Jaeger LeCoultre Reverso Tribute Duo 85th Kutu A癟覺l覺覺

襤svi癟re ve Avrupa Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, 襤svi癟re Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii 襤svi癟re ve Avrupa retimi Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj Cruciatus » 03 ub 2020, 12:13

moy yazd覺:Vallahi nazara geldi saat.
Siz daha iyi bilirsiniz ama bence 0 saatinizi a癟t覺rmay覺n yaz覺k g羹nah.Ya yenisini getirsinler yada iade als覺nlar.Hep ayn覺 noktada tak覺lmas覺 mekanik bir sorun bence.
ok ge癟mi olsun.

Birka癟 g羹n kals覺n onlarda bir baks覺nlar, zaten kendileri de yenisini getirmeyi 繹nereceklerdir diye d羹羹n羹yorum 癟羹nk羹 mekanik sorun olduunu kanaatindeyim. Ama zaten se癟enek sunduklar覺 i癟in, yenisiyle deiim isteyeceim. Tek sorun bu saatin yenisi yok. SIHH 2016da tan覺t覺lan bir model. uan ayn覺 kadranlar arka 繹n ters renklerde olan覺 var. Hay覺rl覺s覺 art覺k...

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Cruciatus

Kay覺t: 18 Oca 2017, 13:49

Re: Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj mlm » 06 ub 2020, 20:32

Ge癟mi olsun, can覺n saolsun. Ayn覺 kadranlar arka 繹n ters renkler de bence fark yapmaz :champ:

Forumda覺m覺z Maradona' ya destek hakk覺nda
https://r.tapatalk.com/shareLink/topic? ... source=app
Instagram:
watchtron
anatoliastraps
Kullan覺c覺 avatar覺
mlm

Ya: 43
Kay覺t: 03 Au 2010, 02:59

Mesaj Tgm » 06 ub 2020, 21:13

Ge癟mi olsun. En k覺sa zamanda 癟繹z羹lmesi dileiyle
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
Kullan覺c覺 avatar覺
Tgm

Ya: 36
Kay覺t: 24 ub 2014, 15:17

Mesaj Cruciatus » 06 ub 2020, 23:19

Teekk羹rler..
Bug羹n arad覺m sordum nedir olay diye.. Manyetize olmu, demanyetize ettik, iki g羹nd羹r de takip ediyoruz saati, uan s覺k覺nt覺 yok dediler.. ehird覺覺nda olduumdan gidip alamad覺m. Manyetize olma ile olacak i deil bu ama durun bakal覺m g繹receiz.

Kullan覺c覺 avatar覺
Cruciatus

Kay覺t: 18 Oca 2017, 13:49

Mesaj Ufkynl » 07 ub 2020, 00:53

Cruciatus yazd覺:Teekk羹rler..
Bug羹n arad覺m sordum nedir olay diye.. Manyetize olmu, demanyetize ettik, iki g羹nd羹r de takip ediyoruz saati, uan s覺k覺nt覺 yok dediler.. ehird覺覺nda olduumdan gidip alamad覺m. Manyetize olma ile olacak i deil bu ama durun bakal覺m g繹receiz.

Manyetize olmu olsa bariz ekilde h覺zl覺 giderdi diye biliyorum. Belirli bir saniyede tak覺l覺p kalmaz. Daha 繹nce a癟覺lm覺 ve hakk覺yla kapat覺lmam覺 bir saat gibime geldi benim. Simdi hakkiyla kapatmislar ve sorunu gidermislerdir muhtemelen.Iade imkan覺 ya da degisim varsa kullanin derim nacizane.

SM-G930F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Ufkynl

Kay覺t: 18 Eki 2015, 18:09

Mesaj dogodenizli » 07 ub 2020, 01:21

Ufkynl yazd覺:
Cruciatus yazd覺:Teekk羹rler..

Manyetize olmu olsa bariz ekilde h覺zl覺 giderdi diye biliyorum. Belirli bir saniyede tak覺l覺p kalmaz. Daha 繹nce a癟覺lm覺 ve hakk覺yla kapat覺lmam覺 bir saat gibime geldi benim. Simdi hakkiyla kapatmislar ve sorunu gidermislerdir muhtemelen.Iade imkan覺 ya da degisim varsa kullanin derim nacizane.

SM-G930F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi

Kat覺l覺yorum. Manyetize olsa neden hep ayn覺 saniyede tak覺ls覺n? Milyonda bir ihtimal b繹yle bir olas覺l覺覺n ger癟eklemesi.

Hay覺rl覺 olsun yazmaya girmitim bal覺a. Yine de adettendir hay覺rl覺 olsun diyeyim. Umar覺m sorununuzu 癟繹zerler. 襤lk g羹nden b繹yle bir s覺k覺nt覺 yaanmas覺 b羹y羹k talihsizlik olmu.
Kullan覺c覺 avatar覺
dogodenizli

Kay覺t: 26 ub 2018, 01:55

Mesaj Umutt » 07 ub 2020, 06:51

Crutiacus, ge癟mi olsun 羹stad, 羹z羹ld羹k ger癟ekten. Manyetizasyon daha 繹nce ba覺ma gelmiti ve biraz arat覺rm覺t覺m. ounlukla saatin ileri gitmesine sebep olsa da, zaman zaman da mekanizmay覺 yava 癟al覺lt覺r覺p geri kalmalara ve durmalara sebep olabiliyor. Bayinin verdii bilgi doru olabilir. Dilerim en k覺sa s羹rede, en sorunsuz ekilde 癟繹z羹l羹r konu.
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutt

Kay覺t: 01 Oca 2011, 23:13

Mesaj moy » 07 ub 2020, 08:45

Ge癟mi olsun, Bana pek doru bir savunma gibi gelmedi.ark覺n sadece belirli bir noktas覺 m覺 manyetize oldu da hep orda dursun :?:
Banada arkada覺m覺n seikosunda denk gelmiti manyetize olay覺 g羹nde 1 saat kadar geri kal覺yordu.
襤ade hakk覺n覺z varsa kullan覺n bence.Sevgiler
Sanayi olmadan ekonomi, ekonomi olmadan ba覺ms覺zl覺k olmaz.
Kullan覺c覺 avatar覺
moy

Ya: 38
Kay覺t: 10 ub 2015, 16:41

ncekiSonraki

D繹n TSF 襤svi癟re Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 167 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners