Hangi Saat Hangi Filmlerde Kullan覺lm覺?

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Hangi Saat Hangi Filmlerde Kullan覺lm覺?

Mesaj digitusmaximus » 21 Eyl 2020, 12:23

syndrome23 yazd覺:Saati tak覺yor olabilir de ger癟ek mi acaba.

Ge癟enlerde yine burada bi modac覺n覺n saatlerinden bu konu a癟覺lm覺t覺, 100 bin euroluk saatleri pa癟avra gibi atm覺t覺 adam daha sonra arkadalar sahte olabileceklerini falan s繹ylemilerdi. Arkada覺n kast覺 bu bence.

Mesela u ki, mesleinden g繹r羹nt羹s羹nden o saati alamayaca覺 belli olan bir insan Rolex tak覺nca sahte olduu rahatl覺kla tahmin ediiliyor. ama Erman hoca sahte taksa da kimse ihtimal vermez sahte takabileceine :D Bu fikre sahip giriimci bir arkada覺m覺n sahte saatlerden oluan devasa bir koleksiyonu var

Bak覺n bir de 繹yle bir durum var sizin s繹ylediklerinizle uyuuyor. Bir sahte saat sat覺c覺s覺ndan duymutum. Audiye Mercedese BMW'ye binip sonra da kendisinden sahte rolex alan 癟ok m羹ter覺m var diyordu.

Yani d羹羹nsenize adam mercedesten iniyor kolunda da sahte saat var. Ve insan beyni boluklar覺 doldurarak birinin ger癟eklii ile dierinin sahtelii 繹rtbas ediyor. T覺pk覺 sizin dediiniz gibi.
Kullan覺c覺 avatar覺
digitusmaximus

Kay覺t: 14 Eyl 2020, 08:34

Mesaj mbs1905 » 21 Eyl 2020, 12:34

mrtkrks yazd覺:
digitusmaximus yazd覺:
kilimanjaro yazd覺:Ankara nin en eski ve saygin lokantalarinin birinde otopark parasi vermemek icin ortaligi birbirine kat覺p, kavga cikaran adam rolex molex takmaz.O saati yakindan incelemek lazim.

SM-G950F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi

M羹sadenizle tezini 癟羹r羹t羹yorum kardeim. Fatih Terim de izmir eme'de lokanta sahibini d繹vm羹t羹 ama gel g繹r ki Rolex tak覺yormu :D :D
Resim

S繹z羹m羹z aka tabi ki. ;) nl羹lerin takt覺覺 saatler ile ilgili ntv haber linki..

https://www.ntv.com.tr/galeri/yasam/unlulerin-kullandiklari-saatler-ve-degerleri,hI94jgGhBEOwKeLt0zJU0g
M羹saadenizle ben tezinizi 癟羹r羹t羹yorum. Ala癟at覺da Selahattin abi Fatih Terimi d繹vm羹t羹. Ki zaten mevzuda otopark deildi, yanl覺 olmas覺n :)

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi

M羹sadenizle ben de sizin iddian覺z覺 癟羹r羹teyim. Darp raporu alarak Fatih Terim'den ikayet癟i olan Selahattin Aydodu'dur. :)

eme 2. Asliye Ceza Mahkemesi'nde g繹r羹len davada Hakim, 'Basit yaralama' su癟undan 120 g羹n adli para cezas覺yla cezaland覺r覺lmas覺na h羹kmettii Terim'in bu su癟u 'haks覺z tahrik' alt覺nda ger癟ekletirdiine kanaat getirerek cezay覺 90 g羹ne, T羹rk Ceza Kanunu'nun ilgili maddesi gereince de 75 g羹ne indirdi.
Hakim, bu cezay覺 g羹nl羹羹 40 liradan olmak 羹zere 3 bin lira adli para cezas覺na 癟evirerek h羹km羹n a癟覺klanmas覺n覺n geri b覺rak覺lmas覺na karar verdi.

https://www.cnnturk.com/spor/futbol/fatih-terimi-dovdum-demisti-ancak-darp-raporu-aldigi-ortaya-cikti
https://tr.sputniknews.com/turkiye/201901101037030210-fatih-terim-selahaddin-aydogdu-davasi-para-cezasi/
En son mbs1905 taraf覺ndan 21 Eyl 2020, 12:41 tarihinde d羹zenlendi, toplamda 1 kere d羹zenlendi.
Burak
Kullan覺c覺 avatar覺
mbs1905

Ya: 36
Kay覺t: 11 Oca 2019, 21:48

Hangi Saat Hangi Filmlerde Kullan覺lm覺?

Mesaj justaguy » 21 Eyl 2020, 12:36

mbs1905 yazd覺:
mrtkrks yazd覺:
digitusmaximus yazd覺:
kilimanjaro yazd覺:Ankara nin en eski ve saygin lokantalarinin birinde otopark parasi vermemek icin ortaligi birbirine kat覺p, kavga cikaran adam rolex molex takmaz.O saati yakindan incelemek lazim.

M羹sadenizle tezini 癟羹r羹t羹yorum kardeim. Fatih Terim de izmir eme'de lokanta sahibini d繹vm羹t羹 ama gel g繹r ki Rolex tak覺yormu [emoji1] [emoji1]
Resim

S繹z羹m羹z aka tabi ki. [emoji6] nl羹lerin takt覺覺 saatler ile ilgili ntv haber linki..

https://www.ntv.com.tr/galeri/yasam/unlulerin-kullandiklari-saatler-ve-degerleri,hI94jgGhBEOwKeLt0zJU0g
M羹saadenizle ben tezinizi 癟羹r羹t羹yorum. Ala癟at覺da Selahattin abi Fatih Terimi d繹vm羹t羹. Ki zaten mevzuda otopark deildi, yanl覺 olmas覺n [emoji3]

M羹sadenizle ben de sizin tezinizi 癟羹r羹teyim. Darp raporu alarak Fatih Terim'den ikayet癟i olan Selahattin Aydodu'dur. [emoji3]

https://www.cnnturk.com/spor/futbol/fatih-terimi-dovdum-demisti-ancak-darp-raporu-aldigi-ortaya-cikti

Benden once davranm覺s覺n覺z [emoji1] bir de polisteki ifadelerin olduu haber vard覺. Fatih Terim direk yumruk ve Tokat att覺m demi. b羹r羹 de Fatih Terim yumruk ve Tokat att覺 demi [emoji1]
Kullan覺c覺 avatar覺
justaguy

Kay覺t: 29 Mar 2018, 11:07

Mesaj mbs1905 » 21 Eyl 2020, 12:44

justaguy yazd覺:
mbs1905 yazd覺:
mrtkrks yazd覺:
digitusmaximus yazd覺:

M羹sadenizle tezini 癟羹r羹t羹yorum kardeim. Fatih Terim de izmir eme'de lokanta sahibini d繹vm羹t羹 ama gel g繹r ki Rolex tak覺yormu [emoji1] [emoji1]
Resim

S繹z羹m羹z aka tabi ki. [emoji6] nl羹lerin takt覺覺 saatler ile ilgili ntv haber linki..

M羹saadenizle ben tezinizi 癟羹r羹t羹yorum. Ala癟at覺da Selahattin abi Fatih Terimi d繹vm羹t羹. Ki zaten mevzuda otopark deildi, yanl覺 olmas覺n [emoji3]

M羹sadenizle ben de sizin tezinizi 癟羹r羹teyim. Darp raporu alarak Fatih Terim'den ikayet癟i olan Selahattin Aydodu'dur. [emoji3]

Benden once davranm覺s覺n覺z [emoji1] bir de polisteki ifadelerin olduu haber vard覺. Fatih Terim direk yumruk ve Tokat att覺m demi. b羹r羹 de Fatih Terim yumruk ve Tokat att覺 demi [emoji1]

Aynen 繹yle. Bizzat ifadeleri g繹rd羹m. Zaten Terim'in avukat覺 m羹vekkilinin samimi ikrar覺 neticesinde cezada indirim talep ediyor, beraat talep etmiyor. :) Kimsenin avukatl覺覺n覺 yapm覺yorum ama kamuoyunu da yanl覺 y繹nlendirmeyelim. :D
Burak
Kullan覺c覺 avatar覺
mbs1905

Ya: 36
Kay覺t: 11 Oca 2019, 21:48

Mesaj digitusmaximus » 21 Eyl 2020, 12:50

mbs1905 yazd覺:
mrtkrks yazd覺:
digitusmaximus yazd覺:

M羹sadenizle tezini 癟羹r羹t羹yorum kardeim. Fatih Terim de izmir eme'de lokanta sahibini d繹vm羹t羹 ama gel g繹r ki Rolex tak覺yormu :D :D
Resim

S繹z羹m羹z aka tabi ki. ;) nl羹lerin takt覺覺 saatler ile ilgili ntv haber linki..

M羹saadenizle ben tezinizi 癟羹r羹t羹yorum. Ala癟at覺da Selahattin abi Fatih Terimi d繹vm羹t羹. Ki zaten mevzuda otopark deildi, yanl覺 olmas覺n :)

M羹sadenizle ben de sizin iddian覺z覺 癟羹r羹teyim. Darp raporu alarak Fatih Terim'den ikayet癟i olan Selahattin Aydodu'dur. :)

eme 2. Asliye Ceza Mahkemesi'nde g繹r羹len davada Hakim, 'Basit yaralama' su癟undan 120 g羹n adli para cezas覺yla cezaland覺r覺lmas覺na h羹kmettii Terim'in bu su癟u 'haks覺z tahrik' alt覺nda ger癟ekletirdiine kanaat getirerek cezay覺 90 g羹ne, T羹rk Ceza Kanunu'nun ilgili maddesi gereince de 75 g羹ne indirdi.
Hakim, bu cezay覺 g羹nl羹羹 40 liradan olmak 羹zere 3 bin lira adli para cezas覺na 癟evirerek h羹km羹n a癟覺klanmas覺n覺n geri b覺rak覺lmas覺na karar verdi.

https://tr.sputniknews.com/turkiye/201901101037030210-fatih-terim-selahaddin-aydogdu-davasi-para-cezasi/

G羹nl羹羹 40 liradan 3000 lira ceza m覺 vermiler? Keke kolundaki Rolexi al覺p lokantac覺ya verselermi. 襤 o zaman tatl覺ya balan覺rd覺 as覺l... :D

Bu arada Fatih Terimin NTV'nin haberinde kolunda takt覺覺 saat Frank M羹ller olarak g繹z羹k羹yor. NTV habercisinin, Rolex ile IWC'yi say覺p kolundaki saati es ge癟mesi de esef verici dorusu :)
Kullan覺c覺 avatar覺
digitusmaximus

Kay覺t: 14 Eyl 2020, 08:34

Mesaj syndrome23 » 21 Eyl 2020, 18:52

digitusmaximus yazd覺:
syndrome23 yazd覺:Saati tak覺yor olabilir de ger癟ek mi acaba.

Ge癟enlerde yine burada bi modac覺n覺n saatlerinden bu konu a癟覺lm覺t覺, 100 bin euroluk saatleri pa癟avra gibi atm覺t覺 adam daha sonra arkadalar sahte olabileceklerini falan s繹ylemilerdi. Arkada覺n kast覺 bu bence.

Mesela u ki, mesleinden g繹r羹nt羹s羹nden o saati alamayaca覺 belli olan bir insan Rolex tak覺nca sahte olduu rahatl覺kla tahmin ediiliyor. ama Erman hoca sahte taksa da kimse ihtimal vermez sahte takabileceine :D Bu fikre sahip giriimci bir arkada覺m覺n sahte saatlerden oluan devasa bir koleksiyonu var

Bak覺n bir de 繹yle bir durum var sizin s繹ylediklerinizle uyuuyor. Bir sahte saat sat覺c覺s覺ndan duymutum. Audiye Mercedese BMW'ye binip sonra da kendisinden sahte rolex alan 癟ok m羹ter覺m var diyordu.

Yani d羹羹nsenize adam mercedesten iniyor kolunda da sahte saat var. Ve insan beyni boluklar覺 doldurarak birinin ger癟eklii ile dierinin sahtelii 繹rtbas ediyor. T覺pk覺 sizin dediiniz gibi.

Benim bahsettiim kii de 繹yle hocam 911 GT3'e biniyor, ge癟enlerde araban覺n anahtar覺 bile 羹st segment saat al覺yor. Cimri birisi de deildir ama konu saate geldi mi ilgin癟 bir bak覺 a癟覺s覺 var.

Ben 繹yle bir ey yapaca覺ma gider ak覺ll覺 saat takar覺m ya da hi癟 takmam en batan.
Kullan覺c覺 avatar覺
syndrome23

Kay覺t: 07 Eki 2019, 22:47

Mesaj copycat » 22 Eyl 2020, 22:16

Erman Torolu ve 襤lker Yasin'in invicta kulland覺覺 tahmin deil duyum. Bana invicta satan bir bayi s繹ylemiti.

MI 6 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
copycat

Ya: 42
Kay覺t: 30 Mar 2015, 10:28

Mesaj mturann » 28 Eyl 2020, 10:49

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
mturann

Kay覺t: 13 Kas 2014, 18:00

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 149 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners