TSF yelerine zel 襤ndirimli L羹ks Saat Modellerini 襤ncelemek 襤癟in T覺klay覺n覺z

IWC Portuguese Automatic Kutu A癟覺l覺覺

襤svi癟re ve Avrupa Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, 襤svi癟re Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii 襤svi癟re ve Avrupa retimi Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: IWC Portuguese Automatic Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj 2fast4u » 09 Tem 2012, 18:18

覺y覺 gunlerde kullan覺n :champ:
The world is yours .
" serial flipper"
Kullan覺c覺 avatar覺
2fast4u

Kay覺t: 11 Ara 2009, 11:50

Mesaj davinci » 09 Tem 2012, 19:03

necati yazd覺:Rolexin yeri nereee :?:

onu benim demem olmaz hocam senin biliyor olman laz覺m, Rolexi eletirmedim, Submariner!, Deapsea, Sky-Dweller vs... eletirilirmi
Kullan覺c覺 avatar覺
davinci

Kay覺t: 07 May 2012, 21:21

Mesaj KKaraku » 09 Tem 2012, 19:08

serdarfb ; Saatinizi g羹le g羹le kullan覺n , 癟ok 癟ok g羹zel bir model ve se癟im..Benim bu modelde dikkatimi 癟eken kadran覺n beyaz renk se癟ilmesi ve netlii sadelii ... Bakarken g繹z羹 yormayacak bir tasar覺m覺 var .. Kadran geniliini akaya vurursak 癟ift kale ma癟 yap覺lacak ferahl覺kta :)
" 襤nsanlar hangi d羹nyaya kulak kesilmise, 繹b羹r羹ne sa覺r..! " / 襤smet ZEL
Kullan覺c覺 avatar覺
KKaraku

Ya: 33
Kay覺t: 12 Kas 2011, 18:51

Mesaj asymptote » 09 Tem 2012, 19:13

Bir insana 7 days yeter, baka saate gerek yok.. ;) :geek: 8-)
"Evrende en b羹y羹k ziyan, sorgulama yeteneini yitirmi bir beyindir." - A. Einstein
Kullan覺c覺 avatar覺
asymptote

Kay覺t: 11 Ara 2010, 14:28

Mesaj davinci » 09 Tem 2012, 19:15

Estafurullah Serdar hocam saati sen koluna tak覺nca karar覺 verdin ben zaten bu saati g繹r羹rsen beeniceini biliyordum yeterki saati g繹r ve dene, saat almak birazda g繹mlek ceket almak gibi, saati tak覺p 繹nce kolunda sonra boy! aynas覺nda bakt覺nm覺 biraz zevk sahibiysen ki sen tekstil ii yap覺yorsun defalarca 襤talya g繹rm羹 adams覺n bizden 癟ok daha zevklisindir sonu癟 belli.

Miramarlar 癟覺km覺m覺, birde ka癟 indirim yapt覺lar?
Kullan覺c覺 avatar覺
davinci

Kay覺t: 07 May 2012, 21:21

Mesaj serdarfb » 09 Tem 2012, 22:48

davinci yazd覺:Estafurullah Serdar hocam saati sen koluna tak覺nca karar覺 verdin ben zaten bu saati g繹r羹rsen beeniceini biliyordum yeterki saati g繹r ve dene, saat almak birazda g繹mlek ceket almak gibi, saati tak覺p 繹nce kolunda sonra boy! aynas覺nda bakt覺nm覺 biraz zevk sahibiysen ki sen tekstil ii yap覺yorsun defalarca 襤talya g繹rm羹 adams覺n bizden 癟ok daha zevklisindir sonu癟 belli.

Miramarlar 癟覺km覺m覺, birde ka癟 indirim yapt覺lar?

Ben bu zaman kadar saatlerin teknik detaylar覺 ile hemen hemen hi癟 ilgilenmedim癟 Asl覺nda bana g繹re bir satin markas覺 iyi ise teknik ekipman覺nda iyi olduunu d羹羹n羹rd羹m. O y羹zden de g繹r羹nt羹s羹 g羹zel olup fiyat覺da nispeten hesapl覺 olan Chrono serisi dierlerinden daha ho gelmiti. Ama 繹zellikle senin yapt覺覺n a癟覺klamalardan sonra o kadar paray覺 verip buna g繹re daha basit bir makinal覺 olan saati almak istemedim. Sonu癟ta daha ucuz bir rakama beni daha mutlu eden bir saate sahip oldum. Senin de pay覺n b羹y羹k. :thumbup:

Asl覺nda en dorusu saati koluna tak覺p denemek. Ben zaten bunu takt覺覺mda dier saatlere bakas覺m bile gelmedi. :)

Miramarlar 癟覺km覺. benim bayii gelen saati an覺nda sat覺yormu. Bu g羹ne kadar 4-5 tane satm覺. Maalesef IWC den bu modelleri bulmak zor oluyormu. Ger癟ektende sal覺 g羹n羹 baka bir bayide g繹rd羹羹m Miramarlar perembe g羹n羹 sat覺lm覺t覺. Anlayaca覺n Miramarlar karaborsa. Ama ne yalan s繹yleyeyim, ayn覺 RG chrono gibi Miramarlar da resimdeki kadar etkilemedi beni. 襤ndirimde anlat覺覺m覺z 羹zere %40 oldu. :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
serdarfb

Ya: 53
Kay覺t: 17 Haz 2012, 18:26

Mesaj serdarfb » 09 Tem 2012, 22:49

asymptote yazd覺:Bir insana 7 days yeter, baka saate gerek yok.. ;) :geek: 8-)

valla insan bizim gibi saat hastas覺 olunca senin dediin 6 ayl覺覺na ge癟erli olabilir. :) Ama ger癟ekten 癟ok g羹zel saat herkese tavsiye ediyorum. :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
serdarfb

Mesaj serdarfb » 09 Tem 2012, 22:57

KKaraku yazd覺:serdarfb ; Saatinizi g羹le g羹le kullan覺n , 癟ok 癟ok g羹zel bir model ve se癟im..Benim bu modelde dikkatimi 癟eken kadran覺n beyaz renk se癟ilmesi ve netlii sadelii ... Bakarken g繹z羹 yormayacak bir tasar覺m覺 var .. Kadran geniliini akaya vurursak 癟ift kale ma癟 yap覺lacak ferahl覺kta :)

KKaraku :champ: Sagol baskan.. Ben al覺rken bu modelin 癟elik olan 3 varyant覺da mevcuttu. Ben tart覺mas覺z bunu se癟tim. Dier iki varyant覺nda kendine g繹re albenisi vard覺 ama bende bu 癟ok ileri 癟覺kt覺 ve al覺rken hi癟 d羹羹nmedim.

Kadran b羹y羹k gibi g繹r羹n羹yor ama asl覺nda 42,3 mm 癟okta b羹y羹k say覺lmaz. Ne dersin ?? Sanki kadranda bir ferakl覺k var ve kollar 癟ok ince bu y羹zden b羹y羹k g繹r羹n羹yor olabilir.
Kullan覺c覺 avatar覺
serdarfb

ncekiSonraki

D繹n TSF 襤svi癟re Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 77 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners