İnternet Saat Satış Siteleri Yorum Ve Tecrübe

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Hızlısaat İnternet Sitesi Hakkında Görüşleriniz

Mesaj sky981 » 20 Nis 2012, 12:27

merhabalar.
hızlısaat.com dan ağzı yananlardanız. o yüzden saatimi mağazadan aldım.
http://www.hizlisaat.com/Escape-ECP10184,PR-43297.html bu ürünü hızlısaat.com dan almak istedik. ofislerini aradım
ürünün ellerinde olup olmadığını eğer varsa ofislerinden almak istediğimi söyledim.
var gelin alın dediler. yola çıkmadan tekrar aradım adres bilgisi için ve saatin varlığını teyit için.
var burada gelin dediler tekrar. ancak gittiğimizde nasıl bir akılsa bunlarınki anlayamadık saatin mağazadan satıldığını söylediler.
demek herkes bu saat için yarışıyormuş da haberimiz yokmuş. madem satıldı niye ayırdık saat bizde diyorlar onuda anlamadık.
bizde gittik bakırköyde evren saatten aldık. hem üst modelini hemde daha uyguna.
bu kadar rezil bir şekilde çalışmaya devam ederlerse yakında kapatırlar o dükkanı.
kesinlikle tavsiye etmem gidin ordan alacağınıza mağazzadan görerek alın daha uyguna alırsınız...
Kullanıcı avatarı
sky981

Mesaj Baran » 21 Nis 2012, 20:18

Yurtiçinde bulunabilecek bir saati internetten almayı ben hiçbirzaman anlamadım.Cevremde kazıklanan ve magdur olan cok sayıda insan var.Bence dokunarak deneyerek almak yüzyüze pazarlık etmek gibisi yok.
Kullanıcı avatarı
Baran

Mesaj bulenty » 22 Nis 2012, 20:30

Son derece güvenilir bir kuruluş.Zor bulduğum bir Maurice Lacroix i bana hazırlamışlardı,ama bir takım aksilikler sonucu saati iade etmek drumunda kalmıştım.2 ay ertelemeli ,12 taksit mail order yapmışlardı.Orda Özgür bey var.Saolsunlar parayı nakit olarak banka hesabıma gönderdiler.Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.
Hobisi olan insan,zararsızdır ve hatta iyi,güzel insandır
Kullanıcı avatarı
bulenty

Mesaj saatsa » 24 Nis 2012, 17:51

Yabancı siteler de 200 tl lik saatleri 15 -17 $ a görüyorum bunun sebebi nedir örneğin şu site:
http://www.diytrade.com
Kullanıcı avatarı
saatsa

Mesaj Bond » 24 Nis 2012, 17:59

Ticaret siteleri ile Çinden toptan satış yapan firmaların sahte kopya ürünleri hepsi. TSF'de sahte ürünlerle ilgili hiç bir paylaşım yapılmıyor ;)

İyi forumlar :champ:
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Mesaj saatsa » 25 Nis 2012, 22:28

bilgilendirdiğin için sağol teşekkürler :thumbup:
Kullanıcı avatarı
saatsa

İnternet Saat Satış Siteleri Yorum Ve Tecrübe

Mesaj kahraman46 » 04 May 2012, 09:46

Merhaba,

Malum saat satılan birçok online internet sitesi mevcut. Bunlar arasında sizlerin alışveriş yaptığınız, orjinal saat satılan internet site isimlerini paylaşırsak faydalı olur kanaatindeyim.

Teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
kahraman46

Re: Güvenilir İnternet Siteleri

Mesaj fsinan » 04 May 2012, 10:46

Bence bu başlık doğru değil, kimseye onay verme gibi bir durumumuz olmamalı. Zaten başlıklar altında sitelerle ve satıcılarla ilgili tecrübeler paylaşılıyor.
"Money has no owners, has spenders". -Omar
Kullanıcı avatarı
fsinan

ÖncekiSonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 157 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners