Omega Seamaster Diver 300M açılış

İsviçre ve Avrupa Mekanizmalı Saat İncelemeleri ve Kutu Açılışları Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, İsviçre Saat İncelemeleri Bölümümüzde Üyelerimizin ve TSF'nin İncelediği İsviçre ve Avrupa Üretimi Mekanizmalı Saat Marka ve Modellerinin Kutu Açılış, İzlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoğraf, Video, Tavsiye ve Yorumlarını Kapsayan Birçok Değerlendirme Kriterine Ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Omega Seamaster Diver 300M açılış

Mesaj canzdmr » 17 Oca 2021, 16:55

Bezel degisimi 1 ay mi surdu ?
Biraz agirdan almislar sanki, sonucta degismis ve sizin maduriyetiniz giderilmis ama tam da istediginiz gibi olmamis sanirim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
canzdmr

Mesaj cemhk » 18 Oca 2021, 20:47

İlk haline göre çok iyi oldu aslında, ama halen 100% mükemmel diyemiyorum ama mevcut halinden memnunum.

İlk servise gittiğinde tam 1 ay kaldı, bezel değişimi için de ek 1 ay :) İnsan Rolex'in kıymetini anlıyor. Böyle bir bezel hatası çok düşük olasılık, servis de çok daha hızlı.
Kullanıcı avatarı
cemhk

Mesaj Ert » 02 May 2022, 02:12

Selamlar hayırlı olsun , bezel olayını görünce yazmak istedim elbetteki olmaması gerekn bir durum saatleri alırken üstdüzeyde olsalar incelemekte fayda var lakin rolex submarinerlar bezel konusunda hizalamama basarısına sahip. Bircok submarinerde bezelde saat yönü boşluk ve 12 de pearl ortalamama sorunu dolu. Omegada hata payı emin olsun 100 saatte 1 ise rolexte bu hadise belki yarı yarıyadır. Omega by seiko olayını gorunce markaya haksızlık olmaması adına yorum yapmak istedim. Rolex tutkunu olarak bu yorumu bana yaptıran rolexe teşekkürler düzeltin artık şu submarinerları :D
AHM
Kullanıcı avatarı
Ert

Mesaj monopusher » 30 Ağu 2022, 19:26

Ert yazdı:Selamlar hayırlı olsun , bezel olayını görünce yazmak istedim elbetteki olmaması gerekn bir durum saatleri alırken üstdüzeyde olsalar incelemekte fayda var lakin rolex submarinerlar bezel konusunda hizalamama basarısına sahip. Bircok submarinerde bezelde saat yönü boşluk ve 12 de pearl ortalamama sorunu dolu. Omegada hata payı emin olsun 100 saatte 1 ise rolexte bu hadise belki yarı yarıyadır. Omega by seiko olayını gorunce markaya haksızlık olmaması adına yorum yapmak istedim. Rolex tutkunu olarak bu yorumu bana yaptıran rolexe teşekkürler düzeltin artık şu submarinerları :D
Teşekkürler Bilgi için [emoji106]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
the difference is to be sharper than anyone else.
Kullanıcı avatarı
monopusher

Önceki

Dön TSF İsviçre Saat Kullanıcı İncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 145 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners