Tudor Heritage Black Bay Kutu A癟覺l覺覺

襤svi癟re ve Avrupa Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, 襤svi癟re Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii 襤svi癟re ve Avrupa retimi Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Tudor Heritage Black Bay Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj canzdmr » 17 Tem 2019, 18:35

Forumda tudor larin sayisi artiyor.
Guzel gunlerde kullanin, koleksiyonunuza renk katmis bence diver olarak [emoji106]
Hep guzel zamanlari gostersin...

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
canzdmr

Ya: 35
Kay覺t: 02 ub 2018, 13:28

Mesaj mitY羹ksel » 17 Tem 2019, 19:06

canzdmr yazd覺:Forumda tudor larin sayisi artiyor.
Guzel gunlerde kullanin, koleksiyonunuza renk katmis bence diver olarak [emoji106]
Hep guzel zamanlari gostersin...

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Teekk羹r ederim [emoji120]

CLT-L09 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
mitY羹ksel

Ya: 47
Kay覺t: 07 Haz 2016, 00:42

Mesaj tf覺rt覺na » 17 Tem 2019, 22:02

Tebrik ederim, g羹zel g羹nlerde kullan覺n

SM-G935F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
tf覺rt覺na

Kay覺t: 01 Haz 2016, 22:39

Mesaj mitY羹ksel » 17 Tem 2019, 22:16

tf覺rt覺na yazd覺:Tebrik ederim, g羹zel g羹nlerde kullan覺n

SM-G935F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Teekk羹r ederim

Kullan覺c覺 avatar覺
mitY羹ksel

Mesaj Serkanasn » 21 Tem 2019, 17:10

Tebrikler g羹zel se癟imi hay覺rl覺 olsun.
Kullan覺c覺 avatar覺
Serkanasn

Kay覺t: 06 Mar 2018, 23:42

Mesaj mitY羹ksel » 21 Tem 2019, 17:15

Serkanasn yazd覺:Tebrikler g羹zel se癟imi hay覺rl覺 olsun.
Teekk羹r ederim

Kullan覺c覺 avatar覺
mitY羹ksel

Mesaj dogodenizli » 21 Tem 2019, 17:43

Bunu buraya yazmak ne kadar doru bilmiyorum ama i癟imde kalmas覺n yazay覺m. mit beyin beni yanl覺 anlamayacagini d羹羹nerek ve samimiyetine g羹venerek yaz覺yorum,bu hususu batan belirteyim.

mit abi keke gelecei g繹rebilsek 繹yle deil mi? Serkan bey s覺f覺r bb58 ini 癟ok uygun fiyata saatler hatta dakikalar i癟inde rezerve etti. Sizin de istediiniz bir modeldi bb58. Ho benim de radar覺mdayd覺 forumda bizden daha h覺zl覺 arkadalar varm覺 erken davrand覺lar :D

Heritage bb almasayd覺n覺z belki bb58 k覺smet olacakt覺 size. Bu saat iinin cilvesi de burada san覺rsam :D Daha dorusu hayat覺n cilvesi bu :D
Son olarak yazd覺klar覺mdan yeni saatinizi k繹t羹ledigim anlasilmasin bence daha ikonik ve optik ac覺dan daha ho bir saat sizinki. Ancak bb58 alma planlar覺n覺z vard覺 diye hat覺rl覺yorum bir d繹nem ona istinaden yazmak istedim. Ayr覺ca bb58,pelagos,gmt gibi tahminler gelince hayaller vs hayatlar benzetmesi yapm覺t覺n覺z. Ona ithafen yazd覺m.

Bu vesileyle yeni saatiniz tekrardan hay覺rl覺 olsun diyeyim. ok 繹zel ve g羹zel bir model. En g羹zel zamanlar覺n覺za elik etsin.
Kullan覺c覺 avatar覺
dogodenizli

Kay覺t: 26 ub 2018, 01:55

Mesaj mitY羹ksel » 21 Tem 2019, 18:09

dogodenizli yazd覺:Bunu buraya yazmak ne kadar doru bilmiyorum ama i癟imde kalmas覺n yazay覺m. mit beyin beni yanl覺 anlamayacagini d羹羹nerek ve samimiyetine g羹venerek yaz覺yorum,bu hususu batan belirteyim.

mit abi keke gelecei g繹rebilsek 繹yle deil mi? Serkan bey s覺f覺r bb58 ini 癟ok uygun fiyata saatler hatta dakikalar i癟inde rezerve etti. Sizin de istediiniz bir modeldi bb58. Ho benim de radar覺mdayd覺 forumda bizden daha h覺zl覺 arkadalar varm覺 erken davrand覺lar :D

Heritage bb almasayd覺n覺z belki bb58 k覺smet olacakt覺 size. Bu saat iinin cilvesi de burada san覺rsam :D Daha dorusu hayat覺n cilvesi bu :D
Son olarak yazd覺klar覺mdan yeni saatinizi k繹t羹ledigim anlasilmasin bence daha ikonik ve optik ac覺dan daha ho bir saat sizinki. Ancak bb58 alma planlar覺n覺z vard覺 diye hat覺rl覺yorum bir d繹nem ona istinaden yazmak istedim. Ayr覺ca bb58,pelagos,gmt gibi tahminler gelince hayaller vs hayatlar benzetmesi yapm覺t覺n覺z. Ona ithafen yazd覺m.

Bu vesileyle yeni saatiniz tekrardan hay覺rl覺 olsun diyeyim. ok 繹zel ve g羹zel bir model. En g羹zel zamanlar覺n覺za elik etsin.
Ben de d羹zeltme yapay覺m.bb58 Alana satana hay覺rl覺 olsun. Benim tudor sevdam yoktu. Bir ara mavi pelagos i癟in niyet ettim ama rengi 癟ok dikkat 癟ekse de fazla takamayaca覺m ve Batman varken mavi bir renk d羹羹nmediim i癟in 羹st羹ne d羹medim. Siyah olan覺 ise o s覺rada kasa da kullanmadan beklettiim sub ve omega varken yine acabalarla 繹teledim. Hayaller ger癟ekler ise benim g繹nl羹mde Pepsi, Coke vard覺 veya hulk. Bu sene ne yaz覺k ki beklemediim olaylardan dolay覺 maddi ve manevi zarara urad覺m. Bu y羹zden ge癟en sene hulk alamad覺覺m i癟in tisell alm覺t覺m bu sene hulk niyetim vard覺 olmad覺. Bu sene Coke sevdam覺da steinhart Coke ile bast覺rd覺m. Tudor i癟in ise akl覺ma yatan ya red yada pelagos vard覺. Red daha mant覺kl覺 geldi ald覺m. Piman deilim ve i癟ime sinen bir saat. Bazen ucuz pahal覺 olabilir 繹nemli olan i癟ime sinmesi. Mesela g繹nl羹mde omega moon, rolex Pepsi yada hulk var. Ama artlar bazen niyeti 繹telettirebiliyor. Derdim ;u anda elimdeki leri korumak. 羹nk羹 bu sene batan m羹terilerim y羹z羹nden patlayan 癟ekler y羹z羹nden.,saatte sub, BMW arabam覺, tabancamda ise g繹z羹m gibi bakt覺覺m colt 1911 national cub, t羹fek olarak 2 benelli t羹fei satmak zorunda kald覺m. 42 ya覺nday覺m ve bug羹ne kadar yenisini almak veya daha iyisini almak i癟in satt覺覺m emtia harici birey satmam覺t覺m.

Al覺nmad覺m merak etmeyin ama hayaller hayatlar ger癟eklerden kast覺m ge癟en sene olsayd覺 Pepsi hulk almak i癟in b羹t癟e ayarlayabilirken imdi sadece gelecei d羹羹nerek az b羹t癟e ile zevkelermi s覺n覺rland覺rmak. Piyasa b繹yle giderse 癟ak覺 b覺癟ak koleksiyonumu kalemlerimi veya saatleri bile elden 癟覺kartabilirim

襤yi d羹羹ncelerinin i癟in teekk羹r ederim. Zaman belki akl覺mdakileri almam i癟in bir nasip sunacak yada satt覺racak bilmiyorum.
Kullan覺c覺 avatar覺
mitY羹ksel

ncekiSonraki

D繹n TSF 襤svi癟re Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 273 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners