Oris Aquis Relief Kutu A癟覺l覺覺

襤svi癟re ve Avrupa Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, 襤svi癟re Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii 襤svi癟re ve Avrupa retimi Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Oris Aquis Relief Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj Baran » 05 Haz 2021, 07:17

Herkese merhaba,forumun benim g繹z羹mde eski tad覺 tuzu kalmayal覺 y覺llar oldu ama ariv niteliinde,sahip olduum 6. Orisimede bir a癟覺l覺 yapmak istedim,nede olsa forumun Oris el癟isi say覺l覺r覺m.

Model Orisin 2019da tan覺tt覺覺 Aquis serisinin 43,5cm 癟apa sahip Relief modeli.Kadran rengi,yachtmaster bezeli ve 繹zellikle k覺rm覺z覺 silikon kay覺覺yla cok begeniyordum,yeni nasip oldu.Saatin temininde Bond,Burak abiye ve ark Saat癟ilie tekrardan teekk羹rler :champ:

ResimResimResimResimResimResim
Kullan覺c覺 avatar覺
Baran

Ya: 39
Kay覺t: 02 ub 2011, 23:10

Re: Oris Aquis Relief Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj coolfire » 05 Haz 2021, 10:04

Tebrikler. Oris i癟in g羹zel kombinasyon

instagram: seyahatsevenaile
Kullan覺c覺 avatar覺
coolfire

Ya: 47
Kay覺t: 16 Mar 2013, 14:53

Mesaj Eterna » 05 Haz 2021, 10:11

Baran kardeim 癟ok yak覺m覺 koluna. G羹zel g羹nlerde kullan.
Kullan覺c覺 avatar覺
Eterna

Ya: 49
Kay覺t: 28 May 2010, 13:44

Mesaj timeluxury » 05 Haz 2021, 10:26

G羹zel g羹nlerde keyifle kullanman覺z覺 diliyorum...
Kullan覺c覺 avatar覺
timeluxury

Ya: 39
Kay覺t: 07 Eki 2017, 13:02

Mesaj Maybek » 05 Haz 2021, 10:29

Iyi gunlerde kullanin cok begendim

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
Maybek

Kay覺t: 28 Kas 2014, 13:39

Mesaj tt59 » 05 Haz 2021, 10:48

Hay覺rl覺 olsun g羹zel zamanlar覺n覺za elik etsin :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
tt59

Ya: 42
Kay覺t: 30 Au 2015, 17:43

Mesaj Bond » 05 Haz 2021, 12:06

Baranc覺m g羹le g羹le kullan :champ: ok g羹zel model bence :thumbup: K覺rm覺z覺 kay覺覺, 繹zel bezeli ve kadran覺 ile super duran bir Aquis referans覺 :champ:

Hepimiz bir s羹re sonra s羹rekli yap覺lan aktivitelerden s覺k覺labiliriz, 繹nceliklerimiz deiebilir 癟ok normal. TSF sayesinde herkes i癟in 10 y覺ll覺k s羹rede bir 癟ok g羹zel arkadal覺klar ve dostluklar olutu. Forumda payla覺mlar ile bir s羹r羹 keyifli zaman ge癟irdik. imdi daha yeni 羹yeler benzer keyfi kendi aralar覺nda ya覺yorlar. Ayr覺ca bizim 繹zelimizde senle beraberce bir 癟ok 繹nemli saat destinasyonuna nice seyahatler yapt覺k, uzun y覺llar sonra bile unutulmayacak an覺lar paylat覺k. Bir s羹r羹 marka ve model i癟inde ayn覺 bunda olduu gibi TSF nedeni ile 繹zel al覺m imkanlar覺na eritik.

Eski ve yeni bu payla覺mlar bir 癟ok kiiye b羹y羹k fayda sal覺yor. Halen ayl覺k milyon civar覺 sayfa saat merakl覺lar覺 veya ilgilenenler taraf覺ndan okunuyor ancak forumda 癟ok b羹y羹k bir ariv ve veri taban覺 zaten mevcut, hemen hemen her saat ve konu i癟in bilgiler payla覺mlar var. Ondan payla覺m yapmak / yapmamak 癟ok m羹him deil ileride gene keyif al覺rsan gelir yazars覺n. Sadece bu firma baz覺nda markan覺n bizden 繹zel al覺mlar sonras覺 saati veya deneyimini g繹steren kutu a癟覺l覺覺, g羹nl羹k payla覺m veya k覺sa kullan覺c覺 notlar覺 gibi bir ricas覺 vard覺. Elbette daha 繹nce 癟ok fazla say覺da olduundan art覺k bu art deil. Son bir ka癟 ayda Oris al覺p kutu a癟mayan veya payla覺m yapmayan bir 癟ok 羹ye oldu. Belki ileride istedikleri zaman yeni saatlerini referans olmas覺 amac覺 ile dier 羹ye ve okuyucular ile payla覺rlar. Ama senin payla覺mlar覺n ve incelemelerin genelde baya elenceli oluyordu :D Bu y羹zden a癟覺l覺 i癟in teekk羹rler :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
Bond
Administrator

Ya: 49
Kay覺t: 14 Eki 2009, 21:36

Mesaj eraslani » 05 Haz 2021, 12:33

Hayirli olsun Baran [emoji122][emoji122]
Yeniden aquis alsam,herhalde ben de bundan almak isterdim [emoji108]

SM-G965F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
eraslani

Ya: 47
Kay覺t: 26 Oca 2012, 13:03

Sonraki

D繹n TSF 襤svi癟re Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 177 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners