Patek Philippe Aquanaut 5065A-001 Stainless Steel

İsviçre ve Avrupa Mekanizmalı Saat İncelemeleri ve Kutu Açılışları Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, İsviçre Saat İncelemeleri Bölümümüzde Üyelerimizin ve TSF'nin İncelediği İsviçre ve Avrupa Üretimi Mekanizmalı Saat Marka ve Modellerinin Kutu Açılış, İzlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoğraf, Video, Tavsiye ve Yorumlarını Kapsayan Birçok Değerlendirme Kriterine Ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Patek Philippe Aquanaut 5065A-001 Stainless Steel

Mesaj Ok7 » 01 Nis 2020, 11:41

Bu saatle ilgili benimde ufak bir anım var benim patek markasını ogrenmemin sebebidir.Kucukken kemerde yazlığa giderdik 90li yılların baslari.kemer ozaman ufacık sessiz sakine yakın bir yer.bir saat mağazası açılmış.tabelasi beyaz ahşap üzerine altın rengi yazılar; vacheron Constantin yazıyor babama sorduğumda en iyi saat markası demisti.10 yaslarindayim.o vacheron constantin yazısı benim için hep öyle parladı öyle büyüdüm hala da bilinç altı hep vc daha iyidir derim bı karşılaştırma yaparken.neyse fazla uzatıyorum galiba[emoji1] lise mezuniyet zamanları geldi babam rahmetli üni sınavını kazan sana duzgun bir saat alalım dedi.sinavi kazandım Yeditepe de olsa.vacheron modelleri çok dede işi istemedim ozamanlar bide bildiğim Rolex var.rahmetliye dedim Rolex istiyorum.o da bana madem düzgün bı saat alicaz ozaman gidelim bir patek Philippe alalım dedi.hayatimda duymamisim.o sırada suadiyede Beymen var bir Patek standi açmışlar girerken gördüm bu a
Áquanautlar var.lastik kayış falan dandik bişey sandım aciksasi [emoji1] eve gidip babama patek nedir ya söz vermiştin istediğimi alacağına beni kaziklamayami çalışıyorsun diye cikistim.ve sonuç olarak otap a gidip bir datejust aldım.gercekleri öğrendiğimde iş işten çoktan geçmişti.. kusura bakmayın uzun oldu karantina ev hali sıkıntı [emoji1]

Redmi 7A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
Ok7

Mesaj Ergİn » 01 Nis 2020, 11:50

Güzel günlerde kullanın :champ:
Kullanıcı avatarı
Ergİn

Mesaj sieger » 01 Nis 2020, 11:54

Herkese çok teşekkür edeirm :)
@ok7, hikaye efsaneymis abi be! Senin baba da biliyormuş zamanında bunların değerini yalnız.
instagram.com/archpatek
Kullanıcı avatarı
sieger

Mesaj Ok7 » 01 Nis 2020, 12:02

sieger yazdı:Herkese çok teşekkür edeirm :)
@ok7, hikaye efsaneymis abi be! Senin baba da biliyormuş zamanında bunların değerini yalnız.
Eyvallah [emoji4] dedem fahri alman konsolosuydu zamanında bizimkileri de hepsini Avusturya ve Almanya da okutmuş onun etkisi büyük olmuş tabi

Redmi 7A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
Ok7

Mesaj Althor » 01 Nis 2020, 12:04

Çok keyifli bir macera olmuş, okurken heyecanınızı hissedip ben de heyecanlandım [emoji23]. Güzel günlerde kullanın.

SM-G973F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
Althor

Mesaj eyimen » 01 Nis 2020, 12:23

Harika, kazasız belasız güle güle kullanın :champ: Ben de Aquanaut'u 5711'e tercih ederdim :thumbup:
Kullanıcı avatarı
eyimen

Mesaj sieger » 01 Nis 2020, 12:28

eyimen yazdı:Harika, kazasız belasız güle güle kullanın :champ: Ben de Aquanaut'u 5711'e tercih ederdim :thumbup:

Aynen abi, muthis bir saat olmasina ragmen 5711, belki de instagram yuzunden gore gore sikildik yani. Tabi benim icin en buyuk sebebi, 5711i subla yan yana koyunca, cok zarif cok muthis duruyordu 5711, simdi aynisini bu yapti, civi civiyi soker misali.
instagram.com/archpatek
Kullanıcı avatarı
sieger

Mesaj Ekselans » 01 Nis 2020, 12:38

Güle güle kullanın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Ekselans

ÖncekiSonraki

Dön TSF İsviçre Saat Kullanıcı İncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 161 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners