Tissot Swissmatic V8 Kutu A癟覺l覺覺

襤svi癟re ve Avrupa Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, 襤svi癟re Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii 襤svi癟re ve Avrupa retimi Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj SeiKinetic » 01 Nis 2020, 22:06

Hay覺rl覺 olsun, g羹zel zamanlar覺n覺za elik etsin :champ:
Mekanizma olarak Sistem 51 (Cal.C10-111)'in 羹zerinde oynamalar yap覺larak g羹癟 rezervi 3 g羹n羹n 羹zerine 癟覺kar覺lm覺 ve metal rotor kullan覺lm覺 halidir denilebilir. C15-111 olarak ge癟er. Hen羹z yeni say覺labilecek bir mekanizma olduu i癟in dayan覺kl覺l覺覺 konusunda kesin bilgiler vermek g羹癟, ancak Sistem 51 bazl覺 bir mekanizma olduu 羹zere, Swatch Group'un d覺ar覺dan servis m羹dahalesi gerektirmeyen, k覺sacas覺 bozulduunda kald覺r-at kafas覺yla gelitirdii bir mekanizmad覺r. Sorun yok, g羹zel g羹nlerde :champ:
Tutto ha una maniera.
Kullan覺c覺 avatar覺
SeiKinetic

Kay覺t: 08 Tem 2016, 10:14

Mesaj KadirSeiko » 02 Nis 2020, 00:14

襤yi dilekleriniz i癟in 癟ok teekk羹r ederim arkadalar

SNE-LX1 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
KadirSeiko

Kay覺t: 27 May 2019, 10:33

Mesaj KadirSeiko » 02 Nis 2020, 00:15

SeiKinetic yazd覺:Hay覺rl覺 olsun, g羹zel zamanlar覺n覺za elik etsin :champ:
Mekanizma olarak Sistem 51 (Cal.C10-111)'in 羹zerinde oynamalar yap覺larak g羹癟 rezervi 3 g羹n羹n 羹zerine 癟覺kar覺lm覺 ve metal rotor kullan覺lm覺 halidir denilebilir. C15-111 olarak ge癟er. Hen羹z yeni say覺labilecek bir mekanizma olduu i癟in dayan覺kl覺l覺覺 konusunda kesin bilgiler vermek g羹癟, ancak Sistem 51 bazl覺 bir mekanizma olduu 羹zere, Swatch Group'un d覺ar覺dan servis m羹dahalesi gerektirmeyen, k覺sacas覺 bozulduunda kald覺r-at kafas覺yla gelitirdii bir mekanizmad覺r. Sorun yok, g羹zel g羹nlerde :champ:
Sistem 51 kulland覺m bir s羹re. ok da memnundum asl覺nda. u kullan at olay覺n覺 繹rendikten sonra soudum saatten :) evet ben de o tarz bireyler okudum ama mekanizmas覺 biraz daha farkl覺 geldi bana. u olaylar durulsun ustama g繹t羹r羹p bir bakt覺raca覺m. Saolun

Kullan覺c覺 avatar覺
KadirSeiko

Mesaj SeiKinetic » 02 Nis 2020, 01:49

KadirSeiko yazd覺:
Sistem 51 kulland覺m bir s羹re. ok da memnundum asl覺nda. u kullan at olay覺n覺 繹rendikten sonra soudum saatten :) evet ben de o tarz bireyler okudum ama mekanizmas覺 biraz daha farkl覺 geldi bana. u olaylar durulsun ustama g繹t羹r羹p bir bakt覺raca覺m. Saolun

Na癟izane tavsiyem "癟al覺覺yorsa dokunma" felsefesi y繹n羹nde olacakt覺r. Ayr覺ca mekanizmadan da souyacak bir durum yok bence. Bana 60'lar-70'lerdeki yenilik癟i ve renkli Tissot ata覺n覺 an覺msatt覺 ki bug羹n 10 orta s覺n覺f otomatiin 8inin temelleri burada yat覺yor. Sistem 51/C10 konvansiyonel bir yenilemeye gitti ve C15 oldu. G繹r羹n羹m olarak bir sorun yoksa, ahsen saatinizin gayet olumlu bir se癟im olduunu d羹羹n羹yorum.
Tutto ha una maniera.
Kullan覺c覺 avatar覺
SeiKinetic

Kay覺t: 08 Tem 2016, 10:14

Re: Tissot Swissmatic V8 Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj KadirSeiko » 02 Nis 2020, 03:13

SeiKinetic yazd覺:
KadirSeiko yazd覺:

Na癟izane tavsiyem "癟al覺覺yorsa dokunma" felsefesi y繹n羹nde olacakt覺r. Ayr覺ca mekanizmadan da souyacak bir durum yok bence. Bana 60'lar-70'lerdeki yenilik癟i ve renkli Tissot ata覺n覺 an覺msatt覺 ki bug羹n 10 orta s覺n覺f otomatiin 8inin temelleri burada yat覺yor. Sistem 51/C10 konvansiyonel bir yenilemeye gitti ve C15 oldu. G繹r羹n羹m olarak bir sorun yoksa, ahsen saatinizin gayet olumlu bir se癟im olduunu d羹羹n羹yorum.
Bilgiler i癟in 癟ok teekk羹r ederim. Her zamanki gibi saat bak覺yordum 繹ylesine denk geldim 癟ok beendim ald覺m.
arat覺rmad覺m bu sefer akl覺mda da yoktu a癟覺k癟as覺. Sipari verdikten sonra biraz arat覺ray覺m dedim. Ama saat beklediimen iyi imdilik beendim. F/p 羹r羹n羹 olarak deerlendireceim.

Kullan覺c覺 avatar覺
KadirSeiko

Mesaj alihoca » 02 Nis 2020, 13:57

Tebrikler g羹le g羹le kullan覺n

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Tempus erit auri pretium!
Kullan覺c覺 avatar覺
alihoca

Ya: 39
Kay覺t: 09 Eki 2016, 23:44

Mesaj Mrgncn » 02 Nis 2020, 22:54

G羹zel zamanlar覺 g繹stersin, hay覺rl覺 olsun :champ:

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
Mrgncn

Kay覺t: 18 Eki 2018, 21:43

Mesaj mturann » 03 Nis 2020, 11:44

Hay覺rl覺 olsun
Kullan覺c覺 avatar覺
mturann

Kay覺t: 13 Kas 2014, 18:00

ncekiSonraki

D繹n TSF 襤svi癟re Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 70 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners