Rolex GMT-Master II Ref 126710BLNR

İsviçre ve Avrupa Mekanizmalı Saat İncelemeleri ve Kutu Açılışları Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, İsviçre Saat İncelemeleri Bölümümüzde Üyelerimizin ve TSF'nin İncelediği İsviçre ve Avrupa Üretimi Mekanizmalı Saat Marka ve Modellerinin Kutu Açılış, İzlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoğraf, Video, Tavsiye ve Yorumlarını Kapsayan Birçok Değerlendirme Kriterine Ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Rolex GMT-Master II Ref 126710BLNR

Mesaj sieger » 25 Ara 2019, 18:55

NANANANANA Batmaaaan!

Neden? Valla çok uzun zamandır istediğim bir saatti, daha sonra Philippe Dufourun günlük saat olarak pepsi taktığını öğrenince isteğim çok beğenmesem de oraya kaymıştı. Beğenmemek derken hani kırmızı rengi hangi giysime uyduracağım derdi, %99 sadece siyah giyen biri olarak.

Neyse biliyorsunuz geçenlerde Cartier Tank aldım, onu saatçime sordum abi elinde mi diye, elimde Hüseyinim gel al dedi, bi de kaktüs götürdüm yanında iyi gelir diye. Neyse dedi Hüseyin sana bi süprizim var ama Cartieri alırsan söylerim, abi dedim bu nası süpriz.. Neyse nasılsa alıcam saati parayı ödedim falan, pos makinasını kaldırmadı, bi de şunu alırsın heralde gelmişken dedi Batmani çıkarttı, ben bi şok oldum abi niye haber vermedin falan, nasılsa geleceksin böyle süpriz daha iyi falan dedi.. Öyle acaip bir şekilde akşam eve 2 saatle gittim. Tabi hanıma açıklamam biraz uzun sürdü, ama şimdi her şey daha güzel, o yüzden açılış vakti geldi diye düşündüm.

Saatimizi zaten bilmeyen yok, tabi Deniz hocamın paylaştığı asıl deep sea kadar iyi bir saat değil, onu bana layık gördüğü için kendisine gerçekten çok minnetlerimi sunarım. Kıvanç hocama da ayrıca teşekkürler, daytona aşırı sevsem de hiç bir özelliğini kullanmadığımdan bi garip geliyor.

Tek konuşmak istediğim aslında jubelee kordon. Hep yaşlı işi zaten president diolar bla bla diye gezerdim. Ancak yok böyle bir rahatlık, oystera rahat derdim bu böyle kuş tuğu yastıkların arasına atlamak gibi. Çok güzel. Batmanin sporluğuyla ne kadar uyumlu emin değilim ama göz alışacaktır.

Tabii Batman olması benim için çok derin anlamlıydı, ben küçükken biraz kötü bir muhitte yaşıyorduk tabi daha babam asistan annem çalışmıyor e ne yapacaksın. Ve mahalle çocuklarının hepsi benden 2-3 yaş büyüktü, ben de inip düzgün iki cümle kursam sen niye böyle konuşuyorsun der kafa göz dalarlardı, ben de eve koşar okuma bilmesem de batman çizgi romanlarına bakardım, hatta onlara baka baka okumayı öğrendim desem yeridir. Derdim batman da böyle zayıftı ama gelişti sonra o beni korur. Tabi saatimiz özünde bi rolex, iki renkli diye birisi batman demiş öyle kalmış, ama böyle bişileri yine çağrıştırıyor olması bile güzel benim için.

Yine benim için çok anlamlıydı zırvasını da yaptığımıza göre buyrun fotoğraflar.

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
En son sieger tarafından 26 Ara 2019, 11:07 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
instagram.com/archpatek
Kullanıcı avatarı
sieger

Re: Yine kutu açalım

Mesaj Cruciatus » 25 Ara 2019, 19:00

Omega Moonwatch ile sallamaya başlayalım..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Cruciatus

Mesaj ekdellal » 25 Ara 2019, 19:01

Panerai [emoji849]
Kullanıcı avatarı
ekdellal

Mesaj Moccstudio » 25 Ara 2019, 19:04

Tudor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Moccstudio

Mesaj Umutt » 25 Ara 2019, 19:21

Speedy..

LYA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
Umutt

Mesaj coolfire » 25 Ara 2019, 19:26

Kullanıcı avatarı
coolfire

Mesaj kiwi21 » 25 Ara 2019, 20:01

Debra gelmeden;

Daytona hayirli olsun :D
https://instagram.com/kiwiwatch
Kullanıcı avatarı
kiwi21

Mesaj sieger » 25 Ara 2019, 20:10

ne kadar guzel seyleri layik goruyorsunuz ama degil maalesef.
Kivanc hocam, en yakin seninki! :D debra gelmeden halledelim bu kez isi.
instagram.com/archpatek
Kullanıcı avatarı
sieger

Sonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF İsviçre Saat Kullanıcı İncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 179 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners