Kutu a癟覺l覺覺, Omega Speedmaster Moonwatch

襤svi癟re ve Avrupa Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, 襤svi癟re Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii 襤svi癟re ve Avrupa retimi Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Kutu a癟覺l覺覺, Omega Speedmaster Moonwatch

Mesaj Umutunal » 27 Eki 2021, 12:36

Herkese merhaba. Zam 繹ncesi bir tane al覺m yapay覺m istedim. Aksi halde al覺nmak istenen, her ge癟en g羹n imkans覺z hale geliyordu. u hususu belirtmeden ge癟mek istemiyorum. Saatlere gelen yahut gelecek zamlar, dierlerine g繹re ger癟ekten devede kulak kal覺yor.

(Malum, mesleim 繹retmenlik. Meslein 15. y覺l覺nday覺m. Allaha 羹k羹r meslee balarken sahip olduum idealistlik, azalmaktan ziyade her ge癟en g羹n artarak devam etti. yleki baz覺 g羹nler, 12 saat olan derslerimde, her ne kadar bedenen yorulsam da ruhen dearj olarak evime d繹nmekteyim. )

(Zamlar demitim. retmenliin yan覺nda babadan kalma narenciye bah癟eleri ileriyle de uramam覺z, ite bizleri as覺l derinden y覺pratan bu k覺s覺m oluyor .G羹n ge癟tik癟e artan maliyetler, ki 繹yle yenilir yutulur art覺lar deil. Mesela 6 ay 繹ncesi tonunu 1600 tlden ald覺覺m覺z g羹bre u anda 4800 tl oldu. Ki bunu 10 ton kulland覺覺n覺z覺 d羹羹nd羹羹n羹zde ciddi maliyet art覺覺 oluyor. Bu sadece bir kalem Dierlerini, mazot, elektrik, zirai ila癟lar, tar覺m makinalar覺/ par癟alar覺n覺 saym覺yorum bile. Piyasadaki belirsizlikler, s羹rekli dalgalanmalar, istikrar覺n olmamas覺 bizi direkt etkiliyor ve ger癟ekten strese sokuyor. u yanl覺 anla覺lmas覺n. Allaha 羹k羹r, emeimizin kar覺l覺覺n覺 ald覺k. Ama gelecek y覺l bu pek m羹mk羹n g繹r羹nm羹yor. Zira maliyet ne kadar artsa da, tarlada/bah癟edeki fiyatlar sabit kal覺yor, iin yap覺lmas覺n覺 imkans覺z hale getiriyor!)

襤te burada devreye giriyor saatler. En g羹zel hobilerimden biri olan saatler G羹nl羹k kouturman覺n stresini unutturan, oyuncaklar覺m覺z冰繹yle olduu i癟in Her saati bir 癟ocuun oyunca覺n覺 bekler gibi beklerim ben.
Ki burada tan覺d覺覺m覺z k覺ymetli dostlar da iin daha g羹zel taraf覺
Saatleri sadece kendim i癟in al覺yorum. yle sosyal stat羹 g繹stergesi olarak deil. Zaten 癟evremde saatlerden anlayan yok. (Unutmuyorum, burada Berkan Beyden ald覺覺m LLD yi okulda bir arkada sormutu, trendyoldan 350 tlye ald覺m karde demitim. G羹zelmi demiti)

( Ge癟en hafta ald覺覺m, Okay Beyin, mrcanyurt, akl覺ma soktuu, (kendisine teekk羹r ediyorum) Hamilton Panda dan inan覺lmaz memnun kald覺m. Kasa yap覺s覺n覺n deimesi saati tombulluktan kurtarm覺, cam kubbeli hale gelmi, kadran daha da sadeleerek asl覺na daha da yaklam覺, vintage g繹r羹n羹m sergilemi. )

Ald覺覺m Omega Speedmaster Reducedi 癟ok beenmem neticesinde moonwatcha terfi etmek istedik. Sevgili dostum Mustafa Beyin, mustybs, ciddi anlamda desteiyle de saati alm覺 bulundum. Burada Mustafa Beye saatin tedarik edilmesi ve dier konularda teekk羹r ediyorum.

Saatin teknik boyutuna giremeyeceim. Ama bu yenilenen moonwatch覺 ger癟ekten beendiimi s繹ylemeliyim.
Her ey g繹nl羹n羹zce olsun. Saatlerinizin sizlere mutlu zamanlar g繹stermesi temennisiyle iyi g羹nler diliyorum.
Uur
Resim
Resim
Resim

Resim

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
En son Umutunal taraf覺ndan 27 Eki 2021, 14:36 tarihinde d羹zenlendi, toplamda 2 kere d羹zenlendi.
@ugurla.kirksaat
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutunal

Ya: 42
Kay覺t: 08 Kas 2018, 20:12

Re: Kutu a癟覺l覺覺, Omega Speedmaster Moonwatch

Mesaj tt59 » 27 Eki 2021, 12:42

ok iyi bir tercih olmu hay覺rl覺 olsun,g羹zel zamanlar覺n覺za elik etsin :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
tt59

Kay覺t: 30 Au 2015, 17:43

Mesaj mlm » 27 Eki 2021, 12:44

G羹le g羹le kullan Uur hocam, bu g羹ncel olan modelin bilezii 癟ok daha iyi g繹r羹n羹yor :champ:
Instagram:
watchtron
anatoliastraps
Kullan覺c覺 avatar覺
mlm

Ya: 43
Kay覺t: 03 Au 2010, 02:59

Mesaj mustybs » 27 Eki 2021, 12:50

G羹zel g羹nlerde kullan覺n inallah hay覺rl覺 olsun. Benim i癟in bir zevkti , ayr覺ca kendim alm覺 gibi mutlu oldum.

M2007J20CG cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
mustybs

Kay覺t: 10 Eyl 2019, 18:39

Mesaj vysaknc » 27 Eki 2021, 12:53

Hocam hay覺rl覺 olsun ,癟ok g羹zel bir saat , almaya imkan bulabilecek t羹m saatseverlerin almay覺 d羹羹necekleri bir saat ,tekrar tebrik ederim. :thumbup:
H覺rs sebebi hasarettir..
Kullan覺c覺 avatar覺
vysaknc

Ya: 51
Kay覺t: 07 Mar 2017, 17:01

Mesaj runo34 » 27 Eki 2021, 12:58

Hay覺rl覺s覺 olsun. M羹thi bir saat harika bir tercih [emoji1360]

Redmi Note 8 Pro cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Eer ger癟ek bir Patek Philippe sahibiyseniz,art覺k 繹lebilirsiniz demektir...
Kullan覺c覺 avatar覺
runo34

Ya: 33
Kay覺t: 12 Oca 2016, 23:12

Mesaj Mandos » 27 Eki 2021, 13:08

Hay覺rl覺 olsun g羹zel g羹nlerde kullan覺n :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
Mandos

Ya: 44
Kay覺t: 10 May 2013, 14:33

Mesaj Umutunal » 27 Eki 2021, 13:10

tt59
Mlm
Mustybsv
vysaknc
runo34
Mandos 癟ok teekk羹r ederim, sa olun :thumbup:
@ugurla.kirksaat
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutunal

Kay覺t: 08 Kas 2018, 20:12

Sonraki

D繹n TSF 襤svi癟re Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 247 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners