sonra fiyat yanlıs yazılmıs denilerek ucretim iade edildi.tw steel kategorisinde resmi ozellikleri aldıgım saate ait fakat fossil marka ürünün fiyatıymıs tw steel saatin ozellikleri ve resmi varmıs.kısacası düşük fiyat gosterip müşteri toplamak fiyatlar gercek değildir. sadece reklam için aynı şekilde magdur olan arkadaslar yazarsa sevirinirim.
Kullanıcı avatarı
sezertiryaki

Mesaj funkydrama » 11 Kas 2011, 19:59

Bir kaç ay önce ben de casio gshock almıştım ordan.2 gün içinde gönderilir denmesine rağmen 4gün beklemiştim.Aradığımda üretici firmadan bekleniyor gelince gönderilcek dendi ve 3gün sonra ürün elime ulaştı.Ben de riske girerek alışveriş yapmıştım korkuttu bir süre ama sonu mutlu bitti :lol:
Kullanıcı avatarı
funkydrama

Mesaj conbay » 29 Kas 2011, 16:29

Evet arkadaşlar başka alış veriş yapan ya da konu hakkında yorum yapabilecek biri yok mu ?
"Dalgalandığın yerde ne korku, ne keder...
Gölgende bana da, bana da yer ver !
Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar.
Yurda ay yıldızın ışığı yeter."
Arif Nihat Asya
Kullanıcı avatarı
conbay

Sonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 145 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners