Kutu A癟覺l覺覺:) Tissot PRX Green Dial

襤svi癟re ve Avrupa Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, 襤svi癟re Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii 襤svi癟re ve Avrupa retimi Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Kutu A癟覺l覺覺:) Tissot PRX Green Dial

Mesaj Patriot » 20 Nis 2022, 09:20

Arkadalar merhaba; malum 羹lkemizdeki d繹viz kurlar覺 artan saat fiyatlar覺 derken saatlerden baya uzaklam覺t覺m ama insan覺n i癟inde olunca b覺rakam覺yor:) uzun bi aradan sonra yeni bir saatle kar覺n覺zday覺m:)
En son Patriot taraf覺ndan 20 Nis 2022, 13:37 tarihinde d羹zenlendi, toplamda 1 kere d羹zenlendi.
Kullan覺c覺 avatar覺
Patriot

Ya: 37
Kay覺t: 16 Eyl 2013, 22:10

Re: Kutu A癟覺l覺覺:)

Mesaj Roxio » 20 Nis 2022, 09:22

Rolex?
Kullan覺c覺 avatar覺
Roxio

Ya: 24
Kay覺t: 15 ub 2017, 23:42

Re: Kutu A癟覺l覺覺[emoji3]

Mesaj Mandos » 20 Nis 2022, 09:25

Tissot PRX

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Mandos

Ya: 44
Kay覺t: 10 May 2013, 14:33

Mesaj digitusmaximus » 20 Nis 2022, 09:38

Patek Philippe.
Kullan覺c覺 avatar覺
digitusmaximus

Kay覺t: 14 Eyl 2020, 08:34

Mesaj Patriot » 20 Nis 2022, 09:53

Evet Mandos arkada覺m覺z bildi, tahminler cok iddial覺 geliyor biran 繹nce kutumuzu a癟al覺m:D

Saatimiz Tissot PRX powermatic80 yeni yeil kadranl覺 modeli. ncelikle saatimiz karton bir kutuyla geliyor bu fiyat segmentinde normal olduunu d羹羹n羹yorum benzer Seikolarda o ekilde geliyor. Saatin fiyat performans olarak cok iyi olduunu s繹yleyebilirim. Bu fiyat segmentinde otomatik isvi癟reli pek se癟enek kalmad覺 san覺r覺m, tissot uygun fiyata kaliteli i癟ilik safir cam ve g羹zel bir otomatik mekanizma sunmu. Bunlar覺n haricinde saatin ge癟mii olduunu ve o d繹nemin genta tasar覺mlar覺nda esinlendiini bilmekte keyif verici. Kordonun ve kasan覺n 覺覺ktaki yans覺malar覺da 癟ok g羹zel. Saatin kadran覺 az 覺覺kta siyaha d繹n羹yor ve hafif yeil yans覺malar oluyor, g羹n 覺覺覺nda ise yeil kadran ortaya 癟覺k覺yor ben kadran覺n覺 cok beendim koyu yeilin tonu 癟ok g羹zel. Saatin en beenmediim noktas覺 sabit ilk baklalar覺 oldu benim gibi ince bilekliyseniz hem saat fazla b羹y羹k duruyor hemde o k覺s覺mlar覺n alt覺 bo kald覺覺 i癟in g繹ze biraz garip g繹z羹k羹yor, keke ilk baklalarda hareketli olsaym覺 veya saatin 癟ap覺 38mm olsaym覺 o zaman g繹ze tak覺lmazd覺. Ayr覺ca ilk baklan覺n kasa ile birletii yerdeki a癟覺da kasa ile tam d羹z gelse daha iyi olabilirmi. Yani ilk bakla haricinde saati cok beendim oda cok rahats覺z edici deil benim i癟in:) Al覺m s羹recindeki yard覺m覺 i癟inde Burak abiye teekk羹r ederim:)

ResimResimResimResimResimResim
En son Patriot taraf覺ndan 20 Nis 2022, 10:08 tarihinde d羹zenlendi, toplamda 2 kere d羹zenlendi.
Kullan覺c覺 avatar覺
Patriot

Ya: 37
Kay覺t: 16 Eyl 2013, 22:10

Re: Kutu A癟覺l覺覺[emoji3]

Mesaj asrb70 » 20 Nis 2022, 09:55

Prx 35 mm yeil kadran diyorum :))

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
asrb70

Kay覺t: 21 Eyl 2017, 13:17

Mesaj slhgzl » 20 Nis 2022, 10:43

Hay覺rl覺 olsun g羹zel g羹nlerde kullan覺n.
Civil Engineer
Kullan覺c覺 avatar覺
slhgzl

Kay覺t: 30 Nis 2017, 15:46

Mesaj okz » 20 Nis 2022, 11:00

Hay覺rl覺 olsun 癟ok g羹zel bir se癟im olmu
Kullan覺c覺 avatar覺
okz

Ya: 44
Kay覺t: 25 May 2011, 12:32

Sonraki

D繹n TSF 襤svi癟re Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 185 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners